Įkraunama...
Įkraunama...

Vestuvinis makiažas, 6-oji tema

jo, seip, teisingai, labai geras budas pamatyti bandymu rezultata- nusifotografuoti, is priekio, profelis ir t.t. Veidrody kazkaip visada geriau atrodo negu realybeje:]]]]
O nuotrauka iskart parodo visus "uz ir priesh":]
Atsakyti
Tai smagu paskaityt, kad ne visos manot, jog reik simtais visazistem moketi, zinoma, as tikrai nebuciau pries, jeigu kaina "normali" butu, bet kai uz tai kad veida nupiesia, taip sakant, reikia pakloti tokias sumas, kad keturias poras nauju batu nusipirkt imanoma, tai pradedu manyti, kad as geriau tuos pinigus sumesiu i gudresnius dalykus. Gal sivakar reiks paekperimentuoti, ziuresiu, kas gausis smile.gif
Atsakyti
Na seip, irgi zinai, kaip chia pasakius, jei veido oda yra problemine, reikia daryt ne makiaza, o jau visa prof. teatralini grima, tai as tikiu kad daug ir tu dazu issinauduoja, ir laiko ir t.t. -tai ir kaina auga.
Bet jei turi gyslele tam reikalui, ir issidazai pati visai tvarkingai, tai tikiu kad galima sutaupyt. - arba uz tuos pinigelius nueit ir nusipirkt geresnes kosmetikos.
Atsakyti
QUOTE(Sorceress @ 2010 02 25, 18:36)
Tai smagu paskaityt, kad ne visos manot, jog reik simtais visazistem moketi, zinoma, as tikrai nebuciau pries, jeigu kaina "normali" butu, bet kai uz tai kad veida nupiesia, taip sakant, reikia pakloti tokias sumas, kad keturias poras nauju batu nusipirkt imanoma, tai pradedu manyti, kad as geriau tuos pinigus sumesiu i gudresnius dalykus. Gal sivakar reiks paekperimentuoti, ziuresiu, kas gausis smile.gif

lotuliukas.gif thumbup.gif
Aš mieliau tą sumą tikrai keturiom porom batų paaukočiau. biggrin.gif

O šiaip, viskam reikia laiko, jei nuspręsi dažytis pati, pasilik tiek laiko, kad dar galėtum viską nusiplauti, kad oda nudžiūtų ir vėl galėtum dažytis. smile.gif Nes žinom kaip kartais būna, kiaulystės dėsnis, kai nereikia viskas būna idealu, o kai reikia niekas nesigauna. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Dieter @ 2010 02 25, 16:49)
lotuliukas.gif  thumbup.gif
Aš mieliau tą sumą tikrai keturiom porom batų paaukočiau. biggrin.gif

Sitam planui visom keturiom pritariu biggrin.gif
QUOTE
O šiaip, viskam reikia laiko, jei nuspręsi dažytis pati, pasilik tiek laiko, kad dar galėtum viską nusiplauti, kad oda nudžiūtų ir vėl galėtum dažytis. smile.gif Nes žinom kaip kartais būna, kiaulystės dėsnis, kai nereikia viskas būna idealu, o kai reikia niekas nesigauna. smile.gif

O cia labai gudriai parasei, paciai turbut butu "nedasile" papildomo laiko pasilikt, bet gi tikrai logiska! Niu genije cia tu pas mus smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Sorceress: 25 vasario 2010 - 18:57
Ir man batai geriau!
Ypac kai praeina vestuves, ir pamastai, ***** kokiom sumom svaisteisi:[[[[
ir ant ko, Ir ar reikejo...ir kad galejo daug ko ir nebuti, nes vistiek gavosi kitaip nei isivaizdavai.
Ir kiek batu uz tuos pinigus galejai nusipirkti:]]]]] ach, ir och .....
Atsakyti
Joks aš genijus. Mąstau tik, nes man taip buvo ruošiantis draugės gimtadieniui doh.gif Vėlavau tik dėl to, kad pudra negulė ir viskas doh.gif lotuliukas.gif

Žiūriu čia mano bendraminčių atsirado dėl batų thumbup.gif
Va, mes visai nenorim daryt šventės, tuo pačiu bus kelionė į egzotišką kraštą ir vestuvės.
Manau, kad makiažą ir šukuoseną gali tekti pačiai darytis. Šiaip su anglų kalba bėdų neturiu, bet kai reikia specifinių žodžių paaiškinti kokio makiažo norėčiau ar šukuosenos, manau gali kilti nemažai bėdų. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Sorceress @ 2010 02 25, 17:58)
Visu merguzeliu uzklaust noriu, kaip ziurit i "savadarbi" vestuviu makiaza. Apsiziurejau visazistes aplink, nu kainos nesveikos, nuo £120 iki £250 ir cia be bandomojo, o tik uz galutini varianta doh.gif  MB siulo paciai tepliotis, sako visada graziai pati pazidazau, bet tokia diena gi baisu savo makiazo sugebejimais pasitiket. Pasimetus visiskai siuo klausimu.


