Įkraunama...
Įkraunama...

Vestuvinis makiažas, 6-oji tema

QUOTE(Sorceress @ 2010 03 01, 03:58)
Dekui uz nuotraukele smile.gif Kosmetikos parduotuvese tokio gero matyti tikrai neteko (arba ne ten ziuriu blush2.gif ), turbut teks internete pasizvalgyt.


Tikrai yra pirkti parduotuvese Douglas mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Benice @ 2010 03 01, 06:09)
Tikrai yra pirkti parduotuvese Douglas  mirksiukas.gif

Nera cia pas mus tokiu, turim Boots ir Superdrug (ten randam Max Factor produktu), o jeigu visokiu Gucci norisi, tada begam arba i Debenhams, Selfridges arba House of Frazer. Siaip ar taip, reiks pasidairyt ir pardaveju paklaust ar tokiais stebuklais prekiauja. Beje, ar daug reikia jo purkst, ir kas kiek laiko ji galima naudoti? Itariu, kad jeigu kasdien pusklaliotis, tai oda baisiai nusauses, ar nelabai?
Atsakyti
QUOTE(Sorceress @ 2010 03 01, 18:11)
Nera cia pas mus tokiu, turim Boots ir Superdrug (ten randam Max Factor produktu), o jeigu visokiu Gucci norisi, tada begam arba i Debenhams, Selfridges arba House of Frazer. Siaip ar taip, reiks pasidairyt ir pardaveju paklaust ar tokiais stebuklais prekiauja. Beje, ar daug reikia jo purkst, ir kas kiek laiko ji galima naudoti? Itariu, kad jeigu kasdien pusklaliotis, tai oda baisiai nusauses, ar nelabai?



o kam juo kasdien purskaliotis? blink.gif
Atsakyti
QUOTE(@leja @ 2010 03 01, 14:23)
o kam juo kasdien purskaliotis?  blink.gif

O tai tamsta siulote po vestuviu siukslynan iskart mest? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Sorceress @ 2010 03 01, 17:11)
Beje, ar daug reikia jo purkst, ir kas kiek laiko ji galima naudoti? Itariu, kad jeigu kasdien pusklaliotis, tai oda baisiai nusauses, ar nelabai?


Daug purksti nereikia, man buteliuko uztenka pusmeciui, o purskiu klientems nuolatos 4u.gif

QUOTE(Sorceress @ 2010 03 01, 19:57)
O tai tamsta siulote po vestuviu siukslynan iskart mest? smile.gif


Galima purkstis vakariniam makiazui, savaitgaliui ir pan., nemanau, kad nuo sito, kur rodziau issausetu oda ar pan... Galiausiai galima parduoti mirksiukas.gif
Atsakyti
Sveikos mamytes,

Skaitinejau cia nemazai ir mazdaug zinau ko noriu. Gal galetumete rekomentuoti gera visaziste Kaune? Mano oda yra gana problemine, tai nesinori, kad ta dienele, po valandos viskas imtu blizgeti ir nubegtu...
Aciu labai smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Sorceress @ 2010 03 01, 20:57)
O tai tamsta siulote po vestuviu siukslynan iskart mest? smile.gif

kam tie krastutinumai? arba ismest arba kasdien naudot doh.gif galima progom panaudoti
Atsakyti
Sveikos mergaites,

As cia naujoke, bet tikuosi greitai busiu jau gerai igudusi wink.gif

Rykute noreciau pamatyti jusu darbus, nes mergaites labai labai giria!!! O mano vestuves bus vasara, todel labai domiuosi nuotaku makiazais smile.gif

Atsakyti
sveikutes, su kovo 8:) 4u.gif

Turiu klausimeli. Visdar mastau pati daryti makijaza sau sventei. Su pudra ir odos defektu maskavimujau atidirbau rankele. Dabar neramina akys. oriu pasidaryti makijaza su ryskiomis akimis ir svelniai padazytomis lupomis.
Bet pastebejau, jog po pusdienio piestukas ima teptis, ypac apacioje po akimi, o seseliai subega. Purskiau ir makijazo fiksatoriu. Nedaug.

