Įkraunama...
Įkraunama...

Vestuvinis makiažas, 6-oji tema

QUOTE(Midnattssola @ 2010 01 07, 11:54)
Na nežinau ar matysis, bet vis tiek parodysiu smile.gif
mano vestuvinis makiažas:
user posted image


Nesimato cia makiazo, man asmensiaki truksta truputi lupoms gaivumo -jaunosiosm visada pravartu turetiblizgi...
Atsakyti
QUOTE(Chardonnay @ 2010 01 07, 19:08)
Labai gražu bigsmile.gif  Mano manymu akys būtinai turi būti išryškintos smile.gif

Nemanau, kad vertėtų taip teigti, kad akys būtinai turi būt išryškintos. Yra daugybė pavyzdžių kur akys nėra ryškios, o visa visuma yra stulbinama tiek natūroj, tiek nuotraukose.
Tereikia tik profesionalo šiam darbui. mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Smilte24 @ 2010 01 07, 18:50)
pritariu  mirksiukas.gif  cia jos akys is arciau, subtiliai atrodo, nei perdaug nei per mazai ... thumbup.gif
ieskosiu visazistes, ir nesiuosi sita nuotrauka bandomajam  4u.gif


kiek as suprantu, tai cia visa ispudi padaro tankintos blakstienos. as ir pati galvoju, kad reik nepageilet papildomu poros simtu litu ir vestuvems prisiaugint blakstienas ax.gif
Atsakyti
QUOTE(zzzzzvimt @ 2010 01 08, 12:22)
kiek as suprantu, tai cia visa ispudi padaro tankintos blakstienos.  as ir pati galvoju, kad reik nepageilet papildomu poros simtu litu ir vestuvems prisiaugint blakstienas  ax.gif


Galima prisiauginti, bet as patarciau geriau prisklijuoti kuokstelius
user posted image

Pati buvau prisiauginusi vestuvems, po to kai visos apkrito, maniskes buvo pusiau trumpesnes nei anksciau blush2.gif
Atsakyti
mergaite is saves simpatiska, tai galbut tas ryskumas butu ir sugadines vaizda,,, o seip man antakiai ne taip kazkas, bet cia jau nebesvarbu,cia mano asmenine nuomone
Atsakyti
QUOTE(gretelike @ 2010 01 08, 16:18)
mergaite is saves simpatiska, tai galbut tas ryskumas butu ir sugadines vaizda,,, o seip man antakiai ne taip kazkas, bet cia jau nebesvarbu,cia mano asmenine nuomone


Sutinku, vienoje vietoje galima buvo dapiesti, bet jei niekam nekliuna tas ,tai gal nieko baisaus ax.gif
Atsakyti
o klijuojant blakstienas, kokia tikimybe, kad jos atsilups? biggrin.gif visai nenoreciau jaudintis dar ir del tokio dalyko rolleyes.gif


Papildyta:
QUOTE(Rykute @ 2010 01 06, 21:18)

man sitie patiko bigsmile.gif

o siaip man ryskus makiazai tinka, net sakyciau labiau negu kuklesni ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Feline: 08 sausio 2010 - 20:06
QUOTE(Benice @ 2010 01 07, 12:44)
jo, vasaros laiku, tai reiketu kuo anksciau bandytis. Geriausia prisidengti kokia kita proga ir tuo paciu isbandyti  biggrin.gif
Del pavedimo sutinku, bet seseliu retusavimas prie pat nosytes tai nelabaia, nebent foto pagauta tokiu kampu, kad taip atrodo  ax.gif
Nu, tiesa sakant nelabai jis matos  g.gif


Paryskinta tai kas reikia. kuklu skoninga ir tikrai po 30 metu nebus geda smile.gif anukam rodyt vestuviu nuotraukas
Atsakyti
QUOTE(Feline @ 2010 01 08, 21:06)
o klijuojant blakstienas, kokia tikimybe, kad jos atsilups? biggrin.gif visai nenoreciau jaudintis dar ir del tokio dalyko  rolleyes.gif
Papildyta:



Tikimybe maza, kad kuoksteliai atsilups, o jei ir vienas iskris tai bendrame vaizde to nesimatys, nes bent jau as stengiuosi deti kuo tankiau...

Siaip i klausima ar prisiauginti ar prisiklijuoti as atsakau taip :

Jei jus norite tik vestuvems vienai ar porai dienu tai patarciau geriau prisiklijuot kuokstelius.
Jei jus norite atsokti vestuves ir dar po vestuviu keliaujate medaus kopineti ar tiesiog toliau noresite pasipildyti ir nesioti tai puikiai tinka priauginimas.
Del kenkimo tai cia labai individualu...
Atsakyti
Rykute, o jus pati ir priauginate?
Atsakyti
QUOTE(ritule.rita @ 2010 01 08, 21:08)
Paryskinta tai kas reikia. kuklu skoninga ir tikrai po 30 metu nebus geda smile.gif anukam rodyt vestuviu nuotraukas


Truputi del to "geda anukam rodyti" nesutinku schmoll.gif Gal tie anukai sakys nejau nenaudojote gilioje senoveje dazu ??? biggrin.gif As ziuredama mamos nuotraukas pasigedau makiazo blush2.gif
O jei jaunieji turi lakiafantazija ir daro ekstravagantiskas vestuves ir jiems tai grazu tai tikrai nemanau, kad jiems po 30 metu bus geda,manau kaip tik jie didziuosis, kad ju nuotraukos iskirtines ax.gif
Papildyta:
QUOTE(Feline @ 2010 01 08, 21:33)
Rykute, o jus pati ir priauginate?



Jap mirksiukas.gif As nelabai turiu prifotkinus ju ax.gif

blakstienos

Cia daug informacijos apie jas ir mergaites daug foto su pavyzdziais prideje yra kaip atrodo mirksiukas.gif

http://www.supermama...?...9349&st=432
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Rykute: 08 sausio 2010 - 20:42
http://www.beautiful...eatty-final.jpg
4u.gif manau cia labai grazus makiazas, kurios nemegsta ryskaus 4u.gif

Atsakyti