Įkraunama...
Įkraunama...

*** Būrėjos Kaune ***

QUOTE(Chiromante @ 2010 05 23, 18:28)
Manau,kad Gerda. Asmeniskai nepazystu,bet is profesionaliu kolegu atsiliepimu tikrai teisinga tarologe.....Siaip jau audziu minti bent jau minimaliai supazindinti moteris su mantiniu sistemu ABC....Ar butu norinciu?

Butu labai ydomu bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(gaukse @ 2010 01 07, 00:00)
Svieta is Zaliakalnio,Kaune.Pati geriausia bureja biggrin.gif Esu jai dekinga.Daug padejo apsispresti ir tikrai daug issipilde. thumbup.gif

briedas.seniai buvau,absoliuti pieva,vaikau kruva,vyru,vezys,isejau issigandusi net,ir laukiau ligos doh.gif

QUOTE(Chiromante @ 2010 05 23, 17:28)
Manau,kad Gerda. Asmeniskai nepazystu,bet is profesionaliu kolegu atsiliepimu tikrai teisinga tarologe.....Siaip jau audziu minti bent jau minimaliai supazindinti moteris su mantiniu sistemu ABC....Ar butu norinciu?

kokiu budu?


genute is sanciu-man stebuklingai nusako sveikatos problemas,lenkiu galva,nes siai dienai deka jos dar as cia
gerda-pasako gal 50proc,puiki psixologe ir pasnekove.puikiai atsimena kientes,todel po pusmecio nuejus-supratau,kad pamena.fenomenali atmintis pas moteri

stasele-nulis
Atsakyti
QUOTE(girene @ 2010 05 26, 17:49)
briedas.seniai buvau,absoliuti pieva,vaikau kruva,vyru,vezys,isejau issigandusi net,ir laukiau ligos doh.gif
kokiu budu?
genute is sanciu-man stebuklingai nusako sveikatos problemas,lenkiu galva,nes siai dienai deka jos dar as cia
gerda-pasako gal 50proc,puiki psixologe ir pasnekove.puikiai atsimena kientes,todel po pusmecio nuejus-supratau,kad pamena.fenomenali atmintis pas moteri

stasele-nulis




Kokia Stasele -0? kur prie topolio?
Atsakyti
QUOTE(smalsi2010 @ 2010 05 27, 10:20)
Kokia Stasele -0? kur prie topolio?

Ta pati, man irgi pasakėles sekė doh.gif Visai ne į temą
Atsakyti
Manau,kad Gerda. Asmeniskai nepazystu,bet is profesionaliu kolegu atsiliepimu tikrai teisinga tarologe.....Siaip jau audziu minti bent jau minimaliai supazindinti moteris su mantiniu sistemu ABC....Ar butu norinciu?

Labai yra norinčių, tik kaip tai padarytumėt? Labai įdomu... blush2.gif doh.gif
Atsakyti
o as buvau pas stasele pries kokius 8 metus, niekuo netikejau, eme juokas, kol pasake eik is cia jei netiki arba klausykis, kaip pradejo pasakot tikrai nemazai tiesos pasake.bet tai buvo pries daug metu biggrin.gif

o dabar neissirenku pas ka eit, nusprendziau pas Genute, bet nepavyko prisiskambinti doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Linutas @ 2010 05 17, 20:26)
Gal kuri planuotu vaziuoti i Jonava pas Janina? Prisijungciau ir prisideciau uz kelione  4u.gif

as taip pat prisijungciau,jei kas is kauno vaziuotu.uz kura susimoku
Atsakyti
QUOTE(girene @ 2010 05 28, 23:40)
as taip pat prisijungciau,jei kas is kauno vaziuotu.uz kura susimoku


gal ir susigundyciau smile.gif i jonava daznai vaziuoti tenka smile.gif ax.gif
Atsakyti
Pasidalinsiu ir as savo patirtimi apie burejas biggrin.gif
Pas burejas einu tada kai turiu konkretu klausima ar del kazkokios konkrecios problemos, taip is idomumo,kaip ankscia kazkuri raset, tikrai neverta eit.

