Įkraunama...
Įkraunama...

Sagės - kuriam ir rodom

pulina - wou, kokia įdomi sagė bigsmile.gif šaunuolė thumbup.gif

ir aš tokios užsimaniau hihihi.gif gaila tik nemoku dar gerai su vilna dirbti blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo JuodaKatytė: 28 sausio 2010 - 17:00
Pulina, tokia nematyta segytė thumbup.gif Labai daili wub.gif
Atsakyti
ačiū už pagyras ax.gif

JuodaKatyte, ir man taip pat, kokią tik sagę pamatau, užsimanau turėt ir aš lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(pulina @ 2010 01 28, 16:11)
Visų sagės labai gražios  thumbup.gif 
ko gero medžiagą reikia klijuot jei kitaip negalima  biggrin.gif  aš valą perku žvejų parduotuvėj... nemanau kad yra skirtumas, nebent kainos  biggrin.gif

o kokia geriau klijuoti, kad toliau apsiuvineti biseriais?biseriukus jus klijuojat, ar apsiuvinejat? g.gif
Atsakyti
QUOTE(jurga1985 @ 2010 01 28, 18:58)
o kokia geriau klijuoti, kad toliau apsiuvineti biseriais?biseriukus jus klijuojat, ar apsiuvinejat? g.gif

veltinį, paltinę medžiagą..... aš prisiuvu visus karoliukus.. smile.gif
va čia pasižiūrėk kaip yra daroma http://www.supermama...;#entry26350830
Atsakyti
ačiū visoms, kurios mano sages pastebėjo wink.gif
Atsakyti
aciu dalryka, juodakatyte smile.gif dabar gaminu naujas seges, butinai imesiu foto kai baigsiu smile.gif
ziuriu ir neatsiziuriu jusu visu darbeliu...tokie tvarkingi, meniski, kiekvienas turi kazkokia savo dvasia wub.gif sekmes jum darbeliuose smile.gif
as irgi is pradziu dekupazines dariau, po to dekupazines su oda, dabar stengiuos labiau su oda dirbti smile.gif stengiuos atrasti kazka naujo, idomesnio smile.gif to linkiu ir jums smile.gif mirksiukas.gif
Papildyta:
QUOTE(pulina @ 2010 01 28, 16:40)
ne pagal mados šuksmą  biggrin.gif



orginalu thumbup.gif
Papildyta:
QUOTE(Zmonyte @ 2010 01 27, 20:43)
pasirodau ir aš mirksiukas.gif



labai grazu thumbup.gif
Atsakyti
Labukas, kadangi grąsina mus apjungti, tai pasirodau čia (nors kairo nakties akmenuką sunku fotografuoti):user posted image
Atsakyti
Globusyte, sagė nuostabi rolleyes.gif
maniškė iš nuobodžiųjų sąrašo, bet man patinka jas gaminti rolleyes.gif
user posted image
Atsakyti
vat mano neseniai daryta 4u.gif
user posted image
Atsakyti
QUOTE(Capricorn @ 2010 01 24, 17:39)
Sagė pusseserei šimtadienio ( ne amžiaus prasme lotuliukas.gif ) proga 4u.gif

user posted image



Caprikorn, ar galima grynai technini klausima? blush2.gif
pvz.sios sages patys pirmieji lapeliai tai jie turbut prisiuti toliau nuo krasto g.gif , bet tuo atveju matosi pagrindas, kai jie laisvai lankstosi???
As ikvepta sio grozio sakau ka nors panasau pabandysiu,bet oi oi doh.gif ardau siuvu ir vel is naujo verysad.gif patark man,jei gali 4u.gif
Papildyta:
o gal pagrindas maziukas ant kurio suvai viska? g.gif

Papildyta:
cia mano pabandymai, atleiskit uz kokybe ir labai nepeikit 4u.gif

user posted image
user posted image
http://public.fotki....icture-053.html
Atsakyti
QUOTE(raganiuks26 @ 2010 01 28, 23:05)
Caprikorn, ar galima grynai technini klausima? blush2.gif
pvz.sios sages patys pirmieji lapeliai tai jie turbut prisiuti toliau nuo krasto g.gif , bet tuo atveju matosi pagrindas, kai jie laisvai lankstosi???
As ikvepta sio grozio sakau ka nors panasau pabandysiu,bet oi oi  doh.gif  ardau siuvu ir vel is naujo verysad.gif patark man,jei gali 4u.gif
Papildyta:
o gal pagrindas maziukas ant kurio suvai viska? g.gif


Nelabai suprantu apie kuriuos klausi? pirmieji-tai tie juodi didžiausi???
siuvau visus ant mažiuko pagrindo. lankstant nesimato, nes tie kur ant viršaus yra sekantys, bei ta vidurinė akutė prispaudžia viską mirksiukas.gif
Atsakyti