Įkraunama...
Įkraunama...

Vestuvinis makiažas, 6-oji tema

QUOTE(<Aistutia> @ 2010 02 04, 13:39)


va cia buvo mano vestuvinis makiazas. as pasitikejau savo visaziste, ir nesigailiu wub.gif  rolleyes.gif  as sau patikau 4u.gif


na akivaizdu, kad musu skoniai labai skiriasi doh.gif bet pasakysiu, kas labai kliuvo i aki.. tai raudonos lupos (manau kaip nuotakai tikrai per rysku) ir ta puokste galvoje rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Mazgelis @ 2010 02 04, 14:01)
na akivaizdu, kad musu skoniai labai skiriasi  doh.gif  bet pasakysiu, kas labai kliuvo i aki.. tai raudonos lupos (manau kaip nuotakai tikrai per rysku) ir ta puokste galvoje  rolleyes.gif
drinks_cheers.gif
Žiūrėjau žiūrėjau ir.. net nežinau, labai užkliuvo už akių, tačiau blogąja prasme.
Ir makiažas man nelabai. schmoll.gif
Atsakyti
Butu nesmagu deti cia savo fotke vestuvinio makiazo, kuriuo dziaugciausi ir isklausyti kitu nuomones, kad "nelabai.. nelabai..."
ax.gif

cia siaip pamastymas g.gif
Atsakyti
QUOTE(Fitimiti @ 2010 02 04, 16:05)
Butu nesmagu deti cia savo fotke vestuvinio makiazo, kuriuo dziaugciausi ir isklausyti kitu nuomones, kad "nelabai.. nelabai..."
ax.gif

cia siaip pamastymas g.gif



tada nereikia ir deti, juk dedama i viesa foruma negali tiketis kad visos prades liaupseti kaip grazu jeigu joms negrazu g.gif
siaip man irgi uzkliuva ta puokste galvoj ir raudonos lupos... skaistumo veidukui truksta g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo @leja: 04 vasario 2010 - 14:12
QUOTE(Fitimiti @ 2010 02 04, 14:05)
Butu nesmagu deti cia savo fotke vestuvinio makiazo, kuriuo dziaugciausi ir isklausyti kitu nuomones, kad "nelabai.. nelabai..."
ax.gif

cia siaip pamastymas g.gif

Tai kam tada dėti jei bijai, kad kam nors nepatiks? Tada nedėk ir nebus bėdų. Čia yra diskusijos, dedamos visos nuotraukos, tiek pavyzdžiai, tiek jau daryti makiažai. Kas vienam yra gražu, tai nebūtinai ir kitiems bus gražu. mirksiukas.gif
Kiekvienas išsako savo nuomonę apie matomą vaizdą mirksiukas.gif

Ir manau, kad gerai jeigu deda, matosi visažistės darbas, o jei aš pas tą pačią eisiu, o dabar jau matau, kad man bendras vaizdas nepatinka, tai apsigalvosiu, o jei patiks - liux smile.gif
Atsakyti
na zinoma kad ne visu skoniai sutampa smile.gif , as pati norejau kazko ryskesnio, nenorejau atrodyti kasdieniskai
Atsakyti
Sveikutes, bandomasis makiazas ir yra tai, kad jo metu meistras ir busima nuotaka diskutuoja, iesko sprendimu, derinasi ..kad isgauti tai ko norima. As pati kai dariausi BM DU kartus susitikau su makiaziste,, ir dazemes tol, kol galutinis variantas buvo superinis,,, REKOMENDUOJU DZESTINA IS KLAIPEDOS, Beje butina pasakyti, kad nemegstate kaukes efekto veide,, ir t.t.t. pasakykite viska, kol dazo stebekite pasiemusios veidrodeli,, nepatinka sakykite, padarys kitaip,, cia tikrai ne juokas,,,
Atsakyti
QUOTE(gretelike @ 2010 02 04, 15:25)
Sveikutes, bandomasis makiazas ir yra tai, kad jo metu meistras ir busima nuotaka diskutuoja, iesko sprendimu, derinasi ..kad isgauti tai ko norima. As pati kai dariausi BM DU kartus susitikau su makiaziste,, ir dazemes tol, kol galutinis variantas buvo superinis,,, REKOMENDUOJU DZESTINA IS KLAIPEDOS,  Beje butina pasakyti, kad nemegstate kaukes efekto veide,, ir t.t.t.  pasakykite viska, kol dazo stebekite pasiemusios veidrodeli,, nepatinka sakykite, padarys kitaip,, cia tikrai ne juokas,,,
Sutinku drinks_cheers.gif Atėjus reikia kalbėti, neužtenka pasakyti 'noriu vestuvinio makiažo' smile.gif
Atsakyti
user posted image

O man labai paprastas, bet mielas sitas smile.gif
Atsakyti
ot mergaites.. taigi ir nededu, bet va buvo viena priestai kuri idejo smile.gif
tai man gaila pasidare kad visos ispeike... g.gif
Atsakyti
QUOTE(Zhiezula @ 2010 02 05, 15:33)
user posted image

O man labai paprastas, bet mielas sitas smile.gif



nepraslydo... schmoll.gif jokio gaivumo, lupos, kaip nedzytos... tie juodi kleckiukai nesiziuri man... toki (asmeniskai as) pasidaryciau gal nebent pasikvietusi pora draugiu pas save namo arbateles pagurksnot rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Fitimiti @ 2010 02 05, 15:38)
ot mergaites.. taigi ir nededu, bet va buvo viena priestai kuri idejo smile.gif
tai man gaila pasidare kad visos ispeike...  g.gif




kodel gaila mirksiukas.gif juk gi zinai kad visu skoniui neitiksi, man patinka ryskus makiazas, aisku ne kiekviena diena, o vestuves neeiline diena. as sau atrodziau grazi, manau tas svarbiausia. o ir mano vyras iki pat siol giria kad tada atrodziau pasakiskai, man tas svarbiausia mirksiukas.gif wub.gif
Atsakyti