Pries 8 metus buvau pas Stasele (anksciau Daukskos g. ,dabar prie Topolio), viskas isispilde, tiesa, tasyk buvau su drauge, jai niekas neisipylde biggrin.gif
Po keliu metu dar karta teko pas ta pacia Stasele apsilankyti - vel viskas pildesi ir sutapo su pirmu kartu ka sake del tolimos ateities.
Buvau dar pas Svietlana is Tulpiu g. neitin patiko, nors dalis issipilde.
Dar viena bureja is Kanto g. (Onute lygtais) - buvau su drauge, draugei niekas neisipilde (sake paskes tokia tokia diena, kaip tycia buvom prie juros ta nusakyta diena ir aisku nieks nepaskendo) isvis bredas doh.gif Man ka isbure net nepamenu, tik labai silpna pas ja pasidare.
Pas stasele dar syki buvau pries kelis metus, vel neblogai nusake ateiti (vel kazkas sutapo). Bet vienas jos nusakytas dalykas apie ateiti man neitin patiko ir kai realybej viskas klostesi kaip ji buvo sakiusi,prireike nemazai pastangu nukreipti likima kita linkme.
Visai neseniai prisireike (tiksliau norejosi) nueiti pas kokia bureja, bet jau ne pas Stasele biggrin.gif (ji sakau gal mane atmintinai zino cool.gif ) ilindau cia, paskaityti pas ka gi nuejus g.gif , is komentaru issirinkau Gerda, nes mano manymu bureja ir psichologe yra sinonimai, gera bureja turi ismanyti psichologija. Na is tiesu, ji man asmeniskai labai patiko, tiesa - ka nupasakoja apie zmogu atrodo lyg ji pazinotu. Ir labai konkretus burimas, rupimus klausimus. Nera jokiu nesamoniu kaip pvz., sviesus bugnu karalius ziuri i tave, tamsus kryziu karalius nusisukes doh.gif Ir aplinka atitinkama - rytietisku motyvu, ir burimas taro kortom, be jokiu paprastu kortu kaladziu.Nu zodziu patiko is visu mano lankytu labiausiai.
Pas kita SM isgirta bureja nusiunciau mama - pas Zinaida. Net gailiuosi kad pas ja nusiunciau, geriau jau pas Gerda butu ejus doh.gif Visiskai nesamones, is paprastu kortu buria, nieko nepataike nei apie mane, nei apie mama, geriausiai sako: su vyru pasipykstate ir gyvenate toliau (o kas taip negyvena biggrin.gif ), i dukra vienas bartukas ziuri, dukra ziuri i kita...bla ...bla ...o tik paskui klausia ar dukra istekejusi?
Dar esu dariusi kosmograma cia SM, labai idomus dalykas, tikrai to neimanoma pasiskatyti horoskope, labai tiksliai apibudina zmogu ir jo likima (nors abstrakciai kalbama apie likima, daugiau apie charakteri). Bet vertas demesio dalykas.

As tai taip manau, kad tas burimas yra viena is galimybiu musu likimo pasirinkimo, ir bureja gali nusakyti kas butu pasirinkus viena kazkoki kelia, kokios galimos to pasekmes, o jau pasirinkti ar ne tai yra musu apsisprendimas smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo zizina: 29 gegužės 2010 - 00:23
Norėčiau vėl apsilankyti pas būrėją Ireną, tik va pamečiau jos nr. doh.gif Ji anksčiau gyveno Eiguliuose prie Topolio, o kai buvau pas ją prieš metus, gyveno lygtais žemuosiuose šančiuose g.gif Gal kas turit jos nr.?
Atsakyti
O gal zinot kas ar pas Genute dar vis galima vienam ar keliems patarimams be uzsirasymo is anksto ar ne? g.gif
anksciau buvo galima kiek zinau 4u.gif
Atsakyti
Ar kas zinote Irena Kaune, atrodo Naujininku gatveje gyvena. Siaip tai ji daugiau is astrologines puses kalba. Vizitas uztrunka gerokai virs dvieju valandu ir nieko konkretaus. Taro mazai buria. Drauge buvo, tai sake kazkokia grubijanka biggrin.gif Gal nepalanki diena buvo abiem biggrin.gif Sumokejo 50 lt. na o isejo lyg nieko nepesus. Pasidalinkite, gal ir jus kuri buvote pas ja?
Atsakyti