Įkraunama...
Įkraunama...

Šviesių plaukų priežiūros priemonės

QUOTE(Kitty23 @ 2010 02 11, 18:00)
Pasipilkinus su cehko jauciasi siek tiek, kad sausina, bet juo nepiktnaudziausiu ir gal plaukuciai labai neissauses smile.gif O kiek kaaral kainuoja? g.gif


yra tema kaaral , rasi gal ka placiau,nes minejo apie pilkinanti sampuna ten anksciau kazkas,ir pati domejausi,del kainos nzn irgi,nebepamenu,bet velgi-yra katalogas su kainom visu priemoniu kaaral.lt

pasisakymu kaaral temoje apie pilkintoja radau 41psl.,kazkur aplink 41 ir ziurek,+/- 2-3psl.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo etamo21: 11 vasario 2010 - 17:41
man cia tobula spalva
user posted image
kaip isgauti??? bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(etamo21 @ 2010 02 11, 18:38)
yra tema kaaral , rasi gal ka placiau,nes minejo apie pilkinanti sampuna ten anksciau kazkas,ir pati domejausi,del kainos nzn irgi,nebepamenu,bet velgi-yra katalogas su kainom visu priemoniu kaaral.lt

pasisakymu kaaral temoje apie pilkintoja radau 41psl.,kazkur aplink 41 ir ziurek,+/- 2-3psl.

Aciu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(etamo21 @ 2010 02 11, 19:53)
man cia tobula spalva
user posted image
kaip isgauti??? bigsmile.gif

drinks_cheers.gif tikrai labai grazi
Atsakyti
dazai man patinka wellos,lakme .Naudoju wellos melyna sampuna,kad nebutu geltona spalva:)Seip tikrai geras sampunas.
Atsakyti

QUOTE(Kitty23 @ 2010 02 11, 09:54)
Niu va pasipilkinau su C:EHKO, tai rezultatas visai neblogas thumbup.gif  Nesugrizo buves pilkumas, bet ryzumas nebe toks ryskus ir nugesintas thumbup.gif


jau ruosiausi rasyti apie sampuna, bet ziuriu cia ir patare, ir pati radote 4u.gif
QUOTE(etamo21 @ 2010 02 11, 17:53)
man cia tobula spalva
user posted image
kaip isgauti??? bigsmile.gif

joo, labai grazi... as galiu parodyti pati su kokia spalva buvau pries pora metu :

user posted image
Atsakyti
Grazi spalvyte wub.gif thumbup.gif
Atsakyti
[quote=j-vita,2010 02 12, 13:57]
jau ruosiausi rasyti apie sampuna, bet ziuriu cia ir patare, ir pati radote 4u.gif

joo, labai grazi... as galiu parodyti pati su kokia spalva buvau pries pora metu :

O kokia dabar spalvyte? Nes ta kur dabar rodete tai labai grazi mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Megann @ 2010 02 12, 14:31)

O kokia dabar spalvyte? Nes ta kur dabar rodete tai labai grazi  mirksiukas.gif

dabar tamsesne siek tiek, daugiau saltas siaudas 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(j-vita @ 2010 02 12, 16:22)
dabar tamsesne siek tiek, daugiau saltas siaudas  4u.gif


o man nerodo foto rolleyes.gif as taip sruoguodavau,visos galvos dar nedristu dazyt,silpnoki ir taip plaukai ax.gif dabar kaip tik dvejoniu metas, ka daryt,dazyt kaip-nedazyt, taip noris pokyciu g.gif
Atsakyti
QUOTE(etamo21 @ 2010 02 12, 15:54)
o man nerodo foto rolleyes.gif  as taip sruoguodavau,visos galvos dar nedristu dazyt,silpnoki ir taip plaukai ax.gif  dabar kaip tik dvejoniu metas, ka daryt,dazyt kaip-nedazyt, taip noris pokyciu  g.gif

as jau isemiau foto ax.gif
Atsakyti
na va nespejau.kai susirinksim,parodysi dar man foto,as savo imesiu dabartinius plaukus.pasitarsim gal ka smile.gif
Atsakyti