Įkraunama...
Įkraunama...

Vestuvinis makiažas, 6-oji tema

QUOTE(Zhiezula @ 2010 02 19, 22:04)
va as ir manau kad reik anksciau viska susiruost ir zinot  biggrin.gif tik ka man daryt, jei as tiek sukuosenos tiek makiazo turiu po du variantus? Tai man per viena karta darys po abu ir moket speju dvigubai reikes?  doh.gif  gal kas susidure jau su tuom... g.gif

Bandomieji pigiau (30-50proc), žiūrint kaip ir kur, bet mokėti paprastai vis tiek reikia, net jei viskas patinka ir nusprendi ten pat darytis vestuvinį.
Atsakyti
QUOTE(saulės zuikutis @ 2010 02 19, 22:25)
Bandomieji pigiau (30-50proc), žiūrint kaip ir kur, bet mokėti paprastai vis tiek reikia, net jei viskas patinka ir nusprendi ten pat darytis vestuvinį.

tai zinau sita, ir aciu dievui lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Odora @ 2010 02 19, 22:19)


Va cia tai lupu spalvyte jau grazi wub.gif
Papildyta:
QUOTE(Odora @ 2010 02 19, 21:30)
o as priesingai neryskiu bruozu jei neminet "israiskingos" nosies biggrin.gif , sviesus plaukai blakstienos antakiai oda, tai gal mane raudonas lupdazis isgelbetu, bet tik tiek, kad nelabai dazausi lupu isviso, reiketu ismeginti kaip tai atrodo smile.gif

dar apie tas pamerges vistik imanoma suderinti raudona suknia ir raudonas lupas cia


Na taip, bet jos oda kokia tamsi... wub.gif visai kitaip ziurisi.. thumbup.gif pas mus tos nuotakos isbalusios buna tai uztat ir nesiziuri man smile.gif
Atsakyti
QUOTE(zzzzzvimt @ 2010 01 07, 18:21)
as irgi megstu ryskesni makiaza, tai mano bus priesingybe siam. ne taip jau seniai ejau vyriausiaja pamerge i vestuves, tai akys buvo ryskiai melynai padazytos (kai pasiule melynus seselius, tai pasakiau, kad nenoriu but kalvariju turgaus saulegrazu pardaveja, bet kai padare, tai negalejau akiu nuo saves atplest  bigsmile.gif  tikrai savo darbo profesionale buvom issirinkusios  smile.gif ). parodyciau, bet nera nei vienos foto, kur normaliai matytusi makiazas... zinoma dabar melynu seseliu tikrai nebus, bet akys tikrai "kalbes"  rolleyes.gif



Labai patiko..išsireiškimas..apie "kalbančias" akis..super smile.gif mano nuomonė tokia pati, sunku ginčytis grožio tema..bet žinau, kad nėra netinkančių dalykų..yra tik neprosionalai..ir skonis..smile.gif bet šeip įmanoma..taip sužaisti spalvomis..kad paslėpsi ne tik trūkumus, bet ir išryškinsi privalumus..apie kuriuos buvai pamiršus.. biggrin.gif kadangi pati esu drąsi..esu dariusi ne vieną eksperimentą su spalvomis..taigi šimtas pirščiukų..už profisionalumą..ir drąsą per vestuves.. wink.gif
Atsakyti
smile.gif+2010 02 20, 15:08-->
QUOTE(Žiedėsmile.gif @ 2010 02 20, 15:08)
Labai patiko..išsireiškimas..apie "kalbančias" akis..super  smile.gif mano nuomonė tokia pati, sunku ginčytis grožio tema..bet žinau, kad nėra netinkančių dalykų..yra tik neprosionalai..ir skonis..smile.gif bet šeip įmanoma..taip sužaisti spalvomis..kad paslėpsi ne tik trūkumus, bet ir išryškinsi privalumus..apie kuriuos buvai pamiršus.. biggrin.gif kadangi pati esu drąsi..esu dariusi ne vieną eksperimentą su spalvomis..taigi šimtas pirščiukų..už profisionalumą..ir drąsą per vestuves.. wink.gif



nelabai kazkaip naudoti "senbuvio" avatara... g.gif


nono.gif
Atsakyti
QUOTE(Katinas79 @ 2010 02 20, 14:44)
nelabai kazkaip naudoti "senbuvio" avatara...  g.gif
nono.gif


Atleiskit..biggrin.gif..jei pastebėjot aš naujokė čia..bet man regis aš nieko "nenaudojau" kaip matosi..pakomentavau ir išsakiau savo nuomone..ir sutikau..juk čia forumas..niekas nieko nevagia..čia šnekama grožio tema.. biggrin.gif bet jei kas ne taip..tai rašykit asmeniškai bandysim pasitaisyt.. biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
Atsakyti
smile.gif+2010 02 20, 16:01-->
QUOTE(Žiedėsmile.gif @ 2010 02 20, 16:01)
Atleiskit..biggrin.gif..jei pastebėjot aš naujokė čia..bet man regis aš nieko "nenaudojau" kaip matosi..pakomentavau ir išsakiau savo nuomone..ir sutikau..juk čia forumas..niekas nieko nevagia..čia šnekama grožio tema.. biggrin.gif bet jei kas ne taip..tai rašykit asmeniškai bandysim pasitaisyt.. biggrin.gif  biggrin.gif  biggrin.gif


Ta mergina norejo tikriausiai jums pasakyti, kad jus uzsidejote toki pat paveiksleli kaip mano, bet jei jis jums patinka tai galit toliau ji uzidejusi buti mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Katinas79 @ 2010 02 20, 14:44)
nelabai kazkaip naudoti "senbuvio" avatara...  g.gif
nono.gif

Kodel senbuvio..?

šiuos avatarus siūlo pati supermama, tad juos gali naudoti bet kas..

Atsakyti
QUOTE(Kimora @ 2010 02 20, 17:09)
Kodel senbuvio..?

šiuos avatarus siūlo pati supermama, tad juos gali naudoti bet kas..


Juk tai nera jokia tragedija, geriau apie makiazus paplekekim mirksiukas.gif 4u.gif
Atsakyti
as bandau www surasti, ko mazdaug noriu, bet NIEKO nerandu...
Isivaizduoju blizgius ir kreminius gal seselius.. tik dar nzn kokia forma juos padazyti, kokiu perejimu..
Ir skruostai galvoju graziau rausvi ar rudi?? g.gif
Atsakyti
mildukas o koks pacios spalvinis tipas, oda plaukai akys, nuo to gal reiketu pradeti
Atsakyti
QUOTE(Odora @ 2010 02 19, 20:30)
dar apie tas pamerges vistik imanoma suderinti raudona suknia ir raudonas lupas cia


Šitas tai superinis wub.gif makiažo nei per daug, nei per mažai - viduriukas. Ir labai gražiai žiūrisi ant rudos, idegusios odos.
Atsakyti