Įkraunama...
Įkraunama...

Vestuvinis makiažas, 6-oji tema

Na jei tiu ir pati seniau dazydavai mergaites, tai as jauciu is viso isranki buciau. Kai zinai kaip viskas gali atrodyti, tai manau ir reikalavimai didesni:) Na bet as zaviuosi tavim, kad tu tokia atsipalaidavusi. Mes cia jau pries pusmeti stradalinam (atsiprasau uz toki zodi, bet as taip pati kartais jauciuosi ) lotuliukas.gif

Aistuli, zinai, jei as buciau kaune, tai negalvojus eiciau pas rykute:) buvau ilindus i jos albuma darbeliu, tai man labai patiko.
Atsakyti
user posted image


Papildyta:
QUOTE(Feline @ 2010 01 06, 14:45)
dekui, as raudonus lupu dazus visada turiu su savim, cia mano megstamiausia spalva lupdazio smile.gif

as parodysiu, kokie man makiazai grazus, bet nezinau, ar ne per drastiski vestuvems  unsure.gif


Na grubaus pravedimo nesiulyciau jaunajai, bet manau viska galima suderinti, o labiausiai tai derinama individualiai zmogui... Man asmeniskai labai patinka ryskesni idomesni makiazai ir jei zmogui tinka tai drastiskai neatrodo tikrai...

Papildyta:
user posted image


Papildyta:
user posted image


Papildyta:
user posted image


Papildyta:
QUOTE(Feline @ 2010 01 06, 14:45)
dekui, as raudonus lupu dazus visada turiu su savim, cia mano megstamiausia spalva lupdazio smile.gif

as parodysiu, kokie man makiazai grazus, bet nezinau, ar ne per drastiski vestuvems  unsure.gif
user posted image



Sitas pirmas butu man grazus, bet kazko nesirisa akiu seselio atspalvis su lupu, labiau noretusi seselio i orandza t.y siltesnio prie tokios lupu spalvos g.gif O gal monitoriu mano spalvas kraipo rolleyes.gif
Papildyta:
user posted image

Nuemus svarovskius butu dailus makiazas, o siaip labai patiko taisiklingas pravedimas thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Rykute: 06 sausio 2010 - 21:12
Na nežinau ar matysis, bet vis tiek parodysiu smile.gif
mano vestuvinis makiažas:
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Midnattssola: 07 sausio 2010 - 10:55
QUOTE(damselfly @ 2010 01 06, 20:08)
Vat tik man klausimas iskolo, pries kiek laiko bandomaji darotes???


jo, vasaros laiku, tai reiketu kuo anksciau bandytis. Geriausia prisidengti kokia kita proga ir tuo paciu isbandyti biggrin.gif

QUOTE(Rykute @ 2010 01 06, 22:18)
user posted image
Nuemus svarovskius butu dailus makiazas, o siaip labai patiko taisiklingas pravedimas  thumbup.gif


Del pavedimo sutinku, bet seseliu retusavimas prie pat nosytes tai nelabaia, nebent foto pagauta tokiu kampu, kad taip atrodo ax.gif

QUOTE(Midnattssola @ 2010 01 07, 11:54)
Na nežinau ar matysis, bet vis tiek parodysiu smile.gif
mano vestuvinis makiažas:
user posted image


Nu, tiesa sakant nelabai jis matos g.gif
Atsakyti
Labai kuklu ir grazu thumbup.gif Man patinka kad viskas taip matiska, nepritepta didelio sluoksnio smile.gif
Atsakyti
o as manau, kad per daug kuklu pas mergaite, na nebent foto nesimato gerai ax.gif noretusi ryskeliau ... bet svarbiausia jei jus gerai jautetes, o ir kasdiena nesidazote ...tai jums sis variantas thumbup.gif as kai megstu pasidazyti, tai vestuvems noresiu ypatingesnio ir makiazo, blakstienyciu bigsmile.gif
Atsakyti
as irgi megstu ryskesni makiaza, tai mano bus priesingybe siam. ne taip jau seniai ejau vyriausiaja pamerge i vestuves, tai akys buvo ryskiai melynai padazytos (kai pasiule melynus seselius, tai pasakiau, kad nenoriu but kalvariju turgaus saulegrazu pardaveja, bet kai padare, tai negalejau akiu nuo saves atplest bigsmile.gif tikrai savo darbo profesionale buvom issirinkusios smile.gif ). parodyciau, bet nera nei vienos foto, kur normaliai matytusi makiazas... zinoma dabar melynu seseliu tikrai nebus, bet akys tikrai "kalbes" rolleyes.gif
Atsakyti
Man paciai irgi patinka ryskesni makiazai - akys ryskesnes, o lupytes gali buti neutralios.

Cia blakstienos graziai sutvarkytos:

blakstienos
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo damselfly: 07 sausio 2010 - 17:42
o as va sitokio labai noreciau 4u.gif wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Smilte24 @ 2010 01 07, 18:41)
o as va sitokio labai noreciau  4u.gif  wub.gif


Taaaip, cia viskas vyke, ir makiazas, ir sukuosena dailiai sudeta... o ir pati nuotaka thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(damselfly @ 2010 01 07, 19:44)
Taaaip, cia viskas vyke, ir makiazas, ir sukuosena dailiai sudeta... o ir pati nuotaka thumbup.gif


pritariu mirksiukas.gif cia jos akys is arciau, subtiliai atrodo, nei perdaug nei per mazai ... thumbup.gif
ieskosiu visazistes, ir nesiuosi sita nuotrauka bandomajam 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Smilte24: 07 sausio 2010 - 17:52
QUOTE(Smilte24 @ 2010 01 07, 18:50)
pritariu  mirksiukas.gif  cia jos akys is arciau, subtiliai atrodo, nei perdaug nei per mazai ... thumbup.gif
ieskosiu visazistes, ir nesiuosi sita nuotrauka bandomajam  4u.gif

Labai gražu bigsmile.gif Mano manymu akys būtinai turi būti išryškintos smile.gif
Atsakyti