Įkraunama...
Įkraunama...

Vestuvinis makiažas, 6-oji tema

as rekomenduoju visom Rykute, pasakiska makiaza padare wub.gif wub.gif
visoms panoms mano patiko thumbup.gif smile.gif
Aciu jai 4u.gif
Atsakyti
Pastebejau,kad dauguma nuotaku visgi pasirenka dumini makiaza akims.. juoda,pilka... ir atrodo labai israiskingai thumbup.gif man duminis makiazas kogero pats graziausias ax.gif wub.gif
Atsakyti
user posted image

user posted image

user posted image


Atsakyti
QUOTE(Rykute @ 2010 01 19, 11:23)

Labai gražu wub.gif
Atsakyti
QUOTE(saulės zuikutis @ 2010 01 19, 14:24)
Labai gražu  wub.gif

tikrai labai grazu wub.gif tik galvoju kazin ar toks tiktu zaliom akim ax.gif
Atsakyti
QUOTE(pukuotukas @ 2010 01 19, 13:38)
tikrai labai grazu  wub.gif  tik galvoju kazin ar toks tiktu zaliom akim  ax.gif

Mano irgi žalios, šviesiai. Iš patirties žinau, kad nėra pati idealiausias toks variantas žaliaakėms, nuotraukoj šešėliai tiesiog idealiai dera su akių spalva thumbup.gif . Žalioms geriausiai violetinė spalva. Tada taaaip natūrali akių spalva išryškėja thumbup.gif Šiaip dar auksinė, rusva, rausva. Nors pačiai man labiausiai patinka balti, sidabriniai šešėliai. Ir akys didesnės tampa smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Rykute @ 2010 01 19, 13:23)


Tikrai pasakiskai atrodo thumbup.gif 4u.gif wub.gif
Atsakyti
o kur tos Rykutes darbus butu galima pamatyti blush2.gif ? 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(saulės zuikutis @ 2010 01 19, 16:48)
Mano irgi žalios, šviesiai. Iš patirties žinau, kad nėra pati idealiausias toks variantas žaliaakėms, nuotraukoj šešėliai tiesiog idealiai dera su akių spalva  thumbup.gif . Žalioms geriausiai violetinė spalva. Tada taaaip natūrali akių spalva išryškėja  thumbup.gif Šiaip dar auksinė, rusva, rausva. Nors pačiai man labiausiai patinka balti, sidabriniai šešėliai. Ir akys didesnės tampa  smile.gif

as isvis niekada violetine nesidaziau ax.gif tai nez kaip sau patikciau tokia diena o auksine tai visad ir dazau 4u.gif bet su ja toks blankus gaunasi gana
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo pukuotukas: 19 sausio 2010 - 18:05
QUOTE(pukuotukas @ 2010 01 19, 18:04)
as isvis niekada violetine nesidaziau  ax.gif  tai nez kaip sau patikciau tokia diena o auksine tai visad ir dazau  4u.gif  bet su ja toks blankus gaunasi gana

Gal tada minėtas dūminis g.gif
user posted image

Ar jau per ryšku? biggrin.gif
Papildyta:
Radau lentelę kitoj temoj, tai atrodo pernelyg nenusikalbėjau... Išryškina geriausiai vis tik kontrastingos spalvos, o juoda-balta, ko gero, tinka daugeliui, atsižvelgiant į tai, kad optiškai balta didina, o juoda mažina.
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo saulės zuikutis: 19 sausio 2010 - 19:05
QUOTE(saulės zuikutis @ 2010 01 19, 19:04)
Radau lentelę kitoj temoj, tai atrodo pernelyg nenusikalbėjau... Išryškina geriausiai vis tik kontrastingos spalvos

Gera lentele thumbup.gif
Mano akys misrios, bet dominuoja zalia spalva, tai man idealiausiai tinka auksine ir visi rusvi atspalviai, tamsi violetine taip pat labai graziai ziurisi, o nuo ruzavu seseliu atrodau, kaip uztinusi biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(pukuotukas @ 2010 01 19, 14:38)
tikrai labai grazu  wub.gif  tik galvoju kazin ar toks tiktu zaliom akim  ax.gif


Is patirties galiu pasakyti, kad nera spalvu kurios netinka, tiesig netinkamai parinkti atspalviai... Kaip ir zaliu akiu atspalviai individualiai skiriasi, o dar juk oda, plaukai ir t.t....
Atsakyti