Įkraunama...
Įkraunama...

Vestuvinis makiažas, 6-oji tema

[quote=SandritaM,2010 04 07, 19:19]
visgi norisi ryskesnu akiu ....


Pritariu Allur. Viskas priklauso nuo veido odos. jei kiek riebesne, taip ir susibega, bet yra priemoniu, kad seseliai issilaikyti nesubege visa diena mirksiukas.gif
Man kazkaip nesubega jei tinkama pagrinda dedu, nuo jo priklauso smile.gif

O kosmetikos kokybe ne tiek ir padeda. drauge mano jau tokia super duper kosmetika perka, profesionalia ir visada 100proc. subega seseliai. Gal ir nuo akiu formos priklauso, net nezinau ar logiska lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo saule19841984: 08 balandžio 2010 - 00:34
QUOTE(<Juru Tigre> @ 2010 04 07, 20:53)
Zadu ir as pirkti tas blakstutes priklijuojamas. bandysiu pasidabint su jom. SB papasakojau, tas akis tik ispute. Sakau nu as pirma pasibandysiu. tai atsikvepe. issigando kad galiu baisiai atrodyt per vestuves  lotuliukas.gif

Negasdink savo busimo vyro. biggrin.gif
Atsakyti
ryskios akys ir blyskios lupos wub.gif
user posted image user posted image
Atsakyti
QUOTE(pitchy @ 2010 04 08, 01:04)
ryskios akys ir blyskios lupos wub.gif

Pirmas ypatingai grazus thumbup.gif
Atsakyti
juru tigre,

Tik butinai imk kuokstelias (jei niekada neteko klyjuot vientisu, tai sunkiai su jom gali pavykt, + viena karta panaudojus ismesi, o su tais kur kuoksteliais, visu pirma ju ten daug, tai ir pabandymui uzteks ir vestuvem, ir dar visom kitom sventem:]
Aisku jei nesugadinsi iskart puse:]
+ kaina vienoda.
O didziausias pasirinkimas ju gal kokioje "martynoje"....
Ai dar tiesa, kartais prie tu kur su klyjais iskart, buna klyju isdziuvusiu, tai suziurek, jei ka gali tekti pirkti atskirai tai dar + berods apie 20lt.

O del jaunikio, o kam jam viska zinot, kaip ten ir ka, ir is ko padaryta:] tesiog "kazkodel" busi ypatingai grazesne vestuviu diena, taip kaip ir priklauso.

Nors hehe, atsimenu viena karta per kazkokia svente, ty po sventes, pakviaciau ji sakau, padek man chia biski plaukus nusegt, sako KA PADARYT?-parodziau, su baisiausiais klyksmais isleke is vonios, rekdamas, OJEJ, OJEJ-PROTEZAI.
na aisku juokais ten viskas buvo, bet toki dalyka jis pirma karta mate (gal gyvai), ir buvo siek tiek sokiruotas.
Atsakyti
QUOTE(pitchy @ 2010 04 08, 02:04)
ryskios akys ir blyskios lupos wub.gif
user posted image


1je foto moteris ypatingai grazi:] manau jai betkas tiktu,
Su tamsiom akim, ir sviesiom lupom, reik labai atsargiai, reik i veido bruozus ziuret, jei lupos labai siauros, tai kazin kas gausis....nors chia geriau va profes patars....
O seip kaip jums ideja, kad dar butu ispudingiau su linzem but:] gal net ir koordinaliai kitos spalvos:]
Kiek ten dabar kaina spalvotu apie kokius ~45lt max.
As atsimenu kazkada "tolimoje jaunysteje" pasinesus an tu visokiu dalykeliu buvau, turejau ryskiai melynos spalvos, parodau foto, savo tikra spalva ir su lesiais.(foto is tu paciu laiku)
user posted image
user posted image

P.s as akiniu niekad nenesiojau, chia lesiukai be dioptriju buvo.

