Įkraunama...
Įkraunama...

*** Būrėjos Kaune ***

QUOTE(allyva @ 2010 06 07, 21:26)
atsiprasau uz OT, bet ar Zinaida yra tokia apie 50-60 metu moteriske su juodu plauku kupeta ant galvos? buna smarkiai issidaziusi. gyvena eiguliuose, netoli statoilo, penkiaaukstyje? buria virtuveje ir tik is ryto blush2.gif
buvau pas bureja pries gerus keturis metus, drauge nusitempe 'del kompanijos'. is pradziu atvirai is jos saipiausi, bet dabar noreciau dar karta nueiti. issipilde 95%. bet su drauge nebesusisiekiu, o vardo burejos neatgaminu  blush2.gif . perskaiciau tema, tai lygtai ta Zinaida man bure  doh.gif

ne
jai 71m,bet visiskai sveiko proto.nesidazo.as buvau vakare.buria kambaryje.
Atsakyti
QUOTE(allyva @ 2010 06 07, 22:26)
atsiprasau uz OT, bet ar Zinaida yra tokia apie 50-60 metu moteriske su juodu plauku kupeta ant galvos? buna smarkiai issidaziusi. gyvena eiguliuose, netoli statoilo, penkiaaukstyje? buria virtuveje ir tik is ryto blush2.gif
buvau pas bureja pries gerus keturis metus, drauge nusitempe 'del kompanijos'. is pradziu atvirai is jos saipiausi, bet dabar noreciau dar karta nueiti. issipilde 95%. bet su drauge nebesusisiekiu, o vardo burejos neatgaminu  blush2.gif . perskaiciau tema, tai lygtai ta Zinaida man bure  doh.gif


na nemanau, zinaida moteris apie 70 metu, ikrai ne juodi ir ne kupeta plaukai, tokie sudeti kaip senyvu moteru. eiline moteris, neapastebejau bet lyg nepasidazius visai. bure pas save kambaryje smile.gif taip, 5 aukstu name gyvena, pirmam aukste.
Atsakyti
QUOTE(girene @ 2010 06 07, 23:13)
ne
jai 71m,bet visiskai sveiko proto.nesidazo.as buvau vakare.buria kambaryje.



QUOTE(Ritandra @ 2010 06 07, 23:15)
na nemanau, zinaida moteris apie 70 metu, ikrai ne juodi ir ne kupeta plaukai, tokie sudeti kaip senyvu moteru. eiline moteris, neapastebejau bet lyg nepasidazius visai. bure pas save kambaryje smile.gif taip, 5 aukstu name gyvena, pirmam aukste.


aciu uz atsakymus 4u.gif . reiskias ne ta schmoll.gif . aukstas tikrai ne pirmas buvo. gaila verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(allyva @ 2010 06 08, 00:23)
aciu uz atsakymus  4u.gif . reiskias ne ta  schmoll.gif . aukstas tikrai ne pirmas buvo. gaila  verysad.gif


Gal jus pas Vale buvot? ji gyvena antram aukste, burdavo virtuvej ir pasidazius gan ryskiai budavo.... tik kad ji neatsiliepia telefonu... sad.gif as kazkada nepatikejau tuo ka sake, o po keliu metu issipilde viskas...
Atsakyti
QUOTE(Linutas @ 2010 06 07, 20:51)
Sveikos  4u.gif
Galiu ir as pasidalinti savo pirmaja patirtimi pas bureja (buvu Jonavoj pas Janina).
daug visko bure pribure, kad net nepamenu tu smulkmenu, zodziu viskas tai gerai ir tt. B


Laba,

Buvau ir as pas ta bureja pries keleta savaiciu.

Ateiti nusviete graziausiom spalvom: seimoj bus viskas super. blogi periodai baigesi visiems laikams... pinigu bus... darbu bus... vaikai geri...

Man susidare toks jausmas, kad po truputi issiklausinejo, o po to pasakojo aplinkui, truputi smegenis "pudrindama". Vis pasako ka nors, po to pasitikslina, ar tikrai taip. Paziuri, ar patinka jos pranasyste, po to i ta pacia tema dar paburia...

Cia tik man toks ispudis, ar dar kam nors taip pasirode ?

