Įkraunama...
Įkraunama...

Vestuvinis makiažas, 6-oji tema

QUOTE(kristinka_2010 @ 2010 03 28, 17:24)
Nagi atras dublis.. smile.gif bet jau turbut zinau ka pasakysit - per rysku smile.gif biski ir man paciai buvo ryskoka.. smile.gif bet seseliai tai geri visa vakara atlaike, nesubego nieko.. vos nusiprausiau biggrin.gif


Man gražu. Porą patobulinimų galima padaryti, bet tai tik pastabos, ne būtinumas mirksiukas.gif
Tai va, nuotraukytėje pažymėjau rodiklytėmis vietas, kurias koreguočiau:

1. Viršutinis apvedimas, su juo būtų gražiau. Aišku, tas suteiktų daugiau ryškumo, bet akytė atrodytų gaiviau ir į vakarą akytės neatrodytų pavargusios. Ta linija gali būti kiek griežta, tiek retušuota - kaip tau gražiau bigsmile.gif

2. Su baltais šešėliais apatiniame voke reikėtų būti atsargesnei, t.y. nedėti jų per daug, nes galite atrodyti kaip apsiverkusi. Geriau plonesnis sluoksnis ir siauriau mirksiukas.gif

3. Tamsius šešėlius tepčiau ir žemiau, ten, kur pažymėjau su juoda linija, tokiu būdu akytės įgautų migdolo formą. Na, jos ir taip migdolo, tiesiog, manau, kad būtų gražiau biggrin.gif

Dėl tamsumo/ryškumo - dažykitės dar tamsiau, foto tas tikrai nesimato, o dienos bėgyje šešėliai vis tiek kažkiek nubyra ax.gif

user posted image
Atsakyti
QUOTE(Benice @ 2010 03 28, 18:27)
Man gražu. Porą patobulinimų galima padaryti, bet tai tik pastabos, ne būtinumas  mirksiukas.gif

Dėl tamsumo/ryškumo - dažykitės dar tamsiau, foto tas tikrai nesimato, o dienos bėgyje šešėliai vis tiek kažkiek nubyra  ax.gif




nu labai aciu uz tokias prasmingas pastabas ir pamokymus.. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(kristinka_2010 @ 2010 03 28, 16:24)
Nagi atras dublis.. smile.gif bet jau turbut zinau ka pasakysit - per rysku smile.gif biski ir man paciai buvo ryskoka.. smile.gif bet seseliai tai geri visa vakara atlaike, nesubego nieko.. vos nusiprausiau biggrin.gif

thumbup.gif Tikrai ne per rysku schmoll.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(kristinka_2010 @ 2010 03 28, 15:24)
Nagi atras dublis.. smile.gif bet jau turbut zinau ka pasakysit - per rysku smile.gif biski ir man paciai buvo ryskoka.. smile.gif bet seseliai tai geri visa vakara atlaike, nesubego nieko.. vos nusiprausiau biggrin.gif

user posted image

labai graziai, tik su dauguma sutinku antakius reikia pasitvarkyt ir blakstienas o toliau super 4u.gif
Atsakyti
user posted image


Papildyta:
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Rykute: 31 kovo 2010 - 11:16
user posted image

Atsakyti
o man sitas psl patiko labai www.taaz.com...ten makiaza galima pasibandyti ir sukuosenyte kokia uzsimesti, paziuret kas tinka smile.gif
Atsakyti
QUOTE(bitute6867 @ 2010 03 31, 16:27)
o man sitas psl patiko labai www.taaz.com...ten makiaza galima pasibandyti ir sukuosenyte kokia uzsimesti, paziuret kas tinka smile.gif


aha, zinau sita puslapi ,neblogas
Atsakyti
QUOTE(Rykute @ 2010 03 31, 13:16)


Sitas man grazus wub.gif
Atsakyti
labas mergaites, as cia vis pasiskaitineju jusu nuomone apie makiazus ir sukuosenas kas ir ka atsiliepia, taigi nutariau isbandyti viena is pasirinktu salonu klaipedoje. nuejau patikrinimui i "surask save" pasidazyti plaukus sruogelemis ir pasikirpti galiuku. tai patikekit manim, tragedija! nors ir zinojau ko noriu, taciau mano noru niekas ten nesiklause ir dare tai ka norejo, plaukus taip isdraske, kad baisu, nezinau kaip iki sios vasaros vestuviu atsiauginsiu. praejusia vasara dariausi ten makiaza i drauges vestuves, tai puse velnio, labai peikti negaliu, realiai atrode gal ir nieko, taciau ant nuotrauku veidas atrode baltas, o akys pernelyg juodos, kaip su fanarais smile.gif zodziu savo vestuvem visgi pasirinkau vivos studija, nes maciau ant savo draugiu sukuosenas ir makiaza, man patiko, o kaip man padarys man, dar pamatysiu, bet manau geriau bus nei "surask save". tikrai nerekomenduoju ten ne vienai, nes ziauriai nusivyliau. bet aisku cia tik mano asmenine nuomone ir patirtis smile.gif
Atsakyti
QUOTE(ZemaitukeL @ 2010 04 01, 23:36)
nuejau patikrinimui i "surask save" pasidazyti plaukus sruogelemis ir pasikirpti galiuku. tai patikekit manim, tragedija!

bet aisku cia tik mano asmenine nuomone ir patirtis smile.gif


Na, nežinau, kas per salonas "Surask save", bet nelabai jau įtikinamai žiūrisi Jūsų postas. Gal aš per daug įtari biggrin.gif Esate nauja narė su 1 žinute ir būtent nusiskundimu, ar čia tik ne salono konkurentų darbas biggrin.gif

O jei arčiau esmės, tai ne visada galima spręsti apie šukuosenas iš plaukų dažymo ir kirpimo g.gif Lygiai taip pat su makiažu.
Jei matėte, kad veidukas švesesnis ar akys per ryškios, tai galėjote pasakyti, o jei to iškart nepastebėjote - reiškia tragedijos nebuvo blush2.gif
Atsakyti
mano makiazas.
tik, chia lupdazis pusiau nusitrines. foto daryta lauke.
user posted image

Na o chia foto daryta patalpos viduje. Gal tik zandai nebuvo tokie oranziniai:]

user posted image

Atsakyti