Įkraunama...
Įkraunama...

*** Būrėjos Kaune ***

QUOTE(smalsi2010 @ 2010 05 22, 22:37)
Miela chiromante, tai gal Jus is delno buriate ir Gerai tai darote? butu malonu tada apsilankyti?! o gal zinote gera bureja ne sarlatane?

As irgi labai noreciau suzinot, ar butu galimybe apsilankyt tarkim pas Jus ( chiromante ) 4u.gif Ir is ko Jus nusakot ateiti, ar kortu ar is delno?
Atsakyti
QUOTE(Fioneta @ 2010 05 22, 23:34)
As irgi labai noreciau suzinot, ar butu galimybe apsilankyt tarkim pas Jus ( chiromante )  4u.gif  Ir is ko Jus nusakot ateiti, ar kortu ar is delno?

Va ir as noreciau pas ja apsilankyti blush2.gif , ziurek kokia eile susidare! bigsmile.gif
ir man idomu, kuo pasitelkiant Jus buriate? Pagal nika, galima speti, kad matote apie zmogu pagal delno rauksleles rolleyes.gif
Atsakyti
Kalba istiesu ne apie mane....Mantines sistemos ir magija (ne kerejimai-nemaisykit)- tai mano sritis,apie kuria siek tiek ismanau,todel tai ka kalbu nera megejo,besidomincio kortom, ar chiromantija sapaliojimai. Rasau cia tik del to,kad kartais nebegaliu klausytis tokiu nesamoniu, ir ziureti kaip zalojamos jaunu merginu psichikos....Jeigu bent porai pades nors siek tiek pakeisti poziuri ir tai bus gerai. Ir dar vienas momentas-as nesakau,kad burejos sarlatanes-jos tiesiog eina paciu paprasciausiu keliu,t.y. su naujausiu teleskopu skaldo lazdynu riesutus biggrin.gif (cia alegorija). Apie visokius paveldejimus is seneliu ir palikimus dukroms-jau kita pasakos dalis,bet cia ne tiek svarbu klijentams.....O as,deja, zmoniu nepriimineju....
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Chiromante: 23 gegužės 2010 - 11:45
QUOTE(Chiromante @ 2010 05 23, 12:43)
Kalba istiesu ne apie mane....Mantines sistemos ir magija (ne kerejimai-nemaisykit)- tai mano sritis,apie kuria siek tiek ismanau,todel tai ka kalbu nera megejo,besidomincio kortom, ar chiromantija sapaliojimai. Rasau cia tik del to,kad kartais nebegaliu klausytis tokiu nesamoniu, ir ziureti kaip zalojamos jaunu merginu psichikos....Jeigu bent porai pades nors siek tiek pakeisti poziuri ir tai bus gerai. Ir dar vienas momentas-as nesakau,kad burejos sarlatanes-jos tiesiog eina paciu paprasciausiu keliu,t.y. su naujausiu teleskopu skaldo lazdynu riesutus biggrin.gif (cia alegorija). Apie visokius paveldejimus is seneliu ir palikimus dukroms-jau kita pasakos dalis,bet cia ne tiek svarbu klijentams.....O as,deja, zmoniu nepriimineju....

O tai gal galit parekomenduoti ka nors, kas priimineja? smile.gif Noreciau nueiti pas kokia nors ne sarlatane, tik nezinau kur. ax.gif
Atsakyti
QUOTE(neas @ 2010 05 23, 12:30)
O tai gal galit parekomenduoti ka nors, kas priimineja? smile.gif Noreciau nueiti pas kokia nors ne sarlatane, tik nezinau kur. ax.gif

Manau,kad Gerda. Asmeniskai nepazystu,bet is profesionaliu kolegu atsiliepimu tikrai teisinga tarologe.....Siaip jau audziu minti bent jau minimaliai supazindinti moteris su mantiniu sistemu ABC....Ar butu norinciu?
Atsakyti
QUOTE(Chiromante @ 2010 05 23, 17:28)
bent jau minimaliai supazindinti moteris su mantiniu sistemu ABC....Ar butu norinciu?