Atsakyti
QUOTE(Vylmute @ 2010 06 08, 02:08)
Gal jus pas Vale buvot? ji gyvena antram aukste, burdavo virtuvej ir pasidazius gan ryskiai budavo.... tik kad ji neatsiliepia telefonu... sad.gif as kazkada nepatikejau tuo ka sake, o po keliu metu issipilde viskas...

tikrai gali buti bigsmile.gif , nes kaip minejau issipilde beveik viskas. Gal kas zino is cia besilankanciu jos kontaktus blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(cudo @ 2010 01 05, 21:07)
   
www.gerda.visiems.lt  Gerda 50lt  Mob. Tel. 8 652 91050

Pazistama lankesi pas kazkokia bureja Dauksos gatveje, ir kiek pamenu lygtais Gerda. Tai gali buti cia si jusu isgirtoji Gerda? Ar ji kitoj vietoj dirba? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(AgneAA @ 2010 06 08, 11:33)
Laba,

Buvau ir as pas ta bureja pries keleta savaiciu.

Ateiti nusviete graziausiom spalvom: seimoj bus viskas super. blogi periodai baigesi visiems laikams... pinigu bus... darbu bus... vaikai geri...

Man susidare toks jausmas, kad po truputi issiklausinejo, o po to pasakojo aplinkui, truputi smegenis "pudrindama". Vis pasako ka nors, po to pasitikslina, ar tikrai taip. Paziuri, ar patinka jos pranasyste, po to i ta pacia tema dar paburia...

Cia tik man toks ispudis, ar dar kam nors taip pasirode ?

o kam jus leidziate klausinejama?as nepasakoju nieko apie save,sedziu rimtu veidu,i nieka,nei i gera,nei i bloga nesureguoju,taip pat ar pataike,ar ne-jokios reakcijos nerodau.tik pabaigoj pasakau,kas jus nieko nepataiket.na cia kalbu apie kitas,pas kurias yra teke but
Atsakyti
QUOTE(girene @ 2010 06 08, 12:57)
o kam jus leidziate klausinejama?as nepasakoju nieko apie save,sedziu rimtu veidu,i nieka,nei i gera,nei i bloga nesureguoju,taip pat ar pataike,ar ne-jokios reakcijos nerodau.tik pabaigoj pasakau,kas jus nieko nepataiket.na cia kalbu apie kitas,pas kurias yra teke but


Kazkaip ji vis klausinejo, taip ir gavosi. Tokiu stilium viskas vyko: esi atitolus nuo seimos ( teiginys(. iskart klausimas : ar tikrai esi atitolus ?. Po to: turi sunu ( teiginys), ir vel klausimas : juk turi ?...
Atsakyti
QUOTE(girene @ 2010 06 08, 11:57)
o kam jus leidziate klausinejama?as nepasakoju nieko apie save,sedziu rimtu veidu,i nieka,nei i gera,nei i bloga nesureguoju,taip pat ar pataike,ar ne-jokios reakcijos nerodau.tik pabaigoj pasakau,kas jus nieko nepataiket.na cia kalbu apie kitas,pas kurias yra teke but


drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif
QUOTE(AgneAA @ 2010 06 08, 13:05)
Kazkaip ji vis klausinejo, taip ir gavosi. Tokiu stilium viskas vyko: esi atitolus nuo seimos ( teiginys(. iskart klausimas : ar tikrai esi atitolus ?. Po to: turi sunu ( teiginys), ir vel klausimas : juk turi ?...

Aš tokiu atveju galvą pakraipau, nei taip, nei ne nesakau.
Atsakyti
QUOTE(AgneAA @ 2010 06 08, 11:33)
Laba,

Buvau ir as pas ta bureja pries keleta savaiciu.

Ateiti nusviete graziausiom spalvom: seimoj bus viskas super. blogi periodai baigesi visiems laikams... pinigu bus... darbu bus... vaikai geri...

Man susidare toks jausmas, kad po truputi issiklausinejo, o po to pasakojo aplinkui, truputi smegenis "pudrindama". Vis pasako ka nors, po to pasitikslina, ar tikrai taip. Paziuri, ar patinka jos pranasyste, po to i ta pacia tema dar paburia...

Cia tik man toks ispudis, ar dar kam nors taip pasirode ?

Mano bendrodarbes buvo pas ja. Butent daug klausineja,ir lauke patvirtinimu. Vazavo dve,bijak abiem pasake venodai,neko neissepilde.

Man kol kas paties geriauses : Zinaida ir Is Prienu mirksiukas.gif
Gerda butent man neko nepasake ne i prieke,nu visai neko.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo cudo: 08 birželio 2010 - 13:59
QUOTE(cudo @ 2010 06 08, 13:56)
Man kol kas paties geriauses : Zinaida  ir Is Prienu  mirksiukas.gif
Gerda butent man neko nepasake ne i prieke,nu visai neko.

na tada reikes dar nuvaziuoti pas Zinaida i Prienus biggrin.gif
Labai idomu, kas sutaps, o kas ne. pas trecia ko gero neisiu (arba isvis neisiu, jei niekas nesipildys) biggrin.gif
Atsakyti