Įkraunama...
Įkraunama...

Sagės - kuriam ir rodom

Mano naujausias kūrinėlis ax.gif

Nr. 23
user posted image
Atsakyti
nu aš gal labai senamadiška pasirodysiu, bet tokiom naujoviškom nuotraukytėm moterėlų sendinimas man nesižiūri....... nors aišku skonio reikalas mirksiukas.gif aš iš vis pradėjau retokai naudot sendinimą ax.gif
Ingusia jo su ta spec. priemone darau. Šiaip viskas gerai. Paparastom sagėm gaunas lygtai jau gerai. Bet va dar reiks bandyt plaukų sagėm, jų jau toks plotas didesnis, ir plius dar išgaubimų daug. Tik niekaip nesusikaupiu ir neprisėdu padaryt. Kažkaip pastaruoju metu viską labai užmečiau doh.gif
Atsakyti
"Mergina baltu paltuku" ax.gif

user posted image


Apie sendinimą - kaip ir bet kas, esantis sagėje, jis turi derėti prie visumos. Ir tikrai pritariu Avijacijai - kartais jis labiau kiša koją nei padeda.. juolab kad dekupažo esmė tikrai ne sendinimas mirksiukas.gif
Atsakyti
Giagute,

user posted image[/i]

oj kazkaip nebuvau anksciau pastebejus tokio grazaus apipavidalinimo. Pagal kokia schemute darai? Taip lygiai wub.gif
Atsakyti
nuostabi sage wub.gif
Atsakyti
Pritariu merginoms del nuotrauku nauju sendinimo, na galima ir beto apsieiti, bet dekupazas manau seges negadina, kaip tik man duoda ir nuotaika ir minti.. kita savo segiu kolekcija pabandysiu be sendinimo smile.gif ziuresim kaip ziuresis:)

o cia dar keleta sendintu mirksiukas.gif
green face
user posted image

young
user posted image
Atsakyti
Mergaites, uzmaciau tokias sages, man jos labai patiko....
Gal ir jums patiks smile.gif Idomu, kiek jos galetu kainuoti?
user posted image
Cia dar skelbimas del mokymu http://www.kulturpol...lang/1/nID/2669
Atsakyti
Giagute- grazi paskutinioji drinks_cheers.gif
Atsakyti
vududu, dalitavit - ačiū 4u.gif

Eve-line - kad neturiu schemų, iš kurių verčiau schmoll.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Giagute: 12 sausio 2010 - 10:59
dalitavit, grazios tavo sages, kurias maciau visos wub.gif ir bent jau man, tai sendinimas graziai atrodo thumbup.gif as nelabai igudusi su dekupazu, bet jei daryciau sages, tai irgi sendinciau, man taip graziau ax.gif
giagute, ner uz ka - teisybe sakau 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(vududu @ 2010 01 12, 12:01)
dalitavit, grazios tavo sages, kurias maciau visos wub.gif ir bent jau man, tai sendinimas graziai atrodo thumbup.gif as nelabai igudusi su dekupazu, bet jei daryciau sages, tai irgi sendinciau, man taip graziau ax.gif
giagute, ner uz ka - teisybe sakau 4u.gif


aciu wub.gif
na man irgi graziai tas sendinimas, tik istikro ne prie visu nuotrauku tinka,isitikinau bedarant, priklausomai nuo moteriskaites, kokia nuotaika , koloritas ir pan... ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Giagute @ 2010 01 12, 09:59)
[i]"Mergina baltu paltuku"  ax.gif


Giagute tiesiog nuostabi sage bigsmile.gif ir as jau tokios uzsinorejau wub.gif
Atsakyti