O kieno akys sviesiai rudos, gal dar visai idomu butu lesiai tamsiai tamsiai rudos, ir galima butu tada daryt makijaza kaip "tu nuotaku is foto kur auksciau"
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo vasilysha: 08 balandžio 2010 - 09:48
QUOTE(vasilysha @ 2010 04 08, 09:22)
juru tigre,

Tik butinai imk kuokstelias (jei niekada neteko klyjuot vientisu, tai sunkiai su jom gali pavykt, + viena karta panaudojus ismesi, o su tais kur kuoksteliais, visu pirma ju ten daug, tai ir pabandymui uzteks ir vestuvem, ir dar visom kitom sventem:]
Aisku jei nesugadinsi iskart puse:]
+ kaina vienoda.
O didziausias pasirinkimas ju gal kokioje "martynoje"....
Ai dar tiesa, kartais prie tu kur su klyjais iskart, buna klyju isdziuvusiu, tai suziurek, jei ka gali tekti pirkti atskirai tai dar + berods apie 20lt.

O del jaunikio, o kam jam viska zinot, kaip ten ir ka, ir is ko padaryta:] tesiog "kazkodel" busi ypatingai grazesne vestuviu diena, taip kaip ir priklauso.

Nors hehe, atsimenu viena karta per kazkokia svente, ty po sventes, pakviaciau ji sakau, padek man chia biski plaukus nusegt, sako KA PADARYT?-parodziau, su baisiausiais klyksmais isleke is vonios, rekdamas, OJEJ, OJEJ-PROTEZAI.
na aisku juokais ten viskas buvo, bet toki dalyka jis pirma karta mate (gal gyvai), ir buvo siek tiek sokiruotas.

Tai kaip tik masčiau, kad ko gero tie kuokšteliai geriau bus, nei tos ištisinės.
O kur ta martyna yra?Cia Klaipėdoj ar kur? blink.gif
As SB visada graži. Kartais visa tokia susitaršius atsikeliu, dar su kokiu spuogu kaip lempa ir girdžiu vis - tu labai graži. Nu nu sakau. Dabar tai pati gražiausia lotuliukas.gif
O su tais plaukais tai čia geras bajeris gavos lotuliukas.gif thumbup.gif
Atsakyti
uzgooglinau
MARTINA, parduotuvė, UAB KOSVILA BALTIC
Įmonės kodas 124260420
Šilutės pl. 79, LT-94101, KLAIPĖDA (46) 347326

As is vln, pas mus chia ju yra kelios, o kur klp, reik paskambint gal:]
Atsakyti
QUOTE(ZemaitukeL @ 2010 04 02, 00:36)
labas mergaites, as cia vis pasiskaitineju jusu nuomone apie makiazus ir sukuosenas kas ir ka atsiliepia, taigi nutariau isbandyti viena is pasirinktu salonu klaipedoje. nuejau patikrinimui i "surask save" pasidazyti plaukus sruogelemis ir pasikirpti galiuku. tai patikekit manim, tragedija! nors ir zinojau ko noriu, taciau mano noru niekas ten nesiklause ir dare tai ka norejo, plaukus taip isdraske, kad baisu, nezinau kaip iki sios vasaros vestuviu atsiauginsiu. praejusia vasara dariausi ten makiaza i drauges vestuves, tai puse velnio, labai peikti negaliu, realiai atrode gal ir nieko, taciau ant nuotrauku veidas atrode baltas, o akys pernelyg juodos, kaip su fanarais smile.gif zodziu savo vestuvem visgi pasirinkau vivos studija, nes maciau ant savo draugiu sukuosenas ir makiaza, man patiko, o kaip man padarys man, dar pamatysiu, bet manau geriau bus nei "surask save". tikrai nerekomenduoju ten ne vienai, nes ziauriai nusivyliau. bet aisku cia tik mano asmenine nuomone ir patirtis smile.gif

