Įkraunama...
Įkraunama...

*** Būrėjos Kaune ***

nea,as dar anksciau atejau.cia juokais,del elgesio mano,kad pas gyd nenueinu
Atsakyti
QUOTE(cudo @ 2010 06 02, 18:43)
Viena  juozapaviciu pr.inai daugiau pagal lygu  mirksiukas.gif
O kita liktai dabar Aleksote (o dirbus prie rotuses) no man inai  doh.gif katastrofa ir tiek. Eima 60lt sneka nesamoniu,nu grinai.Isgasdino manes,ir neko nepataike.



va va as apie ta kur aleksote Genute kalbejau.Rimtai nelabai ka pasake, mano drauges buvo, sake pataike g.gif

Papildyta:
QUOTE(girene @ 2010 06 02, 18:29)
GRIZAU IS ZINAIDOS,NETIKEJAU,BET TAI VIENA,KURI GERIAUSIAI PATAIKE.MANAU 95PROC TIKSLUMU.SUSIEJO VISKA,KAS LIECIA NAMUS,VYRA,VAIKUS,SVEIKATA.IR VISKA PATAIKE.MAN PATIKO,KAD BE JOKIU KLAUSIMU-KOKS TU ZENKLAS,KADA GIMUSI.....JI KALBEJO,AS KLAUSIAU,IR UZDAVIAU KELIS MAN RUPIMUS KLAUSIMUS
KALBA TIK METAMS I PRIEKI
BURIA NE TARO,O PAPRASTOM KORTOM



tai va man irgi reiketu tokios burejos, kuri nebutu gera psichologe ir nekalbetu apie zmogu kaip apie horoskopo zenkla, ar skaiciuotu ta pitagoro kazkoki reikala pagal data.

Atsakyti
QUOTE(rusaite @ 2010 05 30, 10:37)
Ar kas zinote Irena Kaune, atrodo Naujininku gatveje gyvena. Siaip tai ji daugiau is astrologines puses kalba. Vizitas uztrunka gerokai virs dvieju valandu ir nieko konkretaus. Taro mazai buria. Drauge buvo, tai sake kazkokia grubijanka biggrin.gif Gal nepalanki diena buvo abiem biggrin.gif Sumokejo 50 lt. na o isejo lyg nieko nepesus. Pasidalinkite, gal ir jus kuri buvote pas ja?



Na, ar teko kam lankytis pas ja, gal kam kitaip sekesi? ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo rusaite: 03 birželio 2010 - 10:49
Susitariau ir uzsirasiau siandien su drauge pas Sofija urmo bazeje.Vaziavome jau nusiteikusios ir galvojome ko jos paklausti.O kai nuvaziavome pabuciavome duru rankena ir dar lapukas uzkistas kad "siandien nebusime".Pikta pasidare, kad negerbia savo klienciu ir negalejo is anskto perspeti kad nebus, tik sugaisome savo brangu laika ir gryzome nieko nepesusios blink.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Jarida: 04 birželio 2010 - 13:55
QUOTE(Jarida @ 2010 06 04, 15:55)
Susitariau ir uzsirasiau siandien su drauge pas Sofija urmo bazeje.Vaziavome jau nusiteikusios ir galvojome ko jos paklausti.O kai nuvaziavome pabuciavome duru rankena ir dar lapukas uzkistas kad "siandien nebusime".Pikta pasidare, kad negerbia savo klienciu ir negalejo is anskto perspeti kad nebus, tik sugaisome savo brangu laika ir gryzome nieko nepesusios blink.gif


