Įkraunama...
Įkraunama...

Vestuvinis makiažas, 6-oji tema

QUOTE(Zhiezula @ 2010 02 11, 23:01)
Na nzn ka laikai klaisikiniu makiazu bet galiu keleta foto imest ka as radus esu, bet taip pat nieko ypatingo  4u.gif

user posted image
user posted image



Va mano skoniui sie fainuciai... na antrajam gal pravedimas kiek nekruopstus, bet siuos laikau klasikiniais (subjektyviu poziuriu) smile.gif
Atsakyti
Dar pora makiazu smile.gif
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
Atsakyti
QUOTE(Zhiezula @ 2010 02 14, 17:09)
Šis gražus. smile.gif
Nepatinka man tokie kur daug šešėlių, jie tokie riebūs ir dar pereinančių spalvų. smile.gif
Atsakyti
Nors man asmeniskai labai grazu Marilyn Monroe stiliaus makiazas, bet cia jau ne kiekvienai wub.gif
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
Atsakyti
QUOTE(Zhiezula @ 2010 02 14, 17:19)
Nors man asmeniskai labai grazu Marilyn Monroe stiliaus makiazas, bet cia jau ne kiekvienai  wub.gif
Šviesiaodei merginai gražiai atrodo. smile.gif Nors ir tai tikrai ne visoms. smile.gif

Kuo toliau tuo labiau ieškau, kad viskas būtų kuo natūraliau, paprasčiau ir nieko ne per daug. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Dieter @ 2010 02 14, 18:31)
Kuo toliau tuo labiau ieškau, kad viskas būtų kuo natūraliau, paprasčiau ir nieko ne per daug. smile.gif


O nebijote, kad foto atrodysite per blankiai? g.gif Juk toks makiazas daznai atrodo kaip "be makiazo". Aisku, neturint konkreciu pvz. sunku nusakyti, kas tas naturalus ir paprastas, juk buna labai isdailintu, kur atrodo labai naturaliai, o istikruju padirbeta nemazai...
Atsakyti
QUOTE(Benice @ 2010 02 16, 17:20)
O nebijote, kad foto atrodysite per blankiai?  g.gif  Juk toks makiazas daznai atrodo kaip "be makiazo". Aisku, neturint konkreciu pvz. sunku nusakyti, kas tas naturalus ir paprastas, juk buna labai isdailintu, kur atrodo labai naturaliai, o istikruju padirbeta nemazai...
Jūs pati jau atsakėt į tą klausimą. smile.gif Ten kur atrodo, kad nėra makiažo, jo yra daugiausiai smile.gif

O dėl nuotraukų, tai vargu ar jos bus profesionalios, kad viskas gerai matytųsi.
Vestuvės gali būti ten kur karšta, o tokiose vietose aš visai nepratus būt su makiažu. smile.gif O be to, jį gali reikti ir pačiai pasidaryt biggrin.gif Taip, kad kuo mažiau vargo, tuo geriau. biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Dieter @ 2010 02 16, 19:23)
Jūs pati jau atsakėt į tą klausimą. smile.gif Ten kur atrodo, kad nėra makiažo, jo yra daugiausiai smile.gif

O dėl nuotraukų, tai vargu ar jos bus profesionalios, kad viskas gerai matytųsi.
Vestuvės gali būti ten kur karšta, o tokiose vietose aš visai nepratus būt su makiažu. smile.gif O be to, jį gali reikti ir pačiai pasidaryt biggrin.gif Taip, kad kuo mažiau vargo, tuo geriau. biggrin.gif


Siulyciau pasirupinti makiazo fiksatoriu ir tuomet del karscio nereikes sukti galvos mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Zhiezula @ 2010 02 14, 17:19)
Nors man asmeniskai labai grazu Marilyn Monroe stiliaus makiazas, bet cia jau ne kiekvienai  wub.gif

Labai gražu, bet tik prie šviesios odos. Niekam netaikau, bet mano nuomone soliariumo mergaitės ir tamsios pudros mėgėjos būtų panašios nebe į Merilyn Monroe su tokiu makiažu, to į kai ką kur kas blogiau... biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo saulės zuikutis: 16 vasario 2010 - 20:07
QUOTE(Rykute @ 2010 02 16, 20:51)
Siulyciau pasirupinti makiazo fiksatoriu

Gal galite kažka rekomenduoti?
Atsakyti
QUOTE(saulės zuikutis @ 2010 02 16, 21:06)
Labai gražu, bet tik prie šviesios odos. Niekam netaikau, bet mano nuomone soliariumo mergaitės ir tamsios pudros mėgėjos būtų panašios nebe į Merilyn Monroe su tokiu makiažu, to į kai ką kur kas blogiau...  biggrin.gif


Tas geras lotuliukas.gif niekada net nebuvau susimascius apie toki varianta bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Rykute @ 2010 02 16, 19:51)
Siulyciau pasirupinti makiazo fiksatoriu ir tuomet del karscio nereikes sukti galvos  mirksiukas.gif
Apie tai net negalvojau. Nelabai nusimanau tokiuose dalykuose, o kai karšta visai nesidažau. smile.gif
Ačiū už patarimą bigsmile.gif 4u.gif Reiks pasidomėt ir pasiieškoti. smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Dieter: 16 vasario 2010 - 20:12