Įkraunama...
Įkraunama...

Sagės - kuriam ir rodom

ačiū už paaiškinimą
Atsakyti
QUOTE(inesak @ 2010 01 13, 10:24)
Sveikos auksarankės 4u.gif
visų sagės nerealios bigsmile.gif  wub.gif
aš su klausimukų blush2.gif Jei sagės viduriuką darote iš modelino ar medinio pagrinduko, tai prie ko Jūs tvirtinat kaspinukus blush2.gif ?

Ačiū blush2.gif

Sveika mirksiukas.gif nors pati nedarau sagių su modelino viduriuku, bet vistiek manau, kad tas viduriukas klijuojasi ant kažkokio tai pagrindo, o kaspiniukai taip pat siuvasi prie to pagrindo rolleyes.gif
na jau kažkas paskubėjo prieš mane informuoti blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo JuodaKatytė: 13 sausio 2010 - 11:05
Arba klijuojasi ant to modelino/medinuko tiesiai smile.gif
Atsakyti
QUOTE(dalitavit @ 2010 01 13, 11:40)
Laba, pasidariusi pagrinda modelino ar medini klijuoji prie veltinio pagrindo- 0,5 cm.didesnio nei pagrindas. Tada ant likusio 0,5 veltinio(tinka ir paltine medziaga) siuvineji karoliukus.Paskui jei reikia-siuvi kaspinukus is apacios:)



Sakyciau logiskai darbu eiga nelabaitinkamai isvardinta.
pirma turetum issimatuoti ir issikirpti reikiamo dydzio filciuka (0,5 cm sakyciau daugoka g.gif -reiktu rinktis tiek didesni kokio dydzio karoliukais planuoji aplink apsiuti ta ratuka).
tada prie to filco prisiuvi is blogosios puses juosteles visokias (blogoji puse pasirenkama todel kad paskui butu lengviau karoliukus lygiai apsiuti nes jei darytum klosteles is juosteliu tai tos klosteles butu storesnes ir iskiltotu karoliukus bangelem)
prie filco, su prisiuta juostele, tik dabar klijuoji viduriuka ant gerosios filco puses (juk daug sunkiau butu prisiuti juosteles graziai kai viduriukas buna jau uzklijuotas), palygini ir graziai istampai filca kad butu lygiai viskas
uzklijavus viduriuka pradedi dekoruoti karoliukais aplinkui pagal ivairias shemas arba tiesiog siaip eilute.
Atsakyti
smile.gif
Papildyta:
gal ir gera eiga, kaika pakeisiu savo daryme.aciu
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo dalitavit: 13 sausio 2010 - 15:24
dalitavit - komercinę paslaptį nutrynei? biggrin.gif
Atsakyti
kam kaip atrodo biggrin.gif
tiesiog spratau kad ne viska darau gerai ir yra ko pasimokyt is kitu biggrin.gif
o ka gegute izvelge? biggrin.gif
Atsakyti
žinutės ilgio trūkumą hihihi.gif
Atsakyti
man irgi ziauriai juokinga biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo dalitavit: 13 sausio 2010 - 16:32
"ramybe"

user posted image
Atsakyti
dekoju visoms uz info pasidalijima
Atsakyti
dalitavit gražios sagės bigsmile.gif

gal kuri nors turite kokių nuorodų kaip prisiūti kaspinėlius prie sagių? man kaip pradedančiajai gražiai nesigauna, pas jus čia visi kraščiukai lygūs, vienodi, simetriški, gal yra kokios shemos kaip tos juostelės siuvamos, lankstomos ir pan? nežinau ar teisingai išsireiškiau, bet gal kas nors supras ko noriu paklaust blush2.gif
Atsakyti