Įkraunama...
Įkraunama...

Vestuvinis makiažas, 6-oji tema

QUOTE(@leja @ 2010 04 21, 19:39)

šitas būtų dailus, jei tie juodi pabrėžimai ne tokie išsikišę būtų

user posted image
tas taip pat patiko mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(kristinka_2010 @ 2010 04 21, 21:11)
Na panele Rykute irgi visaziste ir daro makiaza, as pas ja irgi uzsiarius, gal pakalbink ir ja biggrin.gif



As Rykutei visu pirma i az parasiau mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(@leja @ 2010 04 21, 20:39)
kaip jums nuotakos aksesuarai?  smile.gif
user posted image


sitas nuostabus wub.gif wub.gif wub.gif na ir seip moteriske grazi tokia man blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(bubosecka @ 2010 04 22, 09:16)
sitas nuostabus  wub.gif  wub.gif  wub.gif  na ir seip moteriske grazi tokia man  blush2.gif


Man gražios jos akys, forma ir spalva, tik įtariu, kad ties spalva padirbėta su fotošopiku ax.gif
Atsakyti
QUOTE(pukuotukas @ 2010 04 20, 11:01)
kokie atsiliepimai apie Klaipedos salona surask save? ten uzsirasiau makijazuj  g.gif


Mane taip pat domintų makiažas tame salone ax.gif
Ar eisi darytis bandomąjį (gavau tokią informaciją, kad bandomasis tiek pat kainuoja kaip ir normalus makiažas, tai truputį nusivyliau, nes tikrai buvau apsisprendusi eiti į bandomąjį, o dabar svarstau ar pasitikėti meistre ar visgi paaukoti tuos pinigėlius dėl šventos ramybės unsure.gif ). Taip pat sužinojau, kad ten dirba su SLA kosmetika. Įdomu ar tikrai gera ir kokybiška ši kosmetika blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *monikute*: 22 balandžio 2010 - 08:43
QUOTE(*monikute* @ 2010 04 22, 09:43)
Mane taip pat domintų makiažas tame salone  ax.gif
Ar eisi darytis bandomąjį (gavau tokią informaciją, kad bandomasis tiek pat kainuoja  kaip ir  normalus makiažas, tai truputį nusivyliau, nes tikrai buvau apsisprendusi eiti į bandomąjį, o dabar svarstau ar pasitikėti meistre ar visgi paaukoti tuos pinigėlius dėl šventos ramybės  unsure.gif ). Taip pat sužinojau, kad ten dirba su SLA kosmetika. Įdomu ar tikrai gera ir kokybiška ši kosmetika  blush2.gif


Jūsų vietoje nerizikuočiau, nes vestuvių diena yra viena ax.gif Be to, vienam ta SLA gali tikti ir laikytis labai gerai, kitam gal kitaip, juk ir odos tipas turi reikšmės g.gif
Aišku, jeigu biudžetas labai ribotas ir to sau leisti niekaip negalite, tai nėr ko svarstyti... g.gif
Atsakyti
QUOTE(Benice @ 2010 04 22, 10:21)
Jūsų vietoje nerizikuočiau, nes vestuvių diena yra viena  ax.gif  Be to, vienam ta SLA gali tikti ir laikytis labai gerai, kitam gal kitaip, juk ir odos tipas turi reikšmės  g.gif
Aišku, jeigu biudžetas labai ribotas ir to sau leisti niekaip negalite, tai nėr ko svarstyti...  g.gif


Širdis linksta darytis bandomąjį blush2.gif Suprantu, kad kiekvienam skirtingai kiekviena kosmetika tinka ar netinka, bet tarkim va jei eina kalba apie make up forever daugmaž visų nuomonė yra ta pati - tai yra gera kosmetika, tai va aš čia ta prasme klausiau ar ji gera blush2.gif
Atsakyti
Merginos 4u.gif

Kokios nuomones girdet apie visaziste Karile Stonyte, dirba Kaune? g.gif
Laidoj "Grozis ir estetika" maciau graziai padaze 50-uju stiliumi ir buvo puikiai ivertinta. bigsmile.gif

aciu kad dalinates informacija 4u.gif blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(*monikute* @ 2010 04 22, 10:36)
Širdis linksta darytis bandomąjį  blush2.gif  Suprantu, kad kiekvienam skirtingai kiekviena kosmetika tinka ar netinka, bet tarkim va jei eina kalba apie make up forever daugmaž visų nuomonė yra ta pati - tai yra gera kosmetika, tai va aš čia ta prasme klausiau ar ji gera  blush2.gif


Tai reikėtų klausti tų, kas su ja dirba, man neteko g.gif
Jei širdis linksta darytis, reiškia reikia, juk vestuvių diena turi būti graži, be jokių abejonių, turi būti vien malonumai wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Benice @ 2010 04 22, 10:24)
Man gražios jos akys, forma ir spalva, tik įtariu, kad ties spalva padirbėta su fotošopiku  ax.gif


aha, tikrai drinks_cheers.gif nes kazkaip nerealiai biski atrodo
Atsakyti
Tema uždaryta pasiekus maksimalų leidžiamą puslapių skaičių.
Atsakyti