Įkraunama...
Įkraunama...

*** Būrėjos Kaune ***

Pas Zinaida buvau gal prieš kokius gerus metus.šiaip nieko ji man itikinamai kalbėjo, bet tik primygtinai man kišo į galvą mintį kad aš neščia ir viskas, nu iki šiol dar nesu tokia smile.gif sakė kad trutų susilauksiu irgi nematau nieko, kad iš darbo išeisiu greitu metu bet dirbu tam pačiam iki šiol smile.gif na žodžiu nieko blogo apie ją negaliu pasakyti ir nieko gero.Užrašiau pas ją savo uošvienikę, tai ji iš jos išėjo net nei lito nedavė smile.gif pradėjo jai pasakoti kad uošvis mano turi meilužę daug metų, nors mano uošvis jau daug metų serga vėžiu ir vos kliba, dar kad jis šviesus, o jis tamsus ir geriausiai suskėlė kad uošvienė turi dukrą ne sūnų smile.gif tai vat kaip būna, vienom kažką pataiko kitom ne.dabar mastau varyti i urmo bazę pas ta moteriškaitę paisižiūrėti smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Jarida: 05 gegužės 2010 - 19:45
QUOTE(Jarida @ 2010 05 05, 21:43)
Pas Zinaida buvau gal prieš kokius gerus metus.šiaip nieko ji man itikinamai kalbėjo, bet tik primygtinai man kišo į galvą mintį kad aš neščia ir viskas, nu iki šiol dar nesu tokia smile.gif sakė kad trutų susilauksiu irgi nematau nieko, kad iš darbo išeisiu greitu metu bet dirbu tam pačiam iki šiol smile.gif  na žodžiu nieko blogo apie ją negaliu pasakyti ir nieko gero.Užrašiau pas ją savo uošvienikę, tai ji iš jos išėjo net nei lito nedavė smile.gif pradėjo jai pasakoti kad uošvis mano turi meilužę daug metų, nors mano uošvis jau daug metų serga vėžiu ir vos kliba, dar kad jis šviesus, o jis tamsus ir geriausiai suskėlė kad uošvienė turi dukrą ne sūnų smile.gif tai vat kaip būna, vienom kažką pataiko kitom ne.dabar mastau varyti i urmo bazę pas ta moteriškaitę paisižiūrėti smile.gif


daug tiesos sakai, man ir apie ateiti kalbejo tai kalbejo, bet tokiu dalyku nugrybavo kurie turetu uztikrinti , kaip minejau kad brolis yra, tet mires,, nieko ji nemate, zodziu faktu jokiu nesako tik "i ateity" ax.gif sakau toks burimas kad as jum galeciau papasakoti ir tikrai ne uz 50 lt biggrin.gif o uz tarkim 30 lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
Siendien gavau labai gerus atselipimus apie bureja is Prienu (ankciau gyv. Birstane) kaina 30lt Gyvena. Kestuciu 73-33 tel. 868890401 pamirsau varda paklaust doh.gif . Inai ture diploma Psiholages.

Gaila kad pirma lapa ne galima karegot,butu gerai iskelt tel.num. i ji.

Dar Kaune : Esmeralda 865652325 gyv. kaskur Eugukiu raijone. Gal kas buvo pas ja ? Ja rode ir per televidenie : moteriske su juoda varna ant pietes.

Vis dar esko burejos Kaune kuri galetu is ranku paburt.
Atsakyti
QUOTE(cudo @ 2010 05 06, 16:44)
Siendien gavau labai gerus atselipimus apie bureja is Prienu (ankciau gyv. Birstane) kaina 30lt Gyvena. Kestuciu 73-33 tel. 868890401 pamirsau varda paklaust  doh.gif . Inai ture diploma Psiholages.

Gaila kad pirma lapa ne galima karegot,butu gerai iskelt tel.num. i ji.

Dar Kaune : Esmeralda  865652325  gyv. kaskur Eugukiu raijone. Gal kas buvo pas ja ? Ja rode ir per televidenie : moteriske su juoda varna ant pietes.

