Įkraunama...
Įkraunama...

Vestuvinis makiažas, 6-oji tema

QUOTE(<Juru Tigre> @ 2010 03 23, 21:55)
laba vakara mergaites. kaip manot ar tinkamas toks makiazas vestuvems? g.gif
user posted image
user posted image
Papildyta:
O kaip su siek tiek zalsvu atspalviu?
user posted image


Manyciau, kad tinkamas mirksiukas.gif
Atsakyti
Be žalsvo atspalvio gražiau atrodo smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Chardonnay @ 2010 03 23, 22:22)
Be žalsvo atspalvio gražiau atrodo smile.gif


Kazkaip as to atspalvio net nepastebejau smile.gif
Atsakyti
QUOTE(*GUCCI* @ 2010 03 23, 20:23)
Kazkaip as to atspalvio net nepastebejau smile.gif

Kai padariau foto tai ziuriu ir pati nelabai to atspalvio matau doh.gif
As ko gero susipirkus geresnius seselius, piestuka, tusa, toki ir darysiu tom vestuvem. bandysiu kazka ryskiau isspaust kita diena. gal kas gausis. Nes noriu ryskiu akiu.. rolleyes.gif
Atsakyti
o as tai vistiek uz ryskesni makijaza, na ta prasme uz ryskesnes akis drinks_cheers.gif . man ziauriai grazu ant fotkiu tamsesnes akys. wub.gif
Atsakyti
QUOTE(tigriuss @ 2010 03 23, 20:45)
o as tai vistiek uz ryskesni makijaza, na ta prasme uz ryskesnes akis drinks_cheers.gif . man ziauriai grazu ant fotkiu tamsesnes akys.  wub.gif

Man irgi grazu. bet kol kas mastau kaip ta tamsuma isgauti, nepadarant perdaug.
Atsakyti
QUOTE(<Juru Tigre> @ 2010 03 23, 22:34)
Kai padariau foto tai ziuriu ir pati nelabai to atspalvio matau  doh.gif
As ko gero susipirkus geresnius seselius, piestuka, tusa, toki ir darysiu tom vestuvem. bandysiu kazka ryskiau isspaust kita diena. gal kas gausis. Nes noriu ryskiu akiu.. rolleyes.gif


Jus cia pati toki makiaza pasidaret? blink.gif thumbup.gif tuomet lb pagirtina, nes kai as tik su naudoju akims tusa ir akiu piestuka, tai man kosmosas tu makiazu darymas smile.gif
Atsakyti
QUOTE(*GUCCI* @ 2010 03 23, 20:53)
Jus cia pati toki makiaza pasidaret? blink.gif thumbup.gif  tuomet lb pagirtina, nes kai as tik su naudoju akims tusa ir akiu piestuka, tai man kosmosas tu makiazu darymas smile.gif

Aha. pati. Is neturejimo ka veikt blush2.gif Bet kol kas dar nesu patenkinta tuo kas gavosi. Tikriausiai del prastos kosmetikos. na bet cia iki vestuviu isigysiu geresnes. laiko yra. irnesakyk.gif
Atsakyti
QUOTE(<Juru Tigre> @ 2010 03 23, 22:57)
Aha. pati. Is neturejimo ka veikt  blush2.gif Bet kol kas dar nesu patenkinta tuo kas gavosi. Tikriausiai del prastos kosmetikos. na bet cia iki vestuviu isigysiu geresnes. laiko yra. irnesakyk.gif


Na bet sakyciau, gera pradzia thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(*GUCCI* @ 2010 03 23, 20:58)
Na bet sakyciau, gera pradzia thumbup.gif

Aciu ax.gif
Atsakyti
QUOTE(<Juru Tigre> @ 2010 03 23, 23:00)


butu idomu, jei ikeltumete ir patobulinta varianta, kai ji padarysite smile.gif
Atsakyti
QUOTE(*GUCCI* @ 2010 03 23, 21:03)
butu idomu, jei ikeltumete ir patobulinta varianta, kai ji padarysite smile.gif

Butinai ikelsiu. Bet jau ne sivakara. Siandien jau nusivaliau viska. I Paduskiniu kaima einu tik nepasidazius lotuliukas.gif
Atsakyti