manau, kad butu g.gif
Atsakyti
QUOTE(Chiromante @ 2010 05 23, 16:28)
Manau,kad Gerda. Asmeniskai nepazystu,bet is profesionaliu kolegu atsiliepimu tikrai teisinga tarologe.....Siaip jau audziu minti bent jau minimaliai supazindinti moteris su mantiniu sistemu ABC....Ar butu norinciu?

taip taip, labai norim ! clap.gif
Atsakyti
QUOTE(Chiromante @ 2010 05 23, 18:28)
Manau,kad Gerda. Asmeniskai nepazystu,bet is profesionaliu kolegu atsiliepimu tikrai teisinga tarologe.....Siaip jau audziu minti bent jau minimaliai supazindinti moteris su mantiniu sistemu ABC....Ar butu norinciu?



o kas tai yra?
Atsakyti
QUOTE(Chiromante @ 2010 05 23, 17:28)
Manau,kad Gerda. Asmeniskai nepazystu,bet is profesionaliu kolegu atsiliepimu tikrai teisinga tarologe.....Siaip jau audziu minti bent jau minimaliai supazindinti moteris su mantiniu sistemu ABC....Ar butu norinciu?

g.gif o kas tai?
Atsakyti
merginos gal kas buvo pas Zanaida? ar gerai buria?
Atsakyti
QUOTE(Chiromante @ 2010 05 23, 11:43)
Kalba istiesu ne apie mane....Mantines sistemos ir magija (ne kerejimai-nemaisykit)- tai mano sritis,apie kuria siek tiek ismanau,todel tai ka kalbu nera megejo,besidomincio kortom, ar chiromantija sapaliojimai. Rasau cia tik del to,kad kartais nebegaliu klausytis tokiu nesamoniu, ir ziureti kaip zalojamos jaunu merginu psichikos....Jeigu bent porai pades nors siek tiek pakeisti poziuri ir tai bus gerai. Ir dar vienas momentas-as nesakau,kad burejos sarlatanes-jos tiesiog eina paciu paprasciausiu keliu,t.y. su naujausiu teleskopu skaldo lazdynu riesutus biggrin.gif (cia alegorija). Apie visokius paveldejimus is seneliu ir palikimus dukroms-jau kita pasakos dalis,bet cia ne tiek svarbu klijentams.....O as,deja, zmoniu nepriimineju....

Kaip pati pasakėt jūs nusimanot tokiuose reikaluose,todėl jus ir nervina,o kitos narės nieko nenusimano ir dėl to ieško pas ką kreiptis.Ir pagal ką orientuotis,kai nieko nenusimanai?Man įdomu tokie dalykai,bet tik tiek kiek randu žurnale,internete ar šiaip kokioj knygiūkštėj,niekas man "neperleidinėja" savo žinių,patirties,jokios kitos literatūros negaunu, o ir nėra didelio stimulo išsiaiškint iki smulkmenų.Iš tikrųjų aš net dabar nesuvokiu ar iš tikro kažkas gali pasakyti kas bus,kas čia ką žino,danguje nesėdi joks diedukas ir nenupaišo man likimo,tai kaip po paraliais pildosi tos pranašystės?Minties galia?Būrimas-likimo išaiškinimas ar vienas iš milijonų galimybių variantų?
Darosi net juokinga,kad vis nenueinu pas jokią būrėją,nes tai tikiu kad ji pasakys tai kas pildysis,tai netikiu tokiom nesąmonėm.
Matot,kaip žmonės gyvena savo nusigalvojimuose bigsmile.gif
ir jei tik noro yra-pasidalinkit elementariom žiniom smile.gif
Atsakyti
Nezinau, man burejos kaip psihologes geros. Ira visai absurdisku,ka sako galima pretaikit bet kam.
Per 15m as buvau pas koke 5-6 skirtingu Kaune. Pirma pataike 90 proc. dar neaisku del paleikimu. Zinaida 90 proc. ir patiko Prenuse kol kas kas buvo 100proc. pasake diagnoze mano sveikatos 100proc. kas bus pamatisiu. Aplink manes labai daug moters,skirtingu amziu. Vieni eina del sveikatos,kitem smalsumas.
Atsakyti