Įkraunama...
Įkraunama...

Sagės - kuriam ir rodom

QUOTE(Dovė* @ 2010 01 06, 23:38)
Irunia labai grazi  wub.gif

Aš??? lotuliukas.gif Oi ačiū ačiū tongue.gif

dalitavit, gražios mergaitės. Rudoji - pati pati thumbup.gif
Atsakyti
Ingusia31, pritariu tavo pastabai, tiesiog neturiu galimybiu geresniam siului.. beje pastebejau, kad kai nufotkini darba is arti, visi trukumai ima ir islenda doh.gif lotuliukas.gif

QUOTE(JuodaKatytė @ 2010 01 06, 16:26)
jurga...a - o man labai patiko tavo abi sagės  wub.gif tikrai pati nešiočiau tokias 4u.gif


Dekui, dziugu girdeti pagyrima, nors man iki jusu ojojoj kiek dar tobulet rolleyes.gif

Paskutinis mano darbelis:
user posted image
Atsakyti
sveikutes 4u.gif

linkejimai visoms darbininkems bigsmile.gif

va as ikeliu ir kelias fotkes jums pavaidenti smile.gif

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

o cia senosios patiuninguotos smile.gif

user posted image

user posted image
Atsakyti
QUOTE(jurga...a @ 2010 01 07, 11:37)
Ingusia31, pritariu tavo pastabai, tiesiog neturiu galimybiu geresniam siului.. beje pastebejau, kad kai nufotkini darba is arti, visi trukumai ima ir islenda doh.gif  lotuliukas.gif
Dekui, dziugu girdeti pagyrima, nors man iki jusu ojojoj kiek dar tobulet  rolleyes.gif

tai čia visoms manau tobulėti dar yra kur, bet tavo darbai man jau dabar labai gražūs 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo JuodaKatytė: 07 sausio 2010 - 17:33
Lady dalitavit mirksiukas.gif
user posted image
Atsakyti
QUOTE(dalitavit @ 2010 01 08, 20:10)
Lady dalitavit mirksiukas.gif

Skanu.
Man tik kliūna geltonų karoliukų skirtingi dydžiai ax.gif
Kai tokie nelygūs karoliukai, tai ir siuvinėjimo norisi chaotiškesnio. O kai taip apvaliai lygiai gražiai, tai jau prašosi preciziškiau. bigsmile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Irunia: 08 sausio 2010 - 21:40
Na karoliuku dydziai specialiai nevienodi , o apsiuvineta irgi chaotiskai ..tik gal foto netaip matosi:)maniau padariau taip kaip norejau ir pavyko smile.gif
bet aciu uz pastabas:) wub.gif

Papildyta:
Beje grazus tavo auskarai:))
Atsakyti
QUOTE(dalitavit @ 2010 01 08, 21:50)
maniau padariau taip kaip norejau ir pavyko smile.gif

thumbup.gif
Atsakyti

Papildyta:
Mijos mama-man tavo raudonoji su aguona labai grazi 4u.gif wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo dalitavit: 08 sausio 2010 - 22:14
QUOTE(Irunia @ 2010 01 08, 22:39)
Skanu.
Man tik kliūna geltonų karoliukų skirtingi dydžiai ax.gif
Kai tokie nelygūs karoliukai, tai ir siuvinėjimo norisi chaotiškesnio. O kai taip apvaliai lygiai gražiai, tai jau prašosi preciziškiau. bigsmile.gif


Visiskai pritariu Iruniai ir nereik cia ieskoti ironijos tai tiesiog kritika ir ji sakyciau visai pagrysta. Geltonas apvedimas is nelygiu karoliuku padarytas apvaliai-lygiai labai akcentuoja nekokybiskuma, va jei jie butu ismetyti betvarkiskai gal tas karoliuku kreivumasgaletu buti traktuojamas ir kiek kitaip nei prasta kokybe.
As kadangi turiu savo truputi kitoki isivaizdavima apie sendinima paveiksleliu tai nieko nekomentavau ir niekam nepirsau savo nuomones, nors pati niekada nesendiciau fotoportretu, nes man atrodo tai nelogiska. Sendinti galeciau tik piestinius paveikslelius ar portretus. Tavo paveikslelius gal labiau noreciau vertinti ne kaip sendinima bet kaip kazkoki stiklo skilima, jis gan idomiai atrodo pas tave... Grazus juosteliu kompoziciniai sprendimai ir kruopsciai tai padaryta, bet va karoliukai tikrai prasos kokybes...
Atsakyti
oj ,netaip supratau as ,Irunia,tave maniau apie tuos soninius(dekoro)kalbi...atsiprasau uz nesupratinguma...joooooo...del griezto apvedimo pritariu,Ingusia, -man jis irgi nelabai nes biseriuka dar kokybisko neisigijau;)manau butu persvieciamas-tai netaip kristu i aki ta nekokybe??ane?
o kas del sendinimo, man grazu sendintos nuotraukos, bet kaip tu, Ingusia, sakai gal geriau izvelkim tai kaip stiklo skilima smile.gif irgi mintis drinks_cheers.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo dalitavit: 08 sausio 2010 - 22:30
o cia mano sages :)
http://public.fotki....osrankos/sages/
Atsakyti