Įkraunama...
Įkraunama...

Vestuvinis makiažas, 6-oji tema

QUOTE(secret_lover_ @ 2010 01 28, 19:28)
Norėčiau taip išdažytų akių, nedidelio kiekio pudros ir šviesaus lūpų blizgio ..  ax.gif  wub.gif  Mano nuomone ryškus makiažas netinka vestuvėms  ax.gif  schmoll.gif

http://s61.radikal.r...50c57b7e94b.jpg


O man atrodo jusu akies makiazas visai netinkamas vestuvems del to, kad visi vokai blizga, virs antakiu taip pat blizga ir dar ideta zaliu seseliu... Siaip man patinka zalia spalva, bet ja naudoti reikia manau kada tikrai yra daug zaliu akcentu vestuviu tematikoje ir t.t....
Atsakyti
Pastaroji įdėta akis, man nelabai. Gal per ryšku, gal per daug blizga iš visų pusių. unsure.gif

O tamsios akys ir raudonos lūpos man gražu ant šviesios odos merginos, o vestuvėms tai atitinkama tema ir stilius turi būti.
Atsakyti
Oho kokie čia skoniai skirtingi. Nuo visiškos beskonybės iki pakankamai tinkamų rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(almantė_k @ 2010 01 28, 19:18)
o man kaip tik labai graziai balta oda atrodo. visos tik soliariuminasi pries vestuves, o va sita panele nuostabiai ir isskirtinai su balta oda atrodo, dar bruozai neeliniai wub.gif labai labai grazu


Ne dėl to sakau. Tiesiog pati esu tamsesnė, o viską, ką matai, bandau sau taikyt.
Na jos oda tai tokia aristokratiskai balta. Gražiai atrodo...
Atsakyti
QUOTE((ne)eiline @ 2010 01 29, 05:24)
Ne dėl to sakau. Tiesiog pati esu tamsesnė, o viską, ką matai, bandau sau taikyt.
Na jos oda tai tokia aristokratiskai balta. Gražiai atrodo...

o tamsesnei odai, mano nuomone, reiketu kiek sviesesnio makiazo ax.gif nes tamsesne oda + tamsus makiazas atrodytu pernelyg dramatiskai vestuvems smile.gif cia tik mano nuomone 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Rykute @ 2010 01 28, 20:33)
O man atrodo jusu akies makiazas visai netinkamas vestuvems del to, kad visi vokai blizga, virs antakiu taip pat blizga ir dar ideta zaliu seseliu... Siaip man patinka zalia spalva, bet ja naudoti reikia manau kada tikrai yra daug zaliu akcentu vestuviu tematikoje ir t.t....


drinks_cheers.gif blizgumai vestuvems ir fotografijai schmoll.gif

be to, del pacios odos - smarkiai rekomenduojama, jei leidzia stereotipai per vestuves nenusidegint taip, kad jaunikis salia kaip popieriaus lapas atrodytu smile.gif nes fotografijose tamsi oda yra minusas pries viska. Naturalus tamsiaodziai dengiami specialia pudra ir tepalais visokiais fotografavimui, o fotografai turi begalo darbo tvarkant nuotraukas - skaistinant oda
Atsakyti
She, kaip idomu, o pati fotografe esate?

As tai is prigimties balta.. o vat jaunikis istisus metus kaip ideges issilaiko... blink.gif

Kai oda lygi ir balta ir skaisti kaip popierius - tada zinoma, labai grazu... bet kai esi tiesiog balta.. plius spuogeliai, demeles, tamsus paakiai ir kiti sudukai... tuomet jau nieko gero is to neva tai skaistumo...

ech... unsure.gif

reikes kokiu morku kaukiu uzsidet pries vetsuves tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(Fitimiti @ 2010 01 29, 12:22)
reikes kokiu morku kaukiu uzsidet pries vetsuves  tongue.gif


Nepatarčiau. Gali svečiai neatpažinti, ir pabėgt jaunikis.
Papildyta:
QUOTE(secret_lover_ @ 2010 01 28, 19:49)
Na, jis išryškina akis, aš dėl to nieko nesakau ..  schmoll.gif  ax.gif  Bet, kai mačiau, kad yra kam patinka ryškiai raudonos lūpos ir + juodais šešėliais papuoštos akys, šis mano variantas nublanksta  biggrin.gif  ax.gif


Cha, o mano pati mėgstamiausia lūpų dažų spalva yra raudona (ir visi jos atspalviai), sodri, ryški, kuri man tinka. O ir akis dažniausiai juoda pravodke ar pieštuku paryškinu. Na, neatrodau karikatūriškai rolleyes.gif ar laaabai jau ryškiai.

Kažkas panašaus kaip čia
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Blondie*: 29 sausio 2010 - 11:42
Cha... ziurek, mergaites skirtingos, o makiazai, sukuosenos beveik identiski... smile.gif Bet uztat kaip matosi skirtumas makiazu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(damselfly @ 2010 01 29, 13:29)
Cha... ziurek, mergaites skirtingos, o makiazai, sukuosenos beveik identiski... smile.gif Bet uztat kaip matosi skirtumas makiazu  smile.gif


Man abu jie labai gražūs. Kiek žinau, Drew Barrymore oda yra labai šviesi, o kitos merginos matosi ties kakta pudros ištepimas neišbaigtas (nežinau kaip tiksliai išsireikšti smile.gif ). Bet vistiek, man gražiau atrodo ant tamsesnės odos toks makiažas rolleyes.gif
Atsakyti
noreciau kazko panasaus smile.gif kad akis isryskint smile.gif
user posted image
Atsakyti
QUOTE(almantė_k @ 2010 01 29, 11:54)
o tamsesnei odai, mano nuomone, reiketu kiek sviesesnio makiazo ax.gif  nes tamsesne oda + tamsus makiazas atrodytu pernelyg dramatiskai vestuvems smile.gif cia tik mano nuomone  4u.gif


Aš tik sakau, kad įdomu, kaip atrodytų.
Pati dažausi retai ir mažai. Norėčiau, kad mano makiažas būtų saikingas.
Atsakyti