Įkraunama...
Įkraunama...

Vestuvinis makiažas, 6-oji tema

QUOTE(NIDA* @ 2010 04 19, 19:13)
o kurioje miesto vietoje ji dirba?


Vilniuje
Atsakyti
kokie atsiliepimai apie Klaipedos salona surask save? ten uzsirasiau makijazuj g.gif
Atsakyti
Prasau, pagelbekit! Geras meistras Vilniuje i az, jau prarandu vilti 4u.gif
Atsakyti
Vestuvinis makiažas gali būti ir toks, gal kažkas pagaus idėjų 4u.gif
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Benice: 21 balandžio 2010 - 07:45
QUOTE(Benice @ 2010 04 21, 09:42)
Vestuvinis makiažas gali būti ir toks, gal kažkas pagaus idėjų  4u.gif


antras ir paskutinis man labai grazu, pati tokio noreciau
Atsakyti
Sveikutes mirksiukas.gif

noreciau informacijos; skambinausi visazistei Ausrai del vestuvinio makiazo ("Blic" salonas), taciau ji rugpjucio men.bus isvykusi ir negales manes papuosti cry.gif Ji man rekomendavo tam paciam salone dirbancia Indre, sake ji taip pat gerai dazo.Galbut tos, kurios ja zino, galetumete pasidalinti informacija, pareiksti nuomone? ax.gif idomu butu pamatyti ir foto blush2.gif
(jei ka i AZ)
Beje, jau kuris laikas forume nebematau Sallly.Jai parasiau i az, taciau ji neprisijungia verysad.gif Prasau, atsiuskite man kokius nors jos kontaktus, ar kur galeciau rasti.

Nesiseka kazkaip man..... unsure.gif

Didelis ACIU visoms atsakiusioms 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(asteroidas @ 2010 04 21, 16:51)
Sveikutes  mirksiukas.gif

noreciau informacijos; skambinausi visazistei Ausrai del vestuvinio makiazo ("Blic" salonas), taciau ji rugpjucio men.bus isvykusi ir negales manes papuosti  cry.gif  Ji man rekomendavo tam paciam salone dirbancia Indre, sake ji taip pat gerai dazo.Galbut tos, kurios ja zino, galetumete pasidalinti informacija, pareiksti nuomone? ax.gif  idomu butu pamatyti ir foto  blush2.gif
(jei ka i AZ)
Beje, jau kuris laikas forume nebematau Sallly.Jai parasiau i az, taciau ji neprisijungia verysad.gif  Prasau, atsiuskite man kokius nors jos kontaktus, ar kur galeciau rasti.

Nesiseka kazkaip man..... unsure.gif

Didelis ACIU visoms atsakiusioms  4u.gif  4u.gif  4u.gif



Sally ir yra Indre is Blic salono (Ausros dukra) mirksiukas.gif

Dazo ji tikrai graziai, dalyvauja daug konkursu ir t.t. thumbup.gif Kaip pati visaziste as ja vertinu tikrai puikiai thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Rykute @ 2010 04 21, 18:28)
Sally ir yra Indre is Blic salono (Ausros dukra)  mirksiukas.gif

Dazo ji tikrai graziai, dalyvauja daug konkursu ir t.t.  thumbup.gif  Kaip pati visaziste as ja vertinu tikrai puikiai  thumbup.gif  thumbup.gif




Aciu Rykute drinks_cheers.gif

dabar man viskas aisku, kas kaip.Ieskau Kaune auksto lygio profesionaliu visazisciu,- planuoju darytis pora bandomuju, tam, kad issirinkciau geriausia man varianta ir vestuviu diena buciau super blush2.gif

Mano veido oda gana problemine: labai riebi, vos speju sausinti, makiazas tiesiog istirpsta, nubega...Todel man labai svarbu profesionale, kuri dirba su gera kosmetika, turi daug ziniu, kad man patartu ir t.t...Ir vistiek galvoju, kazin kaip cia bus ta vestuviu diena su tuo veideliu.. g.gif
Atsakyti
QUOTE(asteroidas @ 2010 04 21, 18:07)
Aciu Rykute  drinks_cheers.gif

dabar man viskas aisku, kas kaip.Ieskau Kaune auksto lygio profesionaliu visazisciu,- planuoju darytis pora bandomuju, tam, kad issirinkciau geriausia man varianta ir vestuviu diena buciau super  blush2.gif

Mano veido oda gana problemine: labai riebi, vos speju sausinti, makiazas tiesiog istirpsta, nubega...Todel man labai svarbu profesionale, kuri dirba su gera kosmetika, turi daug ziniu, kad man patartu ir t.t...Ir vistiek galvoju, kazin kaip cia bus ta vestuviu diena su tuo veideliu..  g.gif


Viskas bus gerai mirksiukas.gif Tavo problema siais laikais visiskai nebaisi, nes yra tokie kaip fiksatoriai, dabar net issilaiko makiazas 3 val. po vandeniu thumbup.gif
Atsakyti
kaip jums nuotakos aksesuarai? smile.gif
bet makiazas grazus
user posted image
Papildyta:
user posted image
Papildyta:
user posted image
Papildyta:
user posted image
Papildyta:
user posted image
user posted image
Atsakyti
QUOTE(asteroidas @ 2010 04 21, 17:07)
Aciu Rykute  drinks_cheers.gif

dabar man viskas aisku, kas kaip.Ieskau Kaune auksto lygio profesionaliu visazisciu,- planuoju darytis pora bandomuju, tam, kad issirinkciau geriausia man varianta ir vestuviu diena buciau super  blush2.gif

Mano veido oda gana problemine: labai riebi, vos speju sausinti, makiazas tiesiog istirpsta, nubega...Todel man labai svarbu profesionale, kuri dirba su gera kosmetika, turi daug ziniu, kad man patartu ir t.t...Ir vistiek galvoju, kazin kaip cia bus ta vestuviu diena su tuo veideliu..  g.gif


Na panele Rykute irgi visaziste ir daro makiaza, as pas ja irgi uzsiarius, gal pakalbink ir ja biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(asteroidas @ 2010 04 21, 15:51)
Sveikutes  mirksiukas.gif

noreciau informacijos; skambinausi visazistei Ausrai del vestuvinio makiazo ("Blic" salonas), taciau ji rugpjucio men.bus isvykusi ir negales manes papuosti  cry.gif  Ji man rekomendavo tam paciam salone dirbancia Indre, sake ji taip pat gerai dazo.Galbut tos, kurios ja zino, galetumete pasidalinti informacija, pareiksti nuomone? ax.gif  idomu butu pamatyti ir foto  blush2.gif
(jei ka i AZ)

Man tai priešingai gavos, ketinau pas Indrę (nesu pas ją lankiusis) darytis vestuvinį makiažą, bet reikiamą dieną norėjau pasidažyt antakius ir Indrė pasiūlė Aušrą, nes ji tądien nedirbo. Patiko man Aušra, tai iškart ir dėl vestuvinio makiažo sutariau bigsmile.gif

Atsakyti