Įkraunama...
Įkraunama...

Vestuvinis makiažas, 6-oji tema

QUOTE(vasilysha @ 2010 04 02, 11:38)
mano makiazas.


Žavu wub.gif Man labai patinka wub.gif
Atsakyti
aciu Benice:] malonu kai giria profai drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(Benice @ 2010 04 02, 06:12)
Na, nežinau, kas per salonas "Surask save", bet nelabai jau įtikinamai žiūrisi Jūsų postas. Gal aš per daug įtari  biggrin.gif  Esate nauja narė su 1 žinute ir būtent nusiskundimu, ar čia tik ne salono konkurentų darbas  biggrin.gif

O jei arčiau esmės, tai ne visada galima spręsti apie šukuosenas iš plaukų dažymo ir kirpimo  g.gif Lygiai taip pat su makiažu.
Jei matėte, kad veidukas švesesnis ar akys per ryškios, tai galėjote pasakyti, o jei to iškart nepastebėjote - reiškia tragedijos nebuvo  blush2.gif

as ir taip pat pagalvojau. biggrin.gif (konkurentai)
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo margaritka25: 02 balandžio 2010 - 15:11
QUOTE(vasilysha @ 2010 04 02, 12:42)

laabai gražu bigsmile.gif bet manau čia makiažas nedaug prisidėjo, natūraliai esate labai patrauklių bruožų 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Benice @ 2010 04 02, 08:12)
Na, nežinau, kas per salonas "Surask save", bet nelabai jau įtikinamai žiūrisi Jūsų postas. Gal aš per daug įtari  biggrin.gif  Esate nauja narė su 1 žinute ir būtent nusiskundimu, ar čia tik ne salono konkurentų darbas  biggrin.gif

O jei arčiau esmės, tai ne visada galima spręsti apie šukuosenas iš plaukų dažymo ir kirpimo  g.gif Lygiai taip pat su makiažu.
Jei matėte, kad veidukas švesesnis ar akys per ryškios, tai galėjote pasakyti, o jei to iškart nepastebėjote - reiškia tragedijos nebuvo  blush2.gif



na tikrai as ne kokia konkurente tam salonui, tik paprasta buvusi kliente. zinoma, suprantu, kad is plauku dazymo ir kirpimo dar negalima spresti kokia sukuosena padarytu vestuvems, bet vistiek pamatai kaip sugeba patenkinti kliento norus, o ten visiskai nebuvo klausiama mano pageidavimu, net priesingai, ko as prasiau net nesiklause. o del makiazo tai ir nesakiau, kad tragedija, sakiau, kad puse velnio, realiai gal ir nieko atrode, tik nuotraukose isryskejo visi minusiukai. na aisku, as suprantu, kad jum gal ir neitikinamai atrodo mano kaip naujokes sitoks pasisakymas, tiesiog labai pikta buvau kai gryzau is salono, todel nusprendziau cia pasisakyti savo nuomone, kad merginos, kurios gal skaito ir planuoja ten eiti darytis vestuvine sukuosena, kad tikrai butu atsargios ir aklai nepasitiketu, kad butinai pasidarytu ten bandomaja sukuosena ir kad netektu labai nusivilti vestuviu diena blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(vasilysha @ 2010 04 02, 11:38)


tikrai labai grazu.... thumbup.gif
Atsakyti
O kuri kosmetika yra geriausia makiažui? Arba su kokia dažniausiai kosmetika daro makiažus?
Atsakyti
QUOTE(JURJUR @ 2010 04 06, 11:42)
O kuri kosmetika yra geriausia makiažui? Arba su kokia dažniausiai kosmetika daro makiažus?



Taigi milijonas tu kosmetiku yra doh.gif Kokia nori, tokia naudoja, svarbu, kad gerai laikytus manau g.gif Zinau, kad populiaru yra pvz Make up for ever, make up store, max factor, mary kay...nu ir dar tuzinas...
Man visaziste aiskino, kad jai vieno gamintojo visa kosmetika nepatinka, t.y. kad ner kad jau viskas ciki buvo, tai naudoja del to ivairia, nors ivairius pagrindus, tai stengiasi vienos firmos kad butu g.gif
Atsakyti
QUOTE(vasilysha @ 2010 04 02, 11:38)
mano makiazas.
tik, chia lupdazis pusiau nusitrines. foto daryta lauke.



labai, labai gražus wub.gif ir pati graži moteris esate wub.gif
Atsakyti
o jus darotes bandomaji?
Atsakyti
QUOTE(Vetrunge.S @ 2010 04 06, 20:59)
o jus darotes bandomaji?

butinai. smile.gif
Atsakyti
labai aciu ax.gif blush2.gif
Biski del jaudinimuosi vestuviu diena parashysiu. Cia daug kas rashe, kad butinai rankos drebes, nieko nesigaus ir pan. Vienintelis dalykelis, tai jei pacios nuspresit dazytis, palikite daugiau laiko, kad neskubom ir t.t.
As atsimenu visa gyvenima maniau kad savo vestuviu diena apalpsiu is jaudulio, drebesiu ir t.t.
A kad ne velnio, tesiog neturejau tam laiko....0 emociju buvo, lyg suplanuotas spektaklis.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo vasilysha: 06 balandžio 2010 - 22:11