Įkraunama...
Įkraunama...

Sagės - kuriam ir rodom

Nu panos isduokit paslaptis kas dekupaza darote. Kaip atspauzdinat man lieja ant kepimo popieriaus. kai jum nelieja aaaaaaaaaaaaaaa g.gif g.gif g.gif
Atsakyti
QUOTE(nukritau @ 2010 01 27, 16:59)
Šiandieninis darbas  blush2.gif 
user posted image
Rodausi, kol dar neatsibodau  rolleyes.gif

thumbup.gif thumbup.gif

QUOTE(Augė @ 2010 01 27, 17:50)
Pirmiausia noriu pasakyti , kad žaviuosi jūsų darbais , kažkas nerealaus  4u.gif  4u.gif  4u.gif
ir noriu paprašyti , na parodykit kas nors temą , kur aprašo kaip pasidaryti iš modelino sagę ir ją nudekupažinti   blush2.gif  , kiek perverčiau temų niekur neradau , kaip tai gražiai padaryti ,
labai jau daug visko , sąžiningai prasėdėjau dvi valandas o rezultato jokio  blush2.gif  blush2.gif  blush2.gif


as dirbu su modelinu ir dekupazo technika....visi mao darbai tokie 4u.gif
is modelino nusilibdai kokia nori dorma,palaikai pora dienu ir isdziuva jis.
paskui imi norima paveikslely-ji merki i vandeny,kad suminkstetu.
palaikai kelias minutes,paskui graziai reikia nuspuostyti vandens pertekliu.
jei paveikslelis yra iskirptas is zurnalo ir kitoj pusej yra raides,kad jos nesimatytu,reikia modelina nudazyti tamsia spalva.
istepus paskui dodelina klijais,dedamas norimas paveikslelis(dregnas) ir tepama ant jo dar kliju.
isdziuva,jei nori sendini.
lakuoji
o paskui jau sage darai smile.gif

karosimi,spauzdink ant paprasto popieriaus 4u.gif kam tau butinai ant kepimo ax.gif

soriukas uz klaidas 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Mijos mama: 27 sausio 2010 - 19:41
as pati tai paveiksliuka perkeliu elementaria dekupazo technika,tam reikalingi klijai skirti dekupazui ant stiklo keramikos ir servetele arba deco popierius arba spauzdintas paveiksliukas,tada dedu servetele( jei deco popieriu arba spauzdinta tada ji gerai suslapinu) ant sages slapiu teptuku,tiesiog su vandeniu islyginu rauksleles ir uztepu specialiu kliju dekupazui,keramikai,kai nudziuna,palaikau orkaiteje karstoje kelias min,tada nulakuoju paprastu laku,stai ir viskas smile.gif
Atsakyti
mamuk, jez, kam taip sudėtingai? blink.gif užtenka paprastų deko klijų ir lako - jei kruopščiai dirbi, gali tokias broškes net skalbiankėj skalbt (mano mama yra porą maniškių jai dovanotų taip apdorojus.. ir nieko hihihi.gif )

karosimi - ne kepimo, o sumuštinių popierius tinka spausdinimui. Kepimo vaškuotas, tai niekas ant jo ir nesilaikys, jokios priemonės nepadės.

mijos mama - toks būdas su žurnaliniais ar paprasto popieriaus paveikslėliais tinka tik absoliučiai plokščioms sagėms, jei nors kiek iškilumo yra - kaip tu tai įveiki? Gi nesitampo žurnalinis.. nebent nuimi paveikslėlį su spec. priemone.
Atsakyti
QUOTE(dalruka @ 2010 01 27, 10:31)
Sveikos, merginos, įdedu ir aš savo sagę:


Nuostabi sage, labai wub.gif Tik man labai labai smalsu....ar tie nerinukai-jie pirkti kur, ar jus pacios juos neriate g.gif Man jos taip patinka, labiau sirdis prie ju linksta nei prie juosteliu ax.gif

QUOTE(siemkie @ 2010 01 27, 11:00)
Sveikos visos  4u.gif



Labai idomios, originalios sages wub.gif , jei ne paslaptis, o su kuo ispieset oda? Kokie spec. dazai yra ar kaip?

QUOTE(jurga...a @ 2010 01 27, 18:22)
manoji, tokia truputį vaikiška ax.gif


Ech, noreciau ir as tokias vaikistas kurti blush2.gif , labai grazi, idomi ir silta sagyte wub.gif

Ir aplamai, tiek grozio cia, palaima akims kuriate mergaites.
Viena uz kita sages grazesnes, idomesnes. Saunuoles.
Atsakyti
QUOTE(Giagute @ 2010 01 27, 19:57)


mijos mama - toks būdas su žurnaliniais ar paprasto popieriaus paveikslėliais tinka tik absoliučiai plokščioms sagėms, jei nors kiek iškilumo yra - kaip tu tai įveiki? Gi nesitampo žurnalinis.. nebent nuimi paveikslėlį su spec. priemone.

as tik lygias ir tedarau blush2.gif biggrin.gif
seip masciau ka cia tokio naudoti,kad ir bet kokiom eitu daryti...
seip jei darau koia mnelygiu pavirsiumi,tai naudoju sereteles biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Mijos mama @ 2010 01 27, 19:39)
thumbup.gif  thumbup.gif
as dirbu su modelinu ir dekupazo technika....visi mao darbai tokie 4u.gif
is modelino nusilibdai kokia nori dorma,palaikai pora dienu ir isdziuva jis.
paskui imi norima paveikslely-ji merki i vandeny,kad suminkstetu.
palaikai kelias minutes,paskui graziai reikia nuspuostyti vandens pertekliu.
jei paveikslelis yra iskirptas is zurnalo ir kitoj pusej yra  raides,kad jos nesimatytu,reikia modelina nudazyti tamsia spalva.
istepus paskui dodelina klijais,dedamas norimas paveikslelis(dregnas) ir tepama ant jo dar kliju.
isdziuva,jei nori sendini.
lakuoji
o paskui jau sage darai  smile.gif

karosimi,spauzdink ant paprasto popieriaus 4u.gif kam tau butinai ant kepimo ax.gif

soriukas uz klaidas 4u.gif

dėkui , bandysiu ką nors sumeistravoti smile.gif
Atsakyti
pasirodau ir aš mirksiukas.gif
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
Atsakyti
Fantastiskos sages Zmonyte. Ypatingai paskutine wub.gif
Atsakyti
zmonyte,patiko viletines sages kaloritas thumbup.gif
Atsakyti
Aš kažkodėl nematau Zmonytes sagių.. unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(dalruka @ 2010 01 27, 09:31)
Sveikos, merginos, įdedu ir aš savo sagę:

http://frivolite.lt/...ka/albums/7/223

www.frivolite.lt

dalruka labai grazu nuostabu wub.gif
Atsakyti