Įkraunama...
Įkraunama...

Sagės - kuriam ir rodom

QUOTE(JuodaKatytė @ 2010 02 06, 10:55)

jurga...a - raudonoji gražutė  mirksiukas.gif

drinks_cheers.gif ir man raudonoji labai patiko wub.gif
Atsakyti
Verstkuliuke, tavo kaimynkai reiktų versliuką daryt thumbup.gif
Atsakyti
kaimynes darbelis su gintariuku labai patiko - mielai isisegciau wub.gif
Atsakyti
pulina, JuodaKatytė, Dovė*, labai ačiū už pagyras blush2.gif
Kaimynkos pirmoji sagė - šedevras, imčiau nesidairydama drinks_cheers.gif
Atsakyti
Sirdingas aciu visoms aciuks.gif

Capricorn ir as jai ta pacia minti pakisau, stengiasi moteriskaite ir po truputi mazais zingsneliais tikisi prie to priartet bigsmile.gif

Maša, jurga...a jei kyla noras tureti kokia sagele, galit derinti reikalus su kaimynka mirksiukas.gif jei tik bus laisvos sageles, nes patikekit mergaites jos ilgai neuzsistovi schmoll.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Verstkuliuke: 07 vasario 2010 - 12:00
Verstkuliuke---kaimyne tavo sedevrus kuria thumbup.gif Odines seges orginalios ir labai grazios thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif

Parodysiu ir as saviske

user posted image
Atsakyti
ačiū mergaitės už pagyrimus 4u.gif
mano pirmosios.. mielai pasipuošiu jomis, kas zino gal ne paskutinės.
tik kad tas kurybinis procesas MAN labai ilgai trunka. doh.gif Tikiu tik nuolatiniu bandymų metu ir gimsta gražiausios. wub.gif

sėkmės ir Jums neišsenkančios energijos ir kūrybingumo. Puoškitės ir puoškite kitas. mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Adatėlė @ 2010 02 07, 12:06)
Verstkuliuke---kaimyne tavo sedevrus kuria  thumbup.gif Odines seges orginalios ir labai grazios thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif

Parodysiu ir as saviske

user posted image

wub.gif

pasidalink patirtimi blush2.gif kaip suvelti skirtingų spalvų vilną? g.gif
Atsakyti
Verstkuliuke, šakės, kokias sages gražias įkeli thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif

Adatėle, originali, šilta, graži thumbup.gif


Capricorn, ne manęs klausei bet.... manau skirtingų spalvų vilną reikia velt kaip ir vienspalvę tongue.gif tongue.gif jei nori pereinamų spalvų, bele kaip susiliejusiu, sumaišyk iš kart, o jei nori kokio konkretaus peizažo, pirma pagrindą pavelk šiek tiek, o tada pribadyk norimus įšraitymus mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Capricorn @ 2010 02 07, 12:57)
wub.gif

pasidalink patirtimi blush2.gif kaip suvelti skirtingų spalvų vilną? g.gif

su adata mirksiukas.gif

pulina....aciu aciuks.gif
Atsakyti
QUOTE(pulina @ 2010 02 07, 14:28)
Verstkuliuke, šakės, kokias sages gražias įkeli  thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif

Adatėle, originali, šilta, graži  thumbup.gif
Capricorn, ne manęs klausei bet.... manau skirtingų spalvų vilną reikia velt kaip ir vienspalvę  tongue.gif  tongue.gif jei nori pereinamų spalvų, bele kaip susiliejusiu, sumaišyk iš kart, o jei nori kokio konkretaus peizažo, pirma pagrindą pavelk šiek tiek, o tada pribadyk norimus įšraitymus  mirksiukas.gif

Pirmas variantas įmanomas mano smegenaičiams, ale antras tai dar tamsus miškas doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Capricorn @ 2010 02 07, 14:55)
Pirmas variantas įmanomas mano smegenaičiams, ale antras tai dar tamsus miškas doh.gif

tongue.gif ale pabandyk, nieko sudėtingo nėr... mirksiukas.gif

Adatėle, prašom mirksiukas.gif
Atsakyti