Įkraunama...
Įkraunama...

Vestuvinis makiažas, 6-oji tema

Benice, nepergyvenkit:] Nieks jusu neisdave:]
Tesiog pati kelete kazkada savo foto ( Vestuviniu sukneliu temoje). Plius vienintele jusu foto yra jo parodomajam saite:] O jis man jus rekomendavo kaip vizaziste berods( bet tai dienai jus negalejote).

4u.gif
Atsakyti
QUOTE(vasilysha @ 2010 02 25, 21:02)
Benice, nepergyvenkit:] Nieks jusu neisdave:]
Tesiog pati kelete kazkada savo foto ( Vestuviniu sukneliu temoje). Plius vienintele jusu foto yra jo parodomajam saite:] O jis man jus rekomendavo kaip vizaziste berods( bet tai dienai jus negalejote).
4u.gif


Niu taip, be reikalo suabejojau Tomuku blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Sorceress @ 2010 02 25, 19:40)
O tu nenori susirasyti tu zodziu, kuriu nezinai, bet manai, kad prireiks ant kokio nors lapelio ar i knygute? Neprireiks, tai neprireiks, o jeigu netiketai kazka paaiskint uzsinoresi - galesi tai padaryti. Nebent, aisku, nelabai gali nuspeti kokiu ten stubuklingu terminu reiks, tada jau kitas reikalas.
Taip, man tą patį daug kas sako, tik čia prisiversti reikia. biggrin.gif

O šiaip, kam pirkti už 200 kai gali už 50, tai kokybė. Kaip ir su visažistėm. Aš žinau, kad ir pati pasidažyčiau, bet žinau, kad yra žmonių kurie tai padarytų daug geriau nei aš. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Dieter @ 2010 02 25, 18:08)
O šiaip, kam pirkti už 200 kai gali už 50, tai kokybė.

Kai kainos is proto ribu iseina, tai mokama jau nebe uz kokybe, o uz etikete, o as tokiu dalyku nepripazistu. Nesvarbu ar kalbetume apie avalyne, drabuzius ar visazistes.
Atsakyti
Kiekvienam ta proto riba skirtingai toli biggrin.gif

Pasipraktikuosit ir gausis jums viskas pačiai bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Sorceress @ 2010 02 25, 20:23)
Kai kainos is proto ribu iseina, tai mokama jau nebe uz kokybe, o uz etikete, o as tokiu dalyku nepripazistu. Nesvarbu ar kalbetume apie avalyne, drabuzius ar visazistes.



As irgi manau kad yra riba, kai jau mokame ne uz daikto kokybe o varda... drinks_cheers.gif

O as irgi manau kad tu puikiai gali pati pasidaryti makiaza... tik reikia pasitreniruoti, kaip jau kazkas minejo tureti dideli veidrodi ir gera dienini apsvietima... pasidomek pagrindinem taisyklem, kur kokiu blizguciu, baltos spalvos negalima tepti... kaip paruosti oda, pasirupink fiksatorium... ir viskas bus saunu thumbup.gif

Dar patarciau su makiazu iseiti i lauka kai saule svies... ir nusifotkinti ne tik patalpoje, bet ir lauke, pries saule... pamatysi tikraji rezultata 4u.gif

As nemanau, kad vestuvinis makiazas butinai turi buti daromas visazistes...
Atsakyti
Kas per stebuklas yra fiksatorius ir kaip jis vadinasi angliskai, nes lietuviu vertiniai nieko bendro su tikru produkto pavadinimu dazniausiai neturi doh.gif
Atsakyti
Pritariu, kd kiekvienam tos ribos yra skirtingos smile.gif ne visada vienam brangu kas kitam brangu. Kita vertus, jei gerai pazistat savo bruozus, mokat pabrezt ar "uzslept" ka reikia, mokat pritaikyt makiaza ivariems apsvietimamas, o gal tiesiog norit atrodyt kaip visada ir patinkate sau tokia kokia matote - kodel nepasigrazinus paciai wink.gif Tikrai yra puikia tai sugebanciu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Renatulyte @ 2010 02 26, 17:51)
Pritariu, kd kiekvienam tos ribos yra skirtingos smile.gif ne visada vienam brangu kas kitam brangu. Kita vertus, jei gerai pazistat savo bruozus, mokat pabrezt ar "uzslept" ka reikia, mokat pritaikyt makiaza ivariems apsvietimamas, o gal tiesiog norit atrodyt kaip visada ir patinkate sau tokia kokia matote - kodel nepasigrazinus paciai wink.gif Tikrai yra puikia tai sugebanciu  4u.gif

Atsakyti
Labukas.. verysad.gif
esu naujoke, ieskau visazistes vestuvems, labai prasau, patarkite, kas Vilniuje gerai daro?
Atsakyti
QUOTE(Sorceress @ 2010 02 26, 16:45)
Kas per stebuklas yra fiksatorius ir kaip jis vadinasi angliskai, nes lietuviu vertiniai nieko bendro su tikru produkto pavadinimu dazniausiai neturi doh.gif


Makiažo fiksatorius dažniausiai būna purškaliuko pavidale, fiksuoja makiažą, kad ilgiau išsilaikytų.
Aš klientėms naudoju tokį: user posted image
Man jis visai patinka, galima purkšti prieš makiažą arba po, nelipnus mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Benice @ 2010 02 27, 21:14)
Makiažo fiksatorius dažniausiai būna purškaliuko pavidale, fiksuoja makiažą, kad ilgiau išsilaikytų.
Aš klientėms naudoju tokį: user posted image
Man jis visai patinka, galima purkšti prieš makiažą arba po, nelipnus  mirksiukas.gif

Dekui uz nuotraukele smile.gif Kosmetikos parduotuvese tokio gero matyti tikrai neteko (arba ne ten ziuriu blush2.gif ), turbut teks internete pasizvalgyt.
Atsakyti