Įkraunama...
Įkraunama...

Sagės - kuriam ir rodom

QUOTE(Zana31 @ 2010 02 03, 10:34)


Labai grazu, Zana thumbup.gif o kas cia per technika?... Cia specialus siulai yra tokiam apnerimui? g.gif
Atsakyti
papasakokit prasau, kaip jus taip graziai itrinat itrukimus? man niekaip neiseina itrinti auskarus arba broske. su didesniais daiktais kitaip..
as itrinu aliejiniais dazais ir iskart nuvalau aliejumi. nusivalo, bet ir nusivalo viskas kas buvo grioveliuose... unsure.gif
panasiai su seseliais, nusivalo viskas is grioveliu kol as viska nuvalau... doh.gif
vat pavyzdziu Zmonytes darbelyje:
user posted image
tokie ryskus itrukimai...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Eve-line: 03 vasario 2010 - 10:58
QUOTE(Eve-line @ 2010 02 03, 10:53)
papasakokit prasau, kaip jus taip graziai itrinat itrukimus? man niekaip neiseina itrinti auskarus arba broske. su didesniais daiktais kitaip..
as itrinu aliejiniais dazais ir iskart nuvalau aliejumi. nusivalo, bet ir nusivalo viskas kas buvo grioveliuose...  unsure.gif
panasiai su seseliais, nusivalo viskas is grioveliu kol as viska nuvalau...  doh.gif

as itrinu su aliejiniais dazais, o valau ne su aliejum, o su paprasta servetele kol dazai nepradejo dziuti, valau i sonus, kad neistepciau viso darbelio smile.gif tiesa valyti reikia stipriau paspaudziant, nes kitaip viskas tik tepliojas... g.gif
Atsakyti
QUOTE(drieze @ 2010 02 02, 21:04)
karts nuo karto paskaitinejau jusu tema.. esu dar naujoke sagiu daryme ax.gif
mano pirmieji darbeliai ax.gif

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

drieze---segės vertos pagyrimo ir truputi kritikos smile.gif
Kaspinelius paslepk,susiuk tvarkingiau,kad kuo maziau matytusi
Papildyta:
QUOTE(Zana31 @ 2010 02 03, 09:34)

Zana31--tavo seges kaip visada savo stiliuje ir yra nuostabios thumbup.gif
Atsakyti
kokie groziai wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Zivivi @ 2010 02 03, 11:35)
Labai grazu, Zana  thumbup.gif  o kas cia per technika?... Cia specialus siulai yra tokiam apnerimui? g.gif


Aciu, Zivivi. technikos pavadinimo nezinau, gal ir yra tokia, bet as kaskaip pati sugalvojau 4u.gif .Spec. siulu nera, tiesiog ivairiai susuktos virvutes/sniureliai.

Aciu Adatele blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Sinderela @ 2010 02 01, 21:48)
Ilgai "gimdytas' uzsakymas
user posted image
be komentaru  lotuliukas.gif

mane ji zavi ir spalvom ir atlikimu, primena ordina smile.gif ,mielai tokia nesiociau 4u.gif
Atsakyti
Mano dar viena sege ax.gif

user posted image
Atsakyti
QUOTE(Zmonyte @ 2010 02 03, 12:58)
as itrinu su aliejiniais dazais, o valau ne su aliejum, o su paprasta servetele kol dazai nepradejo dziuti, valau i sonus, kad neistepciau viso darbelio  smile.gif  tiesa valyti reikia stipriau paspaudziant, nes kitaip viskas tik tepliojas... g.gif

o po kiek laiko pradedat valyti?
nes as tai iskart po uztepimo, ir vis tike beveik visi dazai is itrukimo nusivalo (siandien bandziau be aliejaus valyti).
Atsakyti
QUOTE(Zana31 @ 2010 02 03, 13:48)
technikos pavadinimo nezinau, gal ir yra tokia

Kaip tik prieš kelias dienas radau vieną lenkaitę, kuri suka siūliukus. Gražu.
čia
Atsakyti
QUOTE(cindy @ 2010 02 01, 23:53)
Nors visos tos kamėjos daug kam pabodusios, bet man gražu smile.gif Puikiai dera ta rožinė ax.gif  Gal todėl, kad šiai spalvai jaučiu silpnybę wub.gif



QUOTE(Mamukas Indriukas @ 2010 02 03, 17:08)
mane ji zavi ir spalvom ir atlikimu, primena ordina smile.gif ,mielai tokia nesiociau 4u.gif


Aciu mergaites uz ivertinima 4u.gif bet man paciai ji schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(Sinderela @ 2010 02 01, 20:48)
Ilgai "gimdytas' uzsakymas
user posted image
be komentaru  lotuliukas.gif

sveikos merginos,

gal zinot internee kur galima uzsisakyti tokiu viduriuku kaip sioj sagej? blush2.gif
Atsakyti