o kas jus kirpo , kas daze? juk ten ne viena dirba ? klausiu nes as ten uzsirasiau blink.gif bet ten man kirpo plaukucius likau patenkinta net labai patenkinta, nes mano plaukai ilgi ir betkam ju neduodu grifkute labai super padare bigsmile.gif ir parekomendavo visaziste vestuvem as ir uzsirasiau , kiek ten teko sedeti tai atejo pora kartu pas ta visaziste merginos dazytis nes jom ji labai tipo super padaro... tai pasimeciau as cia tada ...as ten dar daretes?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo pukuotukas: 08 balandžio 2010 - 10:02
QUOTE(pukuotukas @ 2010 04 08, 11:01)
o kas jus kirpo , kas daze? juk ten ne viena dirba ? klausiu nes as ten uzsirasiau  blink.gif  bet ten man kirpo plaukucius likau patenkinta net labai patenkinta, nes mano plaukai ilgi ir betkam ju neduodu grifkute labai super padare  bigsmile.gif  ir parekomendavo visaziste vestuvem as ir uzsirasiau , kiek ten teko sedeti tai atejo pora kartu pas ta visaziste merginos dazytis nes jom ji labai tipo super padaro... tai pasimeciau as cia tada ...as ten dar daretes?

na netikek tokiais pasisakymais ir buk rami 4u.gif juk akivaizdu, kad panele cia atejo del aiskaus tikslo
Atsakyti
QUOTE(pukuotukas @ 2010 04 08, 11:01)
o kas jus kirpo , kas daze? juk ten ne viena dirba ? klausiu nes as ten uzsirasiau  blink.gif  bet ten man kirpo plaukucius likau patenkinta net labai patenkinta, nes mano plaukai ilgi ir betkam ju neduodu grifkute labai super padare  bigsmile.gif  ir parekomendavo visaziste vestuvem as ir uzsirasiau , kiek ten teko sedeti tai atejo pora kartu pas ta visaziste merginos dazytis nes jom ji labai tipo super padaro... tai pasimeciau as cia tada ...as ten dar daretes?

dariau makiažą pas Loretą šiame salone - likau labai patenkinta mirksiukas.gif ir vestuvinius mačiau jos darytus 2 tai tikrai - irgi labai thumbup.gif o toje pačioje Vivoje darytus mačiau - iš tolo gražu,o iš arti doh.gif špakliaus ant odos doh.gif kiekviena smulkiausia raukšlelė matosi ....man nepatiko.nenorėčiau,kad manę taip apipavidalintų vestuvių dieną schmoll.gif
Papildyta:
QUOTE(vasilysha @ 2010 04 08, 10:41)
O seip kaip jums ideja, kad dar butu ispudingiau su linzem but:] gal net ir koordinaliai kitos spalvos:]
Kiek ten dabar kaina  spalvotu apie kokius ~45lt max.

per vestuves dėjau mėlynus lęšius thumbup.gif mano natūrali spalva pilka,niekuom neišsikirianti,tai iškart akys daug įspūdingesnės atrodo
Atsakyti
QUOTE(vasilysha @ 2010 04 08, 08:22)
juru tigre,

Tik butinai imk kuokstelias (jei niekada neteko klyjuot vientisu, tai sunkiai su jom gali pavykt, + viena karta panaudojus ismesi, o su tais kur kuoksteliais, visu pirma ju ten daug, tai ir pabandymui uzteks ir vestuvem, ir dar visom kitom sventem:]
Aisku jei nesugadinsi iskart puse:]
+ kaina vienoda.
O didziausias pasirinkimas ju gal kokioje "martynoje"....
Ai dar tiesa, kartais prie tu kur su klyjais iskart, buna klyju isdziuvusiu, tai suziurek, jei ka gali tekti pirkti atskirai tai dar + berods apie 20lt.

O del jaunikio, o kam jam viska zinot, kaip ten ir ka, ir is ko padaryta:] tesiog "kazkodel" busi ypatingai grazesne vestuviu diena, taip kaip ir priklauso.

Nors hehe, atsimenu viena karta per kazkokia svente, ty po sventes, pakviaciau ji sakau, padek man chia biski plaukus nusegt, sako KA PADARYT?-parodziau, su baisiausiais klyksmais isleke is vonios, rekdamas, OJEJ, OJEJ-PROTEZAI.
na aisku juokais ten viskas buvo, bet toki dalyka jis pirma karta mate (gal gyvai), ir buvo siek tiek sokiruotas.

Nu jau tie vyrai. lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Papildyta:
[quote=pitchy,2010 04 08, 00:04]
ryskios akys ir blyskios lupos wub.gif
user posted image
Labai graziai atrodo. wub.gif
Atsakyti