Nu jo, kokia salis, tokios ir kainos biggrin.gif Ten siaip ir algos kitokios g.gif

QUOTE(vasilysha @ 2010 02 25, 19:08)
Na seip viskas pavyko manau netragiskai, tik tiek, kad poto nuotraukuose pastebejau plema po kaklu


O fotografas negalejo fotkiu uzfotosopint? biggrin.gif

QUOTE(Sorceress @ 2010 02 25, 19:36)
reikia pakloti tokias sumas, kad keturias poras nauju batu nusipirkt imanoma,


Hm, tai ten tie batai neaiskus kazkokie g.gif Kiek teko buti UK, tai geri batai apie 200 svaru kainuoja, reiskia viena pora biggrin.gif

QUOTE(vasilysha @ 2010 02 25, 19:56)
Ir man batai geriau!
Ypac kai praeina vestuves, ir pamastai, ***** kokiom sumom svaisteisi:[[[[
ir ant ko, Ir ar reikejo...ir kad galejo daug ko ir nebuti, nes vistiek gavosi kitaip nei isivaizdavai.
Ir kiek batu uz tuos pinigus galejai nusipirkti:]]]]] ach, ir och  .....


As po saviskiu vestuviu negailejau nei cento blush2.gif Jeigu gailite, tai geriau neleisti tu pinigeliu. Ne visoms vienodai svarbus ivairus niekuciai - tas tiesa 4u.gif


O griztant prie temos ar dazytis paciai, tai manau, kad jei Jums gaila pinigeliu ir turite isankstine nuostata, kad investicijos nepatenkins lukesciu, tai geriau to nedaryti. Geriau uz tuos pinigelius nusipirkite geresnes kosmetikos, makiazo fiksatoriu. Aisku, jei mokate pati pasidazyti. Siaip vyru nuomone per daug nepasitikeciau, jie dazniausiai nepastebi smulkmenu, bet mato viskas globaliai. Geras budas yra nusifotkinti ir ideti mums, mes jau cia patarsime biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Dieter @ 2010 02 25, 17:06)
Va, mes visai nenorim daryt šventės, tuo pačiu bus kelionė į egzotišką kraštą ir vestuvės.

O mes atvirksciai, norim sau pasidaryt svente, o prisikeliaut dar spesim. Nors mano mama tai tokios pacios nuomones kaip tu, griebtu kelione net nemascius smile.gif
QUOTE
Šiaip su anglų kalba bėdų neturiu, bet kai reikia specifinių žodžių paaiškinti kokio makiažo norėčiau ar šukuosenos, manau gali kilti nemažai bėdų. smile.gif

O tu nenori susirasyti tu zodziu, kuriu nezinai, bet manai, kad prireiks ant kokio nors lapelio ar i knygute? Neprireiks, tai neprireiks, o jeigu netiketai kazka paaiskint uzsinoresi - galesi tai padaryti. Nebent, aisku, nelabai gali nuspeti kokiu ten stubuklingu terminu reiks, tada jau kitas reikalas.
Atsakyti
Benice, Musu su jumis fotografas tas pats buvo:]
Neverta ten buvo net fotosopint, tik keliose foto matosi, ir matyt tik man:]

Atsakyti
QUOTE(Benice @ 2010 02 25, 17:36)
Nu jo, kokia salis, tokios ir kainos  biggrin.gif Ten siaip ir algos kitokios  g.gif

Algos nemilijonines, tuo labiau kad krizius ka tik baigesi, tai darbdaviai karpo algas kiek tik sirdis leidzia, nes zino, kad zmones uz bet kiek dirbs.
QUOTE
Hm, tai ten tie batai neaiskus kazkokie  g.gif  Kiek teko buti UK, tai geri batai apie 200 svaru kainuoja, reiskia viena pora  biggrin.gif

Nezinau, bet bent jau as po 200 batu neprikineju, nematau reikalo tokiom sumom batam svaistytis, uztenka ir 50-60.
QUOTE
O griztant prie temos ar dazytis paciai, tai manau, kad jei Jums gaila pinigeliu ir turite isankstine nuostata, kad investicijos nepatenkins lukesciu, tai geriau to nedaryti.

Cia ne lukesciuose esme, manau, kad visaziste padarytu viska labai ciki piki, bet juk viskam yra ribos. Cia tas pats, kad su tais batais, kam pirkti uz 200, jeigu galima isigyti uz 50.
QUOTE
Geras budas yra nusifotkinti ir ideti mums, mes jau cia patarsime  biggrin.gif

Ech, cia drasos turbut neuzteks tokiem drastiskiem poelgiam tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(vasilysha @ 2010 02 25, 20:40)
Benice, Musu su jumis fotografas tas pats buvo:]
Neverta ten buvo net fotosopint, tik keliose foto matosi, ir matyt tik man:]


U je, kaip cia kazkas mane gerai pazista, kad net tokias smulkmenas zinote biggrin.gif
Siaip savo foto jam rodyti internete neleidau, tai is kur atsekete? g.gif biggrin.gif

Morka seklys biggrin.gif

As tai nieko apie nieka nezinau, tik visi apie mane zino lotuliukas.gif
Papildyta:
QUOTE(Sorceress @ 2010 02 25, 20:45)
Ech, cia drasos turbut neuzteks tokiem drastiskiem poelgiam tongue.gif


Nu jo, drasos tikrai reik, nes ziurek, kaip visos tuoj pat aplos neisigilinusios i situacija biggrin.gif

Atsakyti