Įkraunama...
Įkraunama...

Šviesių plaukų priežiūros priemonės

QUOTE(etamo21 @ 2010 02 12, 18:39)
na va nespejau.kai susirinksim,parodysi dar man foto,as savo imesiu dabartinius plaukus.pasitarsim gal ka smile.gif


ok mirksiukas.gif
Atsakyti
Sveikos 4u.gif
mes turim blondinių albumiuką.Ten dedam nuotraukas mirksiukas.gif
Jei norit ten patekti,atsiūskit man savo nuotrauką kurią norite idėti.Aš Jūsų nuotrauką įdėsiu ir į až atsiūsiu prisijungimo duomenis.Nepamirškit tik parašyti savo nick'o smile.gif
carelasm@gmail.com
Atsakyti
QUOTE(carela @ 2010 02 16, 22:49)
Sveikos 4u.gif
mes turim blondinių albumiuką.Ten dedam nuotraukas mirksiukas.gif
Jei norit ten patekti,atsiūskit man savo nuotrauką kurią norite idėti.Aš Jūsų nuotrauką įdėsiu ir į až atsiūsiu prisijungimo duomenis.Nepamirškit tik parašyti savo nick'o smile.gif
carelasm@gmail.com

As noriu smile.gif Tuoj atsiusiu nuotrauka smile.gif Tik toj nuotraukoj mano plauku spalva geriau atrodo nei realiai blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Kitty23: 17 vasario 2010 - 10:35
QUOTE(Kitty23 @ 2010 02 17, 10:31)
As noriu smile.gif  Tuoj atsiusiu nuotrauka smile.gif Tik toj nuotraukoj mano plauku spalva geriau atrodo nei realiai blush2.gif

negavau ax.gif
Atsakyti
QUOTE(carela @ 2010 02 17, 19:32)

Dar karteli issiunciau smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Kitty23 @ 2010 02 17, 20:34)
Dar karteli issiunciau smile.gif



ir as noriu ....bandysiu atsiusti savo foto rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Ugad @ 2010 02 18, 21:12)
ir as noriu ....bandysiu atsiusti savo foto  rolleyes.gif

vis dar laukiu ax.gif
Atsakyti
Perziurejau nuotraukas, kokie grazus visu plaukuciai wub.gif
Atsakyti
Mielosios, patarkit!!!
Situacija tokia: visada buvau dazyta blondine (naturali spalva lietuviska siaudiska pilka kaip peles), dazydavau sruogelemis, nes plaukai labai ploni, tiesus ir.t.t
Vakar nuejau eilini karta padazyti i kirpykla, nes prie saknu jau buvo labai smarkiai nuauge (nedaziau kokius 5 men). Pasakiau, kad noriu salto atspalvio, nors kirpeja ir siule vario spalvos. Nelabai zinau ka ten man dare, dirbo su wella produktais, tik kad galus daze vienaip, o baze kitaip.
Rezultatas tragiskas blink.gif , isejau kaip stabo istikta, negalejau net zodzio pratarti, na gavosi tokia silta sviesi medaus spalva i morkavuma-ryzuma (visiskai netinka prie mano veido spalvos). Kirpejas tikrai profesionalus, bet manau, kad jam taip atsitiko, nes per ilgai laike (nes dare tuo paciu metu kelis darbus, ir man sake pasedet 20 min, o pasiunte savo kolege isplaut tik po kokiu 40 min, o pats savo kitais darbais uzsiiminejo...).

Dabar mastau visa susistresavusi kaip man ta morkavuma panaikint. Vienas variantas butu grizt pas profesionalu kirpeja, kad perdazytu, bet jau minejau, kad plaukai labai slabni, tai jau galvoju, kad uztenka tos chemijos, nes pasidare kaip stagarai, o buvo labai svelnus pries tai..
O idomu tas ryzumas atsiplaus nors kiek? Jauciu nea... schmoll.gif

Raset, kad pilkinantis sampunas yra, bet idomu, koks jo veikimas ilgu periodu, jis turbut nusiplauna? Ar jis nekenkia plaukams???

Niekad nesu dazius visos galvos, tai su siaubu mastau apie ataugima, bus turbut labai baisus vaizdas, ir busu privesta dazyt ir dazyt...Nu bijau plika palikt...
Ar yra kokios natur priemones, kur be chemijos galeciau kazka pati pakoreguoti????
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo lyja lyja lietus: 21 vasario 2010 - 13:58
Aplankiau ir aš albumiuką, žiūriu naujų narių atsirado smile.gif
Kitty23, gražūs plaukučiai smile.gif
Atsakyti
QUOTE(lyja lyja lietus @ 2010 02 21, 14:56)
Na va, man irgi taip pat nepasiseke. Sugalvojau isbandyti naujus dazus. Nusipirkau Keune nr. 1000 (natural blond), atrode tokia grazi spalva, o gavausi geltona kaip visciukas  doh.gif . tai siandien is pat ryto begau pirkti pilkinancio sampuno, truputi reikala pataise, bet vistiek negaliu i save ziuret :/. tai galvoju reikia persidazyt su visu isgirtuoju Keune 1517. Tik galvoju reikia kazkaip islaukti bent kokias dvi savaites, kad plaukam maziau soko butu.

o ta pilkinanti sampuna tai as parduosiu uz 30lt (parduotuvej 36Lt kainuoja), man jis nepatiko, nors mano draugei visai gerai spalva sutvarke. nezinau nuo ko tai priklauso
Papildyta:

user posted image



va sita spalva jega:)

labai ekstremalus dazymas afrikietiskiem juodiem plaukam lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo @ch...: 21 vasario 2010 - 17:30
kaip isgaut ta neblondiniska blondine?man nepatinka kai peroksidas sviecia, bet grazu sviesus nesugadinti plaukai....?gal kas patarsit?
Atsakyti