Įkraunama...
Įkraunama...

Sagės - kuriam ir rodom

QUOTE(Giagute @ 2010 01 12, 10:59)
"Mergina baltu paltuku"  ax.gif

user posted image




Grazus darbelis 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Avijacija @ 2010 01 12, 10:44)
nu aš gal labai senamadiška pasirodysiu, bet tokiom naujoviškom nuotraukytėm moterėlų sendinimas man nesižiūri....... nors aišku skonio reikalas  mirksiukas.gif  aš iš vis pradėjau retokai naudot sendinimą  ax.gif
Ingusia jo su ta spec. priemone darau. Šiaip viskas gerai. Paparastom sagėm gaunas lygtai jau gerai. Bet va dar reiks bandyt plaukų sagėm, jų jau toks plotas didesnis, ir plius dar išgaubimų daug. Tik niekaip nesusikaupiu ir neprisėdu padaryt. Kažkaip pastaruoju metu viską labai užmečiau  doh.gif


Maziau vargo butu jei naudotum paprasta akrilini laka (as beceri naudojau) uztepiau 4 kartus skirtingom kryptim, isdziovinau, nuploninau ir ta plevele dar dregna ir lengviau tystancia mankstinau ant isgaubto bumbulo, kita paveiksliuka truputi perdziovinau tai jis ne taip gerai klause, bet siltas vanduo ir viskas vel buvo gerai. Lako perkelti paveiksliukai gali buti per delna dydzio ir jie visai nelinke plysti (su ta priemone zinau kad ne tu viena daug vargo esi apturejus)
Atsakyti
Pasivaidenu ir aš su savo naujausiu darbeliu wub.gif

"Laimės akmuo" - Lietuvos pajūrio akmenėlis, pavirtęs prabangia sage biggrin.gif

user posted image

P.S. Del biserio nepeikit, žinau, kad nekokybiškas... doh.gif
Atsakyti
Zivivi nu tikrai labai labai idomi tavo sage 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Ingusia31 @ 2010 01 12, 15:43)
Zivivi nu tikrai labai labai idomi tavo sage  4u.gif


Didelis ACIU blush2.gif 4u.gif
Atsakyti
Zivivi-laaabai nuostabi sege, ir ta lietuviska akmenuka graziai dekoravai...super.saunuole wub.gif MAN PATIKO. thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(dalitavit @ 2010 01 12, 16:05)
Zivivi-laaabai nuostabi sege, ir ta lietuviska akmenuka graziai dekoravai...super.saunuole wub.gif  MAN PATIKO. thumbup.gif


Ir man ji labai labai prie sirdies kazkaip, visdelto mano rastas akmenukas, mazu laime man atnes?.... wub.gif
Atsakyti
Vienos is paskutiniuju sio reizo ax.gif lauksiu ikvepimo sekanciam smile.gif ir visom kurybinio pasisekimo taip pat 4u.gif

light blue
user posted image

texas lady
user posted image

lady gold
user posted image

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo dalitavit: 12 sausio 2010 - 23:38
Zivivi labai grazi sage wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Dovė* @ 2010 01 13, 00:35)
Zivivi labai grazi sage  wub.gif


Dėkui 4u.gif
Atsakyti
Sveikos auksarankės 4u.gif
visų sagės nerealios bigsmile.gif wub.gif
aš su klausimukų blush2.gif Jei sagės viduriuką darote iš modelino ar medinio pagrinduko, tai prie ko Jūs tvirtinat kaspinukus blush2.gif ?

Ačiū blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(inesak @ 2010 01 13, 11:24)
Sveikos auksarankės 4u.gif
visų sagės nerealios bigsmile.gif  wub.gif
aš su klausimukų blush2.gif Jei sagės viduriuką darote iš modelino ar medinio pagrinduko, tai prie ko Jūs tvirtinat kaspinukus blush2.gif ?

Ačiū blush2.gif



Laba, pasidariusi pagrinda modelino ar medini klijuoji prie veltinio pagrindo- 0,5 cm.didesnio nei pagrindas. Tada ant likusio 0,5 veltinio(tinka ir paltine medziaga) siuvineji karoliukus.Paskui jei reikia-siuvi kaspinukus is apacios:)
Atsakyti