nu jo... etiketas kaip sakoma nelabai koks blink.gif
Atsakyti
Jau mazdaug pusmeti gvildenu minti nueiti pas bureja. Bet vis atidelioju, nelabai noriu, kad kapstytusi mano gyvenime, bet zeme slysta is po koju, svarstau, gal kas pasakytu kas darosi, patartu. Pastarosiomis dienomis neapleidzia manes mintys eiti, bet nezinau pas ka rinktis. Perskaiciau visa tema ir konkrecios nuomones nesusidariau. Yra mane bure pries mazdaug 20 metu, pazistama, nieko gero, nenorejau , bet ji primygtinai itikino issiburti. Dar buvau pries 16 metu, nepamenu, nei vardo, nei tikslios vietos, kazkur kalnieciu rajone (visiskai uzsiblokavo atmintyje), nei vienas zodis neisipilde. Tai nebezinau, viena pazistama rekomendavo Regina is Plento, ji buvo ir del seimos ir del verslo reikalu, anot jos labai daug padejo jai apsilankymas pas ja. Buvo jos kolegos, pazistami, taip pat patenkinti Regina. As pas ja nenoriu eiti del jos gyv vietos (asmenines priezastys)
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo sweet girl: 07 birželio 2010 - 16:15
Na ka, dedu dar viena pliusa zinaidai lotuliukas.gif isispilde jos dar viena pranasyste biggrin.gif juokinga bet pasake kad mano vyra policija nubaus, o se ir nubaude doh.gif toks juokas paeme, sakau ale pildosi, vienas po kito dalykai. Sisip ji tikrai kaip pamastau tai metus i prieky smulkiai pasakoja, paskui tik meta "tolima ateitis " ar pan, nezinau kazkas tokio. Na pagal jos pranasyste tai 3 men laikotarpyje turetu vienas negeras dalykas ivykti sad.gif gaila bet neisvengiamai, buvau pries menesiuka gal, ar daugiau as pas ja tai va. tikiuosi kad sitas neissipildys.
ir dar, ji pasake kad turesiu bedu su skrandziu, galvoju " oi maza kam cia tai sustot gali, tai remuo paesti" bet zinokit antra savaite kiekviena vakara remuo man skrandy "eda" doh.gif sakiua eisiu pas gyd, bet keista niekada neturejau bedu su skrandziu, net nesciai nekilo rugstys smile.gif
Atsakyti
Sveikos 4u.gif
Galiu ir as pasidalinti savo pirmaja patirtimi pas bureja (buvu Jonavoj pas Janina).
daug visko bure pribure, kad net nepamenu tu smulkmenu, zodziu viskas tai gerai ir tt. Buvo toks geras momentas, kad ji maiso kortas ir sako man, kad dabar TB apie tave galvoja - na ir tam momente skambina man MB! bigsmile.gif
Uzklausiau apie vaikus, kuriu nesulaukiam 5 m. Sako, bus berniukas ir mergaite - tau skirta tureti 2 vaikus, tar kuriu 4 m skirtumas. Na saku, bus matyt, o jei jus teisi, as iskart vezu jums torta lotuliukas.gif O ji sako, nestumo metu nevezk, atvesi kriksto torta biggrin.gif Na, zodziu Tai juokais sutarem.
Dar bure apie MB. Po to siaip apie gyvenima (nes labai konkreciu klausimu neturejau).
Dar dave patarima, kaip greiciau pastoti, ir sake, kad dabar palankaiusiai metas, kai bresta gamtoje vaisiai.
Zodziu, toms, kas nori bandyti samaminiais budais apniesteti, reikia taip daryti: imti sau ir vyrui po cinamono lazdele, ja turi kiekvienas pasiruosti, t.y. susilauzyti i 3 dalis ir uzsipilti stikline verdanciu vandeniu. Atausinti, perkosti ir susipilti sau i vonia. Maudosi pirma motreris, po to vyras. Reikia pagluleti 6-8 min ir 7 kartus pasinerti kvieciant sveika vaikeli. Po to prisipila sau vonia vyras ir pakartoja ta pati.

Na nezinau, ar pades, galima bandyti eksperimentuoti lotuliukas.gif

Na ir finalui mano pamastymas: kad kai ji isbure man berniuka ir mergyte - as turiu vadinamus ,,ivaikiais" 2 sunis - kalyte ir suniuka lotuliukas.gif
O jei kas issipildys, ka ji pranasavo, cia ir parasysiu biggrin.gif
Atsakyti
Kas zino, kuriame kauno kampe gerda priima?
Visur minimas tik vardas ir tel, o koks adresas, jo nera net jos svetaineje
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo sweet girl: 07 birželio 2010 - 20:17
QUOTE(sweet girl @ 2010 06 07, 21:15)
Kas zino, kuriame kauno kampe gerda priima?

Centre, Kurpių g.
Atsakyti
QUOTE(zinulė @ 2010 06 07, 21:16)
Centre, Kurpių g.


Aciu uz greita ats. Turiu problemu su vyru ir zinau, kad jam viena pazistama rekomendavo gerda. Maciau isklotinese, kad jis skambino jai, tai norejau greitai zinoti kur ji priima. Ketinau ir as pas ja eiti, bet dabar, kai zinau, jog maniskis jai skambino, bijau, jog taip netycia prie jos duru nesusitiktume biggrin.gif doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo sweet girl: 07 birželio 2010 - 20:23
QUOTE(girene @ 2010 06 02, 19:29)
GRIZAU IS ZINAIDOS,NETIKEJAU,BET TAI VIENA,KURI GERIAUSIAI PATAIKE.MANAU 95PROC TIKSLUMU.SUSIEJO VISKA,KAS LIECIA NAMUS,VYRA,VAIKUS,SVEIKATA.IR VISKA PATAIKE.MAN PATIKO,KAD BE JOKIU KLAUSIMU-KOKS TU ZENKLAS,KADA GIMUSI.....JI KALBEJO,AS KLAUSIAU,IR UZDAVIAU KELIS MAN RUPIMUS KLAUSIMUS
KALBA TIK METAMS I PRIEKI
BURIA NE TARO,O PAPRASTOM KORTOM


atsiprasau uz OT, bet ar Zinaida yra tokia apie 50-60 metu moteriske su juodu plauku kupeta ant galvos? buna smarkiai issidaziusi. gyvena eiguliuose, netoli statoilo, penkiaaukstyje? buria virtuveje ir tik is ryto blush2.gif
buvau pas bureja pries gerus keturis metus, drauge nusitempe 'del kompanijos'. is pradziu atvirai is jos saipiausi, bet dabar noreciau dar karta nueiti. issipilde 95%. bet su drauge nebesusisiekiu, o vardo burejos neatgaminu blush2.gif . perskaiciau tema, tai lygtai ta Zinaida man bure doh.gif
Atsakyti