Įkraunama...
Įkraunama...

Vestuvinis makiažas, 6-oji tema

Siai dienai zinau make up forever fiksatoriu ir stage line kaina abieju ~50-60lt. uztenka ilgam. Jei turite savo kosmetologe galite paprasyti, kad uzsakytu mirksiukas.gif

user posted image

Atsakyti
QUOTE(saulės zuikutis @ 2010 02 16, 21:06)
Labai gražu, bet tik prie šviesios odos. Niekam netaikau, bet mano nuomone soliariumo mergaitės ir tamsios pudros mėgėjos būtų panašios nebe į Merilyn Monroe su tokiu makiažu, to į kai ką kur kas blogiau...  biggrin.gif



Na manau imanoma ir tamsesnio gymio mergaitems panasu makiaza pasidaryti, kad neatrodytu vulgariai 4u.gif

user posted image


Atsakyti
Pvz cia kazkas panasaus bet oda nei per ruda nei per sviesi, galima sakyti aukso viduriukas smile.gif
user posted image
Atsakyti
QUOTE(Rykute @ 2010 02 16, 21:16)
Siai dienai zinau make up forever fiksatoriu ir stage line kaina abieju ~50-60lt. uztenka ilgam. Jei turite savo kosmetologe galite paprasyti, kad uzsakytu  mirksiukas.gif

Dėkui 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Dieter @ 2010 02 14, 17:31)
Kuo toliau tuo labiau ieškau, kad viskas būtų kuo natūraliau, paprasčiau ir nieko ne per daug. smile.gif


thumbup.gif Mano taip pat panaši idėja tobulam makiažui. Nemėgstu tų šešėlių su keliais spalvų perėjimais (neduokdie subėgs doh.gif ) ir blizgučiais
Atsakyti
QUOTE(Muskatinne @ 2010 02 17, 09:37)
thumbup.gif  Mano taip pat panaši idėja tobulam makiažui. Nemėgstu tų šešėlių su keliais spalvų perėjimais (neduokdie subėgs doh.gif ) ir blizgučiais
Va va. Esu išbandžiusi daug įvairių firmų šešėlių ir dauguma jų subėga. doh.gif
Na, čia nebent makiažo fiksatorius padėtų. mastau.gif Nors, kai man užtenka birios pudros, akių pieštuko ir tušo, tai kažko daugiau ir nelabai norisi. smile.gif
Atsakyti
yra specialus pagrindas vokams kad nesubegtu seseliai mirksiukas.gif o as patepu ARTDECO maskuojancia priemone tai irgi nesubega mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(@leja @ 2010 02 17, 12:40)
yra specialus pagrindas vokams kad nesubegtu seseliai  mirksiukas.gif  o as patepu ARTDECO maskuojancia priemone tai irgi nesubega  mirksiukas.gif

nežinau, kaip ardeco. Aš turiu MAC šešėlių pagrindą tai tikrai fantastiškas dalykas thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Zhiezula @ 2010 02 14, 15:19)
Nors man asmeniskai labai grazu Marilyn Monroe stiliaus makiazas, bet cia jau ne
user posted image

Sitas patiko, bet as kadangi as labai panasiai kasdien straksiu, tai vestuvems noretusi ko nors kito, nors itariu, kad nieko gudresnio, kas jaustusi "sava" turbut nelabai rasiu.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Sorceress: 19 vasario 2010 - 02:46
QUOTE(Sorceress @ 2010 02 19, 04:44)
Sitas patiko, bet as kadangi as labai panasiai kasdien straksiu, tai vestuvems noretusi ko nors kito, nors itariu, kad nieko gudresnio, kas jaustusi "sava" turbut nelabai rasiu.


Akys gal ir puse velnio, bet jau raudonos lupos vestuvem, tai mano nuomone, per daug issaukianciai ir vulgariai atrodytu doh.gif
Atsakyti
O mano nuomone retro stiliui, ar šiaip visai kitokioms vestuvėms nei įprasta būtų thumbup.gif
Atsakyti
merginos noreciau jusu paklausti ax.gif
jei suknele turi sokoladines spalvos detaliu, makijaza darantis reiketu i tai atsizvelgti? ta prasme galbut rudas spalvas naudoti ar atvirksciai vengti? g.gif

PS: mano akys rudai zalios biggrin.gif daugiau zalios blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Novia: 19 vasario 2010 - 11:37