Įkraunama...
Įkraunama...

Šviesių plaukų priežiūros priemonės

QUOTE(aistuliaa @ 2010 02 21, 15:07)
Aplankiau ir aš albumiuką, žiūriu naujų narių atsirado smile.gif
Kitty23, gražūs plaukučiai smile.gif

Aciu ax.gif Ten buvo iskart po kirpyklos, dabar jie siek tiek trumpesni, daugiau iskarpyti ir vel isryzeje verysad.gif Ketvirtadieni eisiu i kirpykla dazyti, tai labai laukiu smile.gif
Atsakyti
sveikos, as irgi nusiunciau foto 4u.gif jungiuosi su savo nugeltusiais plaukais doh.gif


norejau paklausti kas kiek laiko dazot plaukus?dazot tik saknis ar per visa plauka? ax.gif

idomu tas pilkinantis sampunas saknis nusviesintu kur atauge g.gif
Atsakyti
QUOTE(domomama @ 2010 02 22, 00:07)
sveikos, as irgi nusiunciau foto 4u.gif jungiuosi su savo nugeltusiais plaukais doh.gif
norejau paklausti kas kiek laiko dazot plaukus?dazot tik saknis ar per visa plauka? ax.gif

idomu tas pilkinantis sampunas saknis nusviesintu kur atauge g.gif

Sveika prisijungusi 4u.gif Grazus tavo plaukuciai thumbup.gif As plaukus dazau mazdaug kas 3 - 4 savaites, tepu tik saknis ir dar ta dali, kuria daziau praeita karta (ten man buna ryziau). O kaip tu darai? Kokiais dazais dazai? Pilkinantis sampunas nenusviesintu kur atauge, jis dazytiems plaukams suteikia salta, grazu atspalvi ir nuima geltonuma smile.gif
Atsakyti
@ch... noreciau paklausti, kodel jums nepatiko pilkinantis sampunas? jis nusiplauna ar ne?
Nusipirkau L0oreal dazoma sampuna, bet nezinau ar apsimoka man taisyt savo tuos sudegintus plaukus...Mat paskaiciau, kad tas sampunas nusiplaunantis, tai ka, po menesio reikes vel juos dazyt? O as galvoju kad mano sudegeliams jau kuo maziau tos chemijos reiketu, nes visai nupliksiu...



Atsakyti
QUOTE(lyja lyja lietus @ 2010 02 22, 12:29)
@ch... noreciau paklausti, kodel jums nepatiko pilkinantis sampunas? jis nusiplauna ar ne?
Nusipirkau L0oreal dazoma sampuna, bet nezinau ar apsimoka man taisyt savo tuos sudegintus plaukus...Mat paskaiciau, kad tas sampunas nusiplaunantis, tai ka, po menesio reikes vel juos dazyt? O as galvoju kad mano sudegeliams jau kuo maziau tos chemijos reiketu, nes visai nupliksiu...

Pilkinantys sampunai,tik gesina gelsva atspalvi,ji saltina.Spalvos jie nededa.Jei noresite keisti spalva,faktas reikes dazyti,isimti jusu nenorima spalva ir tada vel formuoti jusu norima.Cia jum zapadlo padare,jei jus norejot salto atspalvio,o jum suformavo silta.butu aiskiau jei nuotrauka idetumete,butu galima panagrineti 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(gingizė @ 2010 02 21, 18:36)
kaip isgaut ta neblondiniska blondine?man nepatinka kai peroksidas sviecia, bet grazu sviesus nesugadinti plaukai....?gal kas patarsit?

Formuoti atspalvi ax.gif
Atsakyti
QUOTE(lyja lyja lietus @ 2010 02 22, 13:29)
@ch... noreciau paklausti, kodel jums nepatiko pilkinantis sampunas? jis nusiplauna ar ne?
Nusipirkau L0oreal dazoma sampuna, bet nezinau ar apsimoka man taisyt savo tuos sudegintus plaukus...Mat paskaiciau, kad tas sampunas nusiplaunantis, tai ka, po menesio reikes vel juos dazyt? O as galvoju kad mano sudegeliams jau kuo maziau tos chemijos reiketu, nes visai nupliksiu...



Tas pilkumas turbut vis nusiplauna, ir vis reikia kas kazkiek kartu plovima pakartot. Va cia sampuno aprasymas:

Schwarzkopf BC Bonacure Hairtherapy Color Save True Silver Shampoo is for lightened, bleached and white hair, or to freshen and neutralise yellow tone effects. Cool, colour pigments neutralise yellow tones from blonde or white hair. Blue, violet pigments enhance silver tones in white hair. Smoothes and improves combability. Apply to wet hair. Massage and rinse after 1 to 3 minutes depending on colour intensity and hair porosity. Rinse thoroughly. Can be used for each shampoo, or just when extra neutralisation, or added silver tones is required.


