Įkraunama...
Įkraunama...

Sagės - kuriam ir rodom

QUOTE(Capricorn @ 2010 01 29, 10:14)
Nelabai suprantu apie kuriuos klausi? pirmieji-tai tie juodi didžiausi???
siuvau visus ant mažiuko pagrindo. lankstant nesimato, nes tie kur ant viršaus yra sekantys, bei ta vidurinė akutė prispaudžia viską mirksiukas.gif


Na ir aš techninį klausimą 4u.gif Ar nebūna taip, kad kai apsiuvi visas juosteles, tai pačiam viduriuke gaunasi toks nemažas iškilumas (nuo viena ant kitos prisiūtų visų juostelių galų)? Kaip paskui gražiai pritvirtinti viduriuką? Na, kad jis nebūtų toks kaip ant kauburiuko priklijuotas? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Zivivi @ 2010 01 29, 09:27)
Na ir aš techninį klausimą  4u.gif  Ar nebūna taip, kad kai apsiuvi visas juosteles, tai pačiam viduriuke gaunasi toks nemažas iškilumas (nuo viena ant kitos prisiūtų visų juostelių galų)? Kaip paskui gražiai pritvirtinti viduriuką? Na, kad jis nebūtų toks kaip ant kauburiuko priklijuotas? g.gif

Matai. To aš išvengiu juosteles susikarpydama taip, kad nebūt man jos siuvamos tip top vienoj vietoj, nu turbūt supratai ką turiu omeny, nes nemoku paaiškint doh.gif tiesiog toj plotmėj išdėstau, kuri bus uždengta paskum tuo akmenuku vidury...ir aplamai pvz pas mane jei turi būti keturi sakykim kaspinai, realiai yra du. todėl viršus jų yra gražus, nes aš iš abiejų pusių užlenkiu ir po apačia man lieka tie juostelių galai, kurių nesimato prisiuvus.....ai, blyn....nemoooooooku nupasakot lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Capricorn @ 2010 01 29, 12:11)
Matai. To aš išvengiu juosteles susikarpydama taip, kad nebūt man jos siuvamos tip top vienoj vietoj, nu turbūt supratai ką turiu omeny, nes nemoku paaiškint doh.gif tiesiog toj plotmėj išdėstau, kuri bus uždengta paskum tuo akmenuku vidury...ir aplamai pvz pas mane jei turi būti keturi sakykim kaspinai, realiai yra du. todėl viršus jų yra gražus, nes aš iš abiejų pusių užlenkiu ir po apačia man lieka tie juostelių galai, kurių nesimato prisiuvus.....ai, blyn....nemoooooooku nupasakot lotuliukas.gif


Viską supratau, dėkui 4u.gif O va aš kas kartą karpydavau tas juosteles, nedarydavau taip, kad skersai sages gautusi bendra juostele dviems uzlenkimams, o va kai pabandziau taip daryti kaip tu, tai truputi sudukas gavosi su tuo, kad neina padaryt graziai "saulutes", jei paziuretum mano veltinio sage su saga per vidury (gal cia yra keli psl atgal, o gal karoliuku ir biseriu sagiu temoj), zodziu nesigavo graziaipadaryti tu juosteliu aplink kaip saulute kad butu, nes paskutinysis butinai gaunasi ant virsaus tiek vienoj pagrindo pusej, tiek kitoj. Aisku ordino tipo dekoravimui tai tinka, bet va kai nori viska graziai sudeliot apvaliai, tai reik karpyt kiekviena kaspina vienam uzlenkimui... Reiks pabandyti kaip tu trumpesnius daryt, gal tada tokio kalno per viduri nebus...

Na, ir ta proga ikeliu naujausia savo darba (pirma foto tai tragiska doh.gif todel keliu abi, gal nesupyksit?... bo skubedama tik du kadrus ir nupyskinau... )

"Katinas Bronius"
user posted image

user posted image
Atsakyti
Brooooooooooooooonius lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif nu iš pavadinimo leipau juokais lotuliukas.gif
Gražu thumbup.gif kaip tą kailiuką pasakok išraitei? iš atskirų gabaliukų dėjai?
Atsakyti
Bronius ir man patiko biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Capricorn @ 2010 01 29, 13:27)
Brooooooooooooooonius lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif nu iš pavadinimo leipau juokais lotuliukas.gif
Gražu thumbup.gif kaip tą kailiuką pasakok išraitei? iš atskirų gabaliukų dėjai?


Čia realiai yra toks katinas Bronius, tai jo garbei sagė biggrin.gif O kailiuką tai priklijavau, tokia ilga kailiuko juostelė vientisa blush2.gif

QUOTE(Globusyte @ 2010 01 29, 13:39)
Bronius ir man patiko biggrin.gif


Dėkui 4u.gif
Atsakyti
aciu uz atsakymus smile.gif, manu daugiau praktikos ir ju nebekils
Atsakyti
Globusyte, labai graži sagė bigsmile.gif


jurga...a, gražu, ir spalvikė thumbup.gif


Vika852, gražios sagės thumbup.gif


Zivivi, bronius super thumbup.gif
Atsakyti
Zivivi - kokia graži sagytė su Broniuku bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Globusyte @ 2010 01 28, 23:23)
Labukas, kadangi grąsina mus apjungti, tai pasirodau čia


Pakerejo mane si sage wub.gif , viena is tu, kurios ilgai nepamirsiu wub.gif
Papildyta:
QUOTE(Zivivi @ 2010 01 29, 13:10)

"Katinas Bronius"


Katinas Bronius lotuliukas.gif kaip faina thumbup.gif ir pavadinimas, ir pati sagyte nuostabi. Tokia silta wub.gif
Atsakyti
ZIVIVI, labai gražus tavo katinas Bronius thumbup.gif
mes turim panelę tavo Broniui mirksiukas.gif "Katytė su vėduokle"

user posted image

Atsakyti
Bronelė biggrin.gif
Atsakyti