Kl. ar per mazai purskiau fiksatoriaus, ar gal seseliu, piestuko kokybe kalta? gal renkuosi per minksta piestuka?
Noretusi, kad kokia 12h atlaikytu, o dabar vaizdelis toks, kad po kokiu 5h reiks kas valandziuke ziureti ar po akim nepajuode doh.gif lotuliukas.gif

Gal kas galetu koki protinga patarima pameteti? Kaip susitvarkyti su tuo akiu makijazu?

Buciau labai dekinga 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(dushianerami @ 2010 03 08, 10:37)
Bet pastebejau, jog po pusdienio piestukas ima teptis, ypac apacioje po akimi, o seseliai subega. Purskiau ir makijazo fiksatoriu. Nedaug.

Kl. ar per mazai purskiau fiksatoriaus, ar gal seseliu, piestuko kokybe kalta? gal renkuosi per minksta piestuka?
Noretusi, kad kokia 12h atlaikytu, o dabar vaizdelis toks, kad po kokiu 5h reiks kas valandziuke ziureti ar po akim nepajuode doh.gif  lotuliukas.gif


A. Pieštukas - pieštukas gali teptis dėl įvairių priežasčių: gali būti per minkštas, gali būti nelabai geros kokybės, gali tiesiog netikti Jums. Dar gali būti ir taip, kad Jūsų akyčių vokų išsidėstymas yra toks, kad galimai liečiasi kur nors bemirksint arba besikeičiant veido mimikai, tokiu atveju automatiškai viskas trinasi ir dėl to keičiasi vaizdas. Siūlyčiau išbandyti juodus šėšėlius ir ploną teptuką vietoj pieštuko ax.gif Papudruojate reikiamą vietą sausa pudra ir tepate šėšėlių taip, kaip piešdavote su teptuku, turėtų būti geriau.

B. Šešėliai - manau, kad čia kalta kokybė.. doh.gif Mano labai riebi oda ir dauguma šešėlių subėga po 2-3val.. Neseniai atradau super šešėlius, kurie išlieka ilgiausiai, t.y. kokias 7 valandas bet kokiu atveju, būna ir ilgiau thumbup.gif Iš pradžių gali pasirodyti gan keista, nes jie guašo kvapo, bet efektas superinis wub.gif
Jokie fiksatoriai ir bet kokio brangumo šešėliai man nepadeda, nes labai riebi oda, šiuo atveju tiesiog atradau stebuklą blush2.gif
Gal kam bus įdomu, štai nuoroda: ilgai išliekantys šešėliai

C. Fiksatorius - manau, kad jis tikrai padeda ilgiau išlaikyti makiažą tokį, koks buvo pradiniame variante, bet esmės nekeičia. Jei kosmetika nekokybiška, tai vargu ar fiksatorius labai jau gelbėja g.gif

Tikiuosi pagelbėjau bent kiek 4u.gif
Atsakyti
aciu, mano oda irgi rieboka. Piestuka pirkau is profesionalams skirtu per "pelene". Bet jis minkstokas. Taip mirksint man lieciasi ir blakstienos apacioje (ilgokos jos pas mane) ir piestuko papaisymai lieciasi su akies voku matyt.

Ok pameginsiu kontura ir seselius vietoj piestuko.

Seseliu kokybe - ? tikrai eiliniai seseliai. reiks paziureti kokiu kitu:) beje kokios firmos sie nuorodoje? Gal galima ka lietuvoje atrasti, man paletes visos nereikia:)

aciu. 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo dushianerami: 08 kovo 2010 - 11:19
QUOTE(dushianerami @ 2010 03 08, 12:18)
beje kokios firmos sie nuorodoje? Gal galima ka lietuvoje atrasti, man paletes visos nereikia:)


Nežinau, kokia čia firma, faktas, kad ne garsi ax.gif Gal jie turi ir mažesnių palečių, realiai pirkti šią paletę labiau apsimoka pgl. kainą ir kokybę nei kitus. Šių šešėlių parduoda ir Lietuvoje (paletėmis, kažkur mačiau i-nete), bet kaina tikrai didesnė ax.gif Jeigu norite darytis makiažą pati, be investicijų neišsisuksite, bet panaudojusi kartą galite ir parduoti, tai kainuos ne tiek brangiai rezultate 4u.gif
Atsakyti