Įkraunama...
Įkraunama...

Vestuvinis makiažas, 6-oji tema

QUOTE(*GUCCI* @ 2010 03 19, 18:22)
tad nzn ar verta uz nieka moketi pinigus 4u.gif


Tai labai smagu, kad Jus viena is tu laiminguju, kuri be bandymu liko patenkinta viskuo bigsmile.gif

Del to Jusu atvejo, tai keistai kazkaip skamba, kadangi per bandomuosius padaroma tai, kaip mazdaug atrodys, t.y. pats stilius, o siuo atveju kirpeja turejo padaryti visai kito stiliaus sukuosena, kad jau tiek nepatiktu g.gif Cia tikrai keistas atvejis, gal kazkaip jos ten nesusikalbejo g.gif g.gif

Noreciau pazymeti, kad nei super brangi kosmetika (kurios pavadinimo daznai galite buti net negirdejusi, o pakuotes ir buteliukai grazus) nei meistres seminarai uzsienyje negarantuoja puikaus rezultato, kadangi visa tai yra skonio reikalas. Bandomuju esme yra ne tik isbandyti kirpeja/visaziste ir jos sugebejimus, kosmetika, bet ir suprasti ar pasirinktas stilius tinka ir patinka. Manau, kad geriau yra ziureti nevykusiu bandymu foto, nei vestuviu foto su nevykusia sukuosena/makiazu g.gif
Kalbant apie pinigelius, tai visas vestuves galima pavadinti pinigu "ismetimu" , tik kazkodel visos to norime (bent jau dauguma) biggrin.gif

P.S. Man, kaip meistrei, bandomieji yra visiskai nenaudingi materialiai, nes skyriu visa vakara vienai nuotakai, isbandome ivairiu variantu, o imu uz tai minimalu atlygi, bet vis tiek esu tik "uz" bandomuosius ir ne kitaip schmoll.gif Arba bent jau uz susitikima ir konsultacijas.
Atsakyti
QUOTE(Benice @ 2010 03 20, 01:33)
Tai labai smagu, kad Jus viena is tu laiminguju, kuri be bandymu liko patenkinta viskuo  bigsmile.gif

Del to Jusu atvejo, tai keistai kazkaip skamba, kadangi per bandomuosius padaroma tai, kaip mazdaug atrodys, t.y. pats stilius, o siuo atveju kirpeja turejo padaryti visai kito stiliaus sukuosena, kad jau tiek nepatiktu  g.gif Cia tikrai keistas atvejis, gal kazkaip jos ten nesusikalbejo  g.gif  g.gif

Noreciau pazymeti, kad nei super brangi kosmetika (kurios pavadinimo daznai galite buti net negirdejusi, o pakuotes ir buteliukai grazus) nei meistres seminarai uzsienyje negarantuoja puikaus rezultato, kadangi visa tai yra skonio reikalas. Bandomuju esme yra ne tik isbandyti kirpeja/visaziste ir jos sugebejimus, kosmetika, bet ir suprasti ar pasirinktas stilius tinka ir patinka. Manau, kad geriau yra ziureti nevykusiu bandymu foto, nei vestuviu foto su nevykusia sukuosena/makiazu  g.gif
Kalbant apie pinigelius, tai visas vestuves galima pavadinti pinigu "ismetimu" , tik kazkodel visos to norime (bent jau dauguma)  biggrin.gif

P.S. Man, kaip meistrei, bandomieji yra visiskai nenaudingi materialiai, nes skyriu visa vakara vienai nuotakai, isbandome ivairiu variantu, o imu uz tai minimalu atlygi, bet vis tiek esu tik "uz" bandomuosius ir ne kitaip  schmoll.gif Arba bent jau uz susitikima ir konsultacijas.


ir as sutinku su jumis, kad reikia susitikti ir aptarto ko jaunoji nori ir pan.. as buvau susitikusi su ta kirpeja, parodziau sukuosenos foto, kokios noriu ir viena kita supratom. pasakiua, kad nenoriujokiu perkrovimu sagemis, gelytemis ar smeigtukais. kadangi ji pati nemegsta tokiu dalyku, tai buvo lb aprasta viskas smile.gif
As bandomaja sukuosena dariaui uz dyka, bet su tokia nebuvau per vestuves,, nes man ji netiko tiesiog. o nuejau pasidaryti pas tas mergaites, kur mokinasi. lb grazias garbanas padare, ir siaip viskas buvo grazu, bet mano veidui ta sukuosena isryskina trukumus smile.gif
Jus sakote, kad uz bandomaja sukuosena jus imate minimalu mokesti. o man vienoj kirpykloj tuo pasidomejus, tai pasake man, kad tai kainuos tiek pat, kiek ir darant vestuviu diena.. tad nzn kaip cia yra dbr g.gif
del makiazistes, tai jau kaip minejau, ji buvo isbandyta mano vyro sesers... ji moka suderinti spalvas pagal veido bruozus ir pan.. na as apie tai menkai nusimanau, tad tik galiu pasakyti, kad jos darbai yra fantastiski wub.gif
Atsakyti
QUOTE(*GUCCI* @ 2010 03 20, 12:08)
Jus sakote, kad uz bandomaja sukuosena jus imate minimalu mokesti. o man vienoj kirpykloj tuo pasidomejus, tai pasake man, kad tai kainuos tiek pat, kiek ir darant vestuviu diena.. tad nzn kaip cia yra dbr g.gif


tiesiog turiu tokiu galimybiu blush2.gif , nes pati sau seimininke esu. O salonuose dazniasiai kainuoja 80 procentų arba pilną kainą.
Atsakyti
QUOTE(Benice @ 2010 03 21, 21:39)
tiesiog turiu tokiu galimybiu  blush2.gif , nes pati sau seimininke esu. O salonuose dazniasiai kainuoja 80 procentų arba pilną kainą.


