Įkraunama...
Įkraunama...

Vestuvinis makiažas, 6-oji tema

QUOTE(kristinka_2010 @ 2010 03 25, 20:59)
nu siandien as Jusu teismui... violetine ar melsva.. mano vestuvem geriau... Va kaip pavariau man visai nieko biggrin.gif

user posted image



O kokia suknele tavoji bus ??? Kokie papuosalai ir kokia puokste ???? Siaip melyna man vestuvem visiskai netinkama spalva jei tai nera vestuviu "vinis" g.gif

Geriau jau violetine, bet noretusi, kad geriau isakidytum, nes dabar tai truputi "blynai" tokie beformiai ir antakiai per sviesus jei jau darai rskesni, intensyvesni makiaza, pasirink tamsiai rudus dazus....
Atsakyti
QUOTE(kristinka_2010 @ 2010 03 25, 20:12)
oi viska viska as isbandysiu, tiesiog dabar dariau ant virsaus pravedima nes visur raso kad ant seseliu reikia, o as siaip visada pirmiau prasivesdavau tada dedavau ant virsaus seselius.. eksperimentai smile.gif
Papildyta:
gali sirdux@gmail.com


jau issiunciau biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Jolita969 @ 2010 03 25, 20:17)
jau issiunciau biggrin.gif


user posted image

Papildyta:
QUOTE(Rykute @ 2010 03 25, 20:17)
O kokia suknele tavoji bus ??? Kokie papuosalai ir kokia puokste ???? Siaip melyna man vestuvem visiskai netinkama spalva jei tai nera vestuviu "vinis"  g.gif 

Geriau jau violetine, bet noretusi, kad geriau isakidytum, nes dabar tai truputi "blynai" tokie beformiai  ir antakiai per sviesus jei jau darai rskesni, intensyvesni makiaza, pasirink tamsiai rudus dazus....



viena karta suknele bus balta... o kitus du kartus tamsiai bordo... ax.gif

gerai kad cia mane kritikuojat, nes as koki 10 karta toki makiaza darausi, nes siaip tik blakstienas.

O siandien gauti seseliai pasirode baisiai ryskus smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo kristinka_2010: 25 kovo 2010 - 20:31
Nu labai man graziai tas jolitos makiazas.
Apie ta perejima kalbejau. Taip issistrichuoja ir graziai spalvos pereina. lauksim nauju pasibandymu. Siandien as jau nepaslenku dazytis, bet kai jau energijos bus tai tikrai idesiu pasibandymus savo. rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(<Juru Tigre> @ 2010 03 25, 20:45)
Nu labai man graziai tas jolitos makiazas.
Apie ta perejima kalbejau. Taip issistrichuoja ir graziai spalvos pereina. lauksim nauju pasibandymu. Siandien as jau nepaslenku dazytis, bet kai jau energijos bus tai tikrai idesiu pasibandymus savo.  rolleyes.gif


Aciu 4u.gif Cia drauge daze smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Jolita969 @ 2010 03 25, 20:48)
Aciu 4u.gif  Cia drauge daze smile.gif


reiskias drauge tikrai neblogai ivaldziusi mena smile.gif tikrai grazu. thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(kristinka_2010 @ 2010 03 25, 19:59)
nu siandien as Jusu teismui... violetine ar melsva.. mano vestuvem geriau... Va kaip pavariau man visai nieko biggrin.gif


Nepykit, bet man nei viena... schmoll.gif

Merginom, kurios planuoja makiazus darytis pacios, siulau bent youtube makiazo pamoku pasiziureti, tikrai labai geru dalyku ismokti galima 4u.gif

Jaunosios makiazas 1dalis
Jaunosios makiazas 2a dalis
dar vienas

ir daugybe kitu neblogu pavyzdziu 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Allur: 25 kovo 2010 - 22:24
Sveikos, gal galėtumėt kokių gerų, prof. visazistu numeriukus i AZ atsiusti? Buciau ziauriai dekinga smile.gif
Atsakyti
QUOTE(kristinka_2010 @ 2010 03 25, 19:59)
nu siandien as Jusu teismui... violetine ar melsva.. mano vestuvem geriau... Va kaip pavariau man visai nieko biggrin.gif


Gražiai padažyta, bet man atrodo per ryšku ir spalvos pernelyg įpareigojančios ir nelabai tinkančios vestuvėms mano nuomone. O apskritai kalbant, žalias akis laabai gražiai išryškina violetiniai šešėliai smile.gif
Atsakyti
QUOTE(kristinka_2010 @ 2010 03 25, 20:59)
nu siandien as Jusu teismui... violetine ar melsva.. mano vestuvem geriau... Va kaip pavariau man visai nieko biggrin.gif

user posted image



melyni tai man nelabai, o violetiniai nieko tik gal ju atspalvi reiktu siek tiek kitoki pasirinkti. Cia gal kartais pagelbes info:

Kokios akių šešėlių spalvos jums labiausiai tinka?

Mėlynoms akims tiks juodos ir žalios splavos derinys, violetinė, purpurinė ir tamsiai mėlyna spalvos.

Žalioms ir šviesiai rudoms (lazdyno) spalvos akims tiks juodos ir pilkos derinys, tamsi chaki, tamsiai žalia, ruda, purpurinė ir slyvos spalvos akių šešėlių atspalviai.

Rudos spalvos akims tiks juodos ir pilkos spalvos derinys, vario, kavos ir rudos spalvos akių šešėlių atspalviai.

Įmantriam įvaizdžiui siūlomos šios papildančios spalvos: smėlio, rusva, šampano, švelnaus persiko, lelijos ir alyvos.

Dramatiškam įvaizdžiui - aukštam kontrastui išgauti rinkitės baltos spalvos akių šešėlius.
Atsakyti
user posted image

Atsakyti
QUOTE(@leja @ 2010 03 25, 21:08)
man violetine graziau, melyna tai nepyk bet isvis  schmoll.gif
ir pritariu Jolitai kad reiktu parinkti kita atspalvi, kazkaip nesiziuri, per daug rysku, jeigu violetine palikti tai neisnesti jos taip ryskiai virs blakstienu palikti tik kaip akcenta vidury voko o virs blakstienu paimti kazkokia neutralia tamsesne spalva  g.gif  bet cia turetu patarti profesionales

Va būtent ir aš tą patį norėjau pasakyt drinks_cheers.gif Tamsint reikia su neutraliom natūraliom spalvom (ruda ir visi jos atspalviai), o spalvą (šiuo atveju violetinę, mėlyna man išvis negraži spalva[būtent tokia mėlyna]) dėti kaip akcentą į vidurį. Bet aš taip pat ne profesionalė ax.gif
Papildyta:
Va šita mėlyna tai graži. Gražiai padarytas makiažas.
Atsakyti