Įkraunama...
Įkraunama...

Vestuvinis makiažas, 6-oji tema

QUOTE(Gule @ 2010 04 10, 17:14)
Gal galite nurodyti konkretų lūpų dažą, kaip kad antroje nuotraukoje ?

biggrin.gif kad as zinociau! biggrin.gif tikrai nedaziau tos merginos ir nepazistu, kas ja daze biggrin.gif matyt, tai vyko toli nuo Lietuvos smile.gif

Atsakyti
QUOTE(Rykute @ 2010 04 10, 22:45)
Kaip suprantu foto is interneto tad konkretu lupu daza gali nurodyti tas kas daze ta mergaite arba pati mergaite (modelis). Nes atspalviu yra daugybe ir firmu taip pat, bet ir tas pats dazas skirtingai atrodo ant skirtingu lupu.. vienos lupos buna ryskesnes kitos blankesnes ir t.t....

Geriausias patarimas nueiti i parduotuve ir pasidazyti su keleta dazu...


va cia tai tiesa drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(NIDA* @ 2010 04 08, 22:02)


Čia panašu, kad užteptas skaidrus lūpų blizgesiukas, be spalvos. Labai fainų yra iš Bourjois skaidrių, priede yra ir perlamutro (norint galima sumaišyti ir išgauti daugiau blizgėjimo/švytėjimo - kas mėgsta):
[attachmentid=196628]

QUOTE(NIDA* @ 2010 04 08, 22:02)


O šičia, tai man panašu į:
user posted image
Atsakyti
QUOTE(Benice @ 2010 04 12, 16:36)
O šičia, tai man panašu į:


o man atrodo kad cia ne blizgis o lupu dazai
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo @leja: 12 balandžio 2010 - 15:54
QUOTE(@leja @ 2010 04 12, 16:53)
o man atrodo kad cia ne blizgis o lupu dazai



Dazniausiai kaip daromas makiazas tai dedamas ir lupu dazas ir lupu blizgis. Manyciau cia po apacia lupu dazai ir visum uzdetas blizgis... Bet galiu ir klysti rolleyes.gif

Labai panasia spalva turiu is YSL

user posted image


Atsakyti
QUOTE(Rykute @ 2010 04 12, 17:44)
Dazniausiai kaip daromas makiazas tai dedamas ir lupu dazas ir lupu blizgis. Manyciau cia po apacia lupu dazai ir visum uzdetas blizgis... Bet galiu ir klysti  rolleyes.gif

Labai panasia spalva turiu is YSL

user posted image

as pati lupu niekada nesidazau, tik lupu balzamas tai man butinas.Reiks paieskot pigesnes versijos nei sie g.gif
Atsakyti
QUOTE(gintarelele @ 2010 04 13, 19:37)
as pati lupu niekada nesidazau, tik lupu balzamas tai man butinas.Reiks paieskot pigesnes versijos nei sie  g.gif



Man labai patinka is pigesniu loreal lupu dazai

Grazia spalvu gama ir neblogi dazai man dar Isadora

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Rykute: 13 balandžio 2010 - 19:03
QUOTE(Rykute @ 2010 04 12, 17:44)
Dazniausiai kaip daromas makiazas tai dedamas ir lupu dazas ir lupu blizgis. Manyciau cia po apacia lupu dazai ir visum uzdetas blizgis... Bet galiu ir klysti  rolleyes.gif

Labai panasia spalva turiu is YSL

user posted image

jo sakyciau vienas is situ bigsmile.gif pati juos naudoju,o ir per vestuves daziausi jais.is pradziu lupdazis tada YSL blizgesys mirksiukas.gif lupdazys tikrai nesausas.
maniskis lupdazys buvo ROUGE PURR SHINE 8,o blizgesys GOLDEN GLOS 9.be to labai panasiai atrodo ROUGE PURR 22 PINK CELEBRATION lupdazys ir blisgesys GOLDEN GLOSS NR 11 bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Rykute @ 2010 04 13, 18:02)
Man labai patinka is pigesniu loreal lupu dazai

Grazia spalvu gama ir neblogi dazai man dar Isadora

reikes eiti y kokia parduotuve pasirinkt, gal meginuku paprasysiu pas pasardavejas tai pasibandysiu mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(*didi* @ 2010 04 14, 14:12)
jo sakyciau vienas is situ bigsmile.gif pati juos naudoju,o ir per vestuves daziausi jais.is pradziu lupdazis tada YSL blizgesys mirksiukas.gif lupdazys tikrai nesausas.
maniskis lupdazys buvo ROUGE PURR SHINE 8,o blizgesys GOLDEN GLOS 9.be to labai panasiai atrodo ROUGE PURR 22 PINK CELEBRATION lupdazys ir blisgesys GOLDEN GLOSS NR 11  bigsmile.gif



Didi, dekuj labai uz tokia info wink.gif
reikes nubegti i parduotuve pasiziureti... clap.gif
Atsakyti
QUOTE(NIDA* @ 2010 04 08, 22:02)
atsiprasau iskart uz izuluma, bet baisiai neturiu kada viso forumo skaityt, vestuves jau ant greitai.  Vilnietes patarkit kur begsit makiaza ir sukuosena, manikiura vestuvems daryt?  Butu idealu, jei meistas vestuviu ryta galetu i namus atvaziuoti. Reikalavimai : matinis makiazas, tamsios " smokey" akys, naturalios lupos. user posted image user posted image

Nemegstu jokiu kvarbatku, jokiu blizguciu, perlamutru, ilgu nagu ir pan. Zodziu,  reikia profesionalu, kurie nesistenktu manes paversti  kanarele.  smile.gif
butu isvis super jei kuri i AZ atsiustumete tokiu meistru, kaip L. Kreivytes, L.Bytautaites  kontaktus. aciu  4u.gif


Kaip grazu...dievinu dumini makiaza!

Siaip radau labai gera meistre kuri super daro makiaza, kam reikia rasikite man i az.
Atsakyti
sis antrasis makiazas tai man butu idealus vestuvems. Issisaugojau, nesiuos i bandomaji
Atsakyti