vat kur cia suo pakastas lotuliukas.gif na bet vistiek, juk gaistamas laikas, naudojamos priemones ir pan.. jums turetu buti minuselis darant bandomasias sukuosenas ax.gif
Atsakyti
QUOTE(*GUCCI* @ 2010 03 21, 22:45)
vat kur cia suo pakastas lotuliukas.gif  na bet vistiek, juk gaistamas laikas, naudojamos priemones ir pan.. jums turetu buti minuselis darant bandomasias sukuosenas ax.gif


Priemoniu vis tiek nededame tiek, kiek vestuviu diena, juk kuriame tik vaizda, tai vis tiek ne tas pats, kas vestuviu diena, o minuselis gaunasi tikrai, nes bandomuju sukuosenos ir makiazo darymas uztrunka 3 valandas, tai ne mazai... biggrin.gif Aisku, galima cia skustis:"oi, kaip cia blogai, kaip cia vargstu ir t.t.", bet manau, kad jei nepatinka, tai ir nedarai, o kadangi man visos tos proceduros labai patinka, tai ir darau wub.gif As pilnai suprantu ir pritariu, kad net ir pasiturincioms yra brangoka moketi uz sukuosena ar makiaza pvz. po 150lt 2 kartus, tai nusprendziau, kad galiu pamaloninti nuotakas neplesikaudama biggrin.gif Man paciai malonu zinoti, kad vestuviu diena nuotaka tikrai bus patenkinta, nes viskas isbandyta ir vestuviu ryta gali sedeti atsipalaidavus ir gerti kavyte uzuot ziurejusi kiekviena sekunde i veidrodi.

Niu tesiam tema apie makiazus user posted imageuser posted imageuser posted image
Atsakyti
QUOTE(Benice @ 2010 03 22, 00:04)


O jus Kaune ar Vilniuje dirbat? smile.gif
Atsakyti
Sveikos visos, mes irgi pradejom intensyvius planavimus smile.gif Nusprendziau darytis du bandomuosius makijazus pas dvi skirtingas visazistes, nes, tiesa sakant tik karta gyvenime dariausi makijaza pas profesionale visaziste, kaizkaip uztekdavo savo sugebejimu. Cia skaiciau skaiciau visas zinutes, maciau yra tu kurios nesidaro bandomuju, man tai kazkaip laaabai rizikinga atrodo...as kaip pagalvoju kad tos nuotraukos visam gyvenimui bus, kokia buvai ta diena, ir jei neduokdie koks netikes makijazas...nu net neisivaizduoju...tik jokiu budu nesupraskit kad cia kazkas priesisko pries tas kur nesidaro, suprantu tai pinigus kainuoja..Siaip ar taip sekmes visoms nuotakelems! 4u.gif
Atsakyti
sveikutes, labai ydoma tema cia thumbup.gif
as taip pat ieskau kokio makiazo vestuvems noreciau g.gif
o kas del bandomojo tai as visom keturiom uz, as jau karta bandomajy dariausi kai ejau pas drauge pamerge ir dziagiaus, kad taip nusprendziau.nes kai padaze viskas atrode lyg ir neblogai, bet praejo siek tiek laiko ir oi kaip negraziai atrodziau doh.gif
tai kai ejau darytis jau vestuviu dienai, daug ka pakeitem ir buvo tikrai grazu wub.gif
Atsakyti
Sveikos, busimos nuotakos. Apskambinau 4 visazistes ir dabar negaliu apsisprest, kuriai save patiket smile.gif gal zinot kokiu atsiliepimu? O skambinau Dainai, kuri grimuoja laidu vedejas ir zurnalu virseliams, Danguolei,kuri irgi tv dirba, Marijai ir Oksanai. Ir dar Ramunei. Visos is Vilniaus. Ar neteko susidurt? Ir kaip jus ishsirenkat, pas kuria darytis? Niekaip negaliu apsisprest, pagal ka rinktis blink.gif
Atsakyti
QUOTE(Remigute @ 2010 03 22, 12:25)
Sveikos, busimos nuotakos. Apskambinau 4 visazistes ir dabar negaliu apsisprest, kuriai save patiket  smile.gif  gal zinot kokiu atsiliepimu? O skambinau Dainai, kuri grimuoja laidu vedejas ir zurnalu virseliams, Danguolei,kuri irgi tv dirba, Marijai ir Oksanai. Ir dar Ramunei. Visos is Vilniaus. Ar neteko susidurt? Ir kaip jus ishsirenkat, pas kuria darytis? Niekaip negaliu apsisprest, pagal ka rinktis  blink.gif


o kiekvienaos darbus matei? As tai gal perziureciau visu makizus padarytus ir spresciau. Nes kad televizijoj dirba tai man dar pliuso neprideda, kartais laidu vedejas taip padazo doh.gif Ypac Rutos (is valanda su Ruta) makiazas man uzkliuva
Atsakyti
man sitas naturalus labai grazus smile.gif tik lupytes biski ruzaviau ir blizgiau galvoju dazyti smile.gif
QUOTE(Benice @ 2010 03 21, 23:04)
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo MildukasK: 22 kovo 2010 - 11:16
laba vakara mergaites. kaip manot ar tinkamas toks makiazas vestuvems? g.gif
user posted image
user posted image
Papildyta:
O kaip su siek tiek zalsvu atspalviu?
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo <Juru Tigre>: 23 kovo 2010 - 19:42