Įkraunama...
Įkraunama...

Vestuvinis makiažas, 6-oji tema

atsiprasau iskart uz izuluma, bet baisiai neturiu kada viso forumo skaityt, vestuves jau ant greitai. Vilnietes patarkit kur begsit makiaza ir sukuosena, manikiura vestuvems daryt? Butu idealu, jei meistas vestuviu ryta galetu i namus atvaziuoti. Reikalavimai : matinis makiazas, tamsios " smokey" akys, naturalios lupos. user posted image user posted image

Nemegstu jokiu kvarbatku, jokiu blizguciu, perlamutru, ilgu nagu ir pan. Zodziu, reikia profesionalu, kurie nesistenktu manes paversti kanarele. smile.gif
butu isvis super jei kuri i AZ atsiustumete tokiu meistru, kaip L. Kreivytes, L.Bytautaites kontaktus. aciu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(vasilysha @ 2010 04 08, 11:22)
Nors hehe, atsimenu viena karta per kazkokia svente, ty po sventes, pakviaciau ji sakau, padek man chia biski plaukus nusegt, sako KA PADARYT?-parodziau, su baisiausiais klyksmais isleke is vonios, rekdamas, OJEJ, OJEJ-PROTEZAI.
na aisku juokais ten viskas buvo, bet toki dalyka jis pirma karta mate (gal gyvai), ir buvo siek tiek sokiruotas.


thumbup.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
Kreipiuosi į tas, kurios darosi makiažą salone. Kaip jūs darote dėl lūpų dažų? Man regis prieš pačią foto sesiją norėsis jas atšviežinti. Nusiperkate tokį patį dažą ar kaip?
Atsakyti
QUOTE(saule19841984 @ 2010 04 07, 22:19)
Sveikutes  mirksiukas.gif

toms, kurios dazysis pacios - rekomenduoju youtubej eva perl video paziurineti, ten ju daug yra. as kelis kartus perziurejau ir nemeluoju as ismokau gana daug  thumbup.gif
Jau seniai reikejo....sunku rasti gera visaziste  doh.gif  uzpiesia ir nesiruosia isskaidyti seselio, kitaip sakant neisblendina. jeeezau, taip su juodu ruozu ir eini.............

As is tu, kuri pati dazysiuosi. ir blakstienas klijuosiuosi  wub.gif  Sita patariu visoms daryti, nerealiai padidina akis, atveria, tokios sexy atrodo  thumbup.gif


Pritariu. mirksiukas.gif
as pasiziurejau youtube kokius penkis sesis makiazus, pasibandzisu is kart.
ir gaunasi ir neblogai, pastoviai dabar pasimokau ir dazausi sventei.smile.gif
aisku, pastoviai pasiziuriu, pasimokau.

aisku reikia tsirinkti kas tinka, kas gerai dirba.
jei kas norresit rasykit atsiusiu linka is ko youtube mokausi:)
Atsakyti
QUOTE(Larissa @ 2010 04 08, 15:32)
dariau makiažą pas Loretą šiame salone - likau labai patenkinta  mirksiukas.gif ir vestuvinius mačiau jos darytus 2 tai tikrai - irgi labai  thumbup.gif o toje pačioje Vivoje darytus mačiau - iš tolo gražu,o iš arti  doh.gif špakliaus ant odos  doh.gif kiekviena smulkiausia raukšlelė matosi ....man nepatiko.nenorėčiau,kad manę taip apipavidalintų vestuvių dieną  schmoll.gif
Papildyta:

per vestuves dėjau mėlynus lęšius  thumbup.gif mano natūrali spalva pilka,niekuom neišsikirianti,tai iškart akys daug įspūdingesnės atrodo

butinai pasiklausiu ar ir bus Loreta 4u.gif aciu
man vivos makijazas tai kraupu o pati barngiausia vieta ir musasi ten nuotakos kas pakliusu, priejus makijaza galima su saukstu griebti , man taip nepatinka, bet cia tik mano nuomone, geru atsiliepimu girdejau apie aido studija, ne viena nuotaka maciau grazu wub.gif
bet kirpykloje ten nebuvau tai kazkaip nuejus i surask save man labai patiko ir pakirpo mane super ir kazkaip sukilo pasitikejimas 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo pukuotukas: 09 balandžio 2010 - 10:14
QUOTE(Gule @ 2010 04 09, 09:11)
Kreipiuosi į tas, kurios darosi makiažą salone. Kaip jūs darote dėl lūpų dažų? Man regis prieš pačią foto sesiją norėsis jas atšviežinti. Nusiperkate tokį patį dažą ar kaip?

Neradau pirkti tokios pacios spalvos kai padaze per bandomaji, tai isigyjau panasios spalvos lupu blizgesi,ir visa diena turejau su savimi (nes tai pasibuciuoji,tai sampano isgeri, tai uzvalgai nusivalo greitai doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ivona24: 09 balandžio 2010 - 13:24
man grazu ax.gif
user posted image
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo gintarelele: 09 balandžio 2010 - 21:36
QUOTE(krislai @ 2010 04 09, 09:07)
Pritariu. mirksiukas.gif
as pasiziurejau youtube kokius penkis sesis makiazus, pasibandzisu is kart.
ir gaunasi ir neblogai, pastoviai dabar pasimokau ir dazausi sventei.smile.gif
aisku, pastoviai pasiziuriu, pasimokau.

aisku reikia tsirinkti kas tinka, kas gerai dirba.
jei kas norresit rasykit atsiusiu linka is ko youtube mokausi:)

as noreciau jai galima. rolleyes.gif
Atsakyti
gal kas galetu parekomenduoti klaipedoje ? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(NIDA* @ 2010 04 08, 22:02)
atsiprasau iskart uz izuluma, bet baisiai neturiu kada viso forumo skaityt, vestuves jau ant greitai.  Vilnietes patarkit kur begsit makiaza ir sukuosena, manikiura vestuvems daryt?  Butu idealu, jei meistas vestuviu ryta galetu i namus atvaziuoti. Reikalavimai : matinis makiazas, tamsios " smokey" akys, naturalios lupos. user posted image user posted image

Nemegstu jokiu kvarbatku, jokiu blizguciu, perlamutru, ilgu nagu ir pan. Zodziu,  reikia profesionalu, kurie nesistenktu manes paversti  kanarele.  smile.gif
butu isvis super jei kuri i AZ atsiustumete tokiu meistru, kaip L. Kreivytes, L.Bytautaites  kontaktus. aciu  4u.gif


Gal galite nurodyti konkretų lūpų dažą, kaip kad antroje nuotraukoje ?
Atsakyti
QUOTE(Gule @ 2010 04 10, 19:14)
Gal galite nurodyti konkretų lūpų dažą, kaip kad antroje nuotraukoje ?


ir man tokia spalvyte imponuoja... ;-P
Atsakyti
QUOTE(Gule @ 2010 04 10, 18:14)
Gal galite nurodyti konkretų lūpų dažą, kaip kad antroje nuotraukoje ?



Kaip suprantu foto is interneto tad konkretu lupu daza gali nurodyti tas kas daze ta mergaite arba pati mergaite (modelis). Nes atspalviu yra daugybe ir firmu taip pat, bet ir tas pats dazas skirtingai atrodo ant skirtingu lupu.. vienos lupos buna ryskesnes kitos blankesnes ir t.t....

Geriausias patarimas nueiti i parduotuve ir pasidazyti su keleta dazu...
Atsakyti