Vis dar esko burejos Kaune kuri galetu is ranku paburt.



mano drauge buvo pas ta Esmeralda gal pries kokius 5 metus, dave numeri dar anksciau, galvoju neburia ji, bet geras ateinu cia ir ziuriu nr tas pats smile.gif tai reiskiasi ji dar egzistuoja smile.gif tada butinai nueisiu pas ja, nes kiek nutiko jai per tuos 5 metus , viskas issipilde, net pasake kada mirs ir nuo ko smile.gif tik sake energija ji labai issiurbe, nebuvo jegu, o isejus jai is ten norejosi net verkti smile.gif
Atsakyti
QUOTE(smalsi2010 @ 2010 05 07, 13:22)
mano drauge buvo pas ta Esmeralda gal pries kokius 5 metus, dave numeri dar anksciau, galvoju neburia ji, bet geras ateinu cia ir ziuriu nr tas pats smile.gif tai reiskiasi ji dar egzistuoja smile.gif tada butinai nueisiu pas ja, nes kiek nutiko jai per tuos 5 metus , viskas issipilde, net pasake kada mirs ir nuo ko smile.gif tik sake energija ji labai issiurbe, nebuvo jegu, o isejus jai is ten norejosi net verkti smile.gif


oi neee, nepatinka man tokios doh.gif kaip gali bureja sakyti kada ir nuo ko mirs????? kiek buvusi ne viena tiesiai nesako nei giminaiciu mirties, duoda suprasti bet kada ir kas tai neee... ir jei dar issiurbia energija tai bala zino.
Atsakyti
QUOTE(smalsi2010 @ 2010 05 07, 12:22)
mano drauge buvo pas ta Esmeralda gal pries kokius 5 metus, dave numeri dar anksciau, galvoju neburia ji, bet geras ateinu cia ir ziuriu nr tas pats smile.gif tai reiskiasi ji dar egzistuoja smile.gif tada butinai nueisiu pas ja, nes kiek nutiko jai per tuos 5 metus , viskas issipilde, net pasake kada mirs ir nuo ko smile.gif tik sake energija ji labai issiurbe, nebuvo jegu, o isejus jai is ten norejosi net verkti smile.gif


O gal adresa galima ? ir kiek pas ja kainoja ?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo cudo: 07 gegužės 2010 - 14:01
QUOTE(cudo @ 2010 05 07, 14:59)
O gal  adresa galima ? ir kiek pas ja kainoja ?



kad nezinau nei adreso, nei kiek kainuoja , tik zinau, kad eiguliuose..
Atsakyti
QUOTE(smalsi2010 @ 2010 05 08, 17:48)
kad nezinau nei adreso, nei kiek kainuoja , tik zinau, kad eiguliuose..


Butu labai idomu suzinoti atsiliepimus , jei kas eis pas Esmeralda.
Kiek kainuoja ir kur ja rasti.
Atsakyti
QUOTE(Minuel @ 2010 05 13, 21:34)
Butu labai idomu suzinoti atsiliepimus , jei kas eis pas Esmeralda.
Kiek kainuoja ir kur ja rasti.



planuoju pas ja apsilankyti artimiausiu metu.. ispudziais galesiu pasidalinti smile.gif
Atsakyti
QUOTE(smalsi2010 @ 2010 05 14, 09:04)
planuoju pas ja apsilankyti artimiausiu metu.. ispudziais galesiu pasidalinti  smile.gif


Lauksim ispudziu ir detalesnes informacijos smile.gif
Atsakyti
o gal kas is cia esanciu netu buria? bigsmile.gif Beje, man idomu pasidare: kai kurios senbuves teigia, kad vienos ateities nera, yra paraleles pasirinkus viena ar kita krypti, tai kaip galit zinot kuri bureja tiesa sako ir kuri ne? rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Kiera @ 2010 05 14, 13:22)
o gal kas is cia esanciu netu buria?  bigsmile.gif Beje, man idomu pasidare: kai kurios senbuves teigia, kad vienos ateities nera, yra paraleles pasirinkus viena ar kita krypti, tai kaip galit zinot kuri bureja tiesa sako ir kuri ne?  rolleyes.gif


o cia jau filosofija lotuliukas.gif kas butu jeigu butu biggrin.gif
Atsakyti