Atsakyti
QUOTE(Kitty23 @ 2010 02 22, 13:10)
Sveika prisijungusi 4u.gif  Grazus tavo plaukuciai thumbup.gif  As plaukus dazau mazdaug kas 3 - 4 savaites, tepu tik saknis ir dar ta dali, kuria daziau praeita karta (ten man buna ryziau). O kaip tu darai? Kokiais dazais dazai? Pilkinantis sampunas nenusviesintu kur atauge, jis dazytiems plaukams suteikia salta, grazu atspalvi ir nuima geltonuma smile.gif



labuka, dekui ir tavo labai grazus thumbup.gif bigsmile.gif

as dazau kas 3-4men, anksciau dazydavau namuose palette dazais, graziai nudazydavo..bet juos pakeite ir man nebenudazo doh.gif todel einu i kirpykla ir puse galvos dazau sruogelem, nesu patenkinta..neatradau turbut dar savo kirpejos kuri suprastu mane ar as nemoku isaiskinti, bet rezultatas toli grazu nebuna toks kokio noriu doh.gif

kokiais dazais dazai?

as uzisakiau kaaral pilkinanti sampuna, dabar galima vel bandyti eiti pas kirpeja, nes jeigu busiu geltona gal sampunas bent pades biggrin.gif

ai tiesa, turiu tonika firmos pilkinanti sampuna, siandien nusidaziau lotuliukas.gif tiksliau tik persiliejau, tai vaikstau kaip malvina, apacia geltona, virsus pilkas, zilas, o galai melyni i violetuma lotuliukas.gif niekur nelendu is namu biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(domomama @ 2010 02 22, 21:25)
labuka, dekui ir tavo labai grazus thumbup.gif  bigsmile.gif

as dazau kas 3-4men, anksciau dazydavau namuose palette dazais, graziai nudazydavo..bet juos pakeite ir man nebenudazo doh.gif todel einu i kirpykla ir puse galvos dazau sruogelem, nesu patenkinta..neatradau turbut dar savo kirpejos kuri suprastu mane ar as nemoku isaiskinti, bet rezultatas toli grazu nebuna toks kokio noriu doh.gif

kokiais dazais dazai?

as uzisakiau kaaral pilkinanti sampuna, dabar galima vel bandyti eiti pas kirpeja, nes jeigu busiu geltona gal sampunas bent pades biggrin.gif

ai tiesa, turiu tonika firmos pilkinanti sampuna, siandien nusidaziau lotuliukas.gif tiksliau tik persiliejau, tai vaikstau kaip malvina, apacia geltona, virsus pilkas, zilas, o galai melyni i violetuma lotuliukas.gif niekur nelendu is namu biggrin.gif

As tai daug metu sviesinau sruogelemis, paskui kelis kartus daziau visus plaukus kirpykloje, o dabar daziau tik saknis keune dazais, bet man jie greitai apsiplove ir pradejo lysti ryzumas doh.gif Tai dabar eisiu pas kirpeja ir prasysiu, kad kazka padarytu biggrin.gif As tai turiu Cehko pilkinanti balzama, tai pirma karta kai pabandziau, irgi baltos sruogos gavosi melsvos, gerai, kad greitai nusiplove lotuliukas.gif Su pilkinanciais sampunais jauciu daug paprasciau g.gif
Atsakyti
QUOTE(Kitty23 @ 2010 02 22, 20:57)
As tai turiu Cehko pilkinanti balzama, tai pirma karta kai pabandziau, irgi baltos sruogos gavosi melsvos, gerai, kad greitai nusiplove lotuliukas.gif  Su pilkinanciais sampunais jauciu daug paprasciau g.gif

taip taip. ir aš vaikšciodavau pusiau fioletiniais plaukais nuo balzamo. o kai nusipirkau šampūną, tai galvojau jis iš vis nededa atspalvio, nes po plovimo, atrodo jokio rezultato. bet...laikui einant pastebėjau, kad neišlysdavo greit ryžumas.taigi dabar pasisakau tik už šampūnus.
Atsakyti
QUOTE(rusiuke @ 2010 02 23, 09:53)
taip taip. ir aš vaikšciodavau pusiau fioletiniais plaukais nuo balzamo. o kai nusipirkau šampūną, tai galvojau jis iš vis nededa atspalvio, nes po plovimo, atrodo jokio rezultato. bet...laikui einant pastebėjau, kad neišlysdavo greit ryžumas.taigi dabar pasisakau tik už šampūnus.

Koki sampuna naudoji? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Kitty23 @ 2010 02 23, 09:58)
Koki sampuna naudoji? smile.gif

KC profesional firmos. bet gali gi ir kitos pirkti biggrin.gif manau jie panašaus poveikio.
Atsakyti
va kokia gavosi spalva su keune 1000. Ir cia jau po plovimo su pilkinanciu sampunu.

user posted image

user posted image
Atsakyti