Įkraunama...
Įkraunama...

Sagės - kuriam ir rodom

Irunia, čia gal kryželiu siuvinėtas vidurėlis? bigsmile.gif
Atsakyti
Irunia jau kaip miela wub.gif be zodziu... bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Ingusia31 @ 2010 01 06, 16:09)
Rozinio kvarco "eziukas"
...

Oho bigsmile.gif Kiek čia biserio sunaudota bigsmile.gif Kiek valandų užtrukai?

QUOTE(Irunia @ 2010 01 06, 16:46)
Sagė meškiomanei  lotuliukas.gif
...

Labai miela, tokia švelni, kaip kūdykiams skirti rūbeliai būna - tokie švelnūs, mieli, šilti wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Giagute @ 2010 01 06, 15:48)
Irunia, čia gal kryželiu siuvinėtas vidurėlis?  bigsmile.gif

Nu baik bajerius. Neturiu tam laiko. Net prie kompo su palyda sėdžiu o apie siuvinėjimą tik pasvajot lotuliukas.gif
Čia spauda ant drobės mirksiukas.gif

Patiko palyginimas su kūdikio drabužėliais thumbup.gif
Atsakyti
Irunia - kokia įdomi sagė bigsmile.gif
Atsakyti
Irunia, labai jau simpatiska sege thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(vovere74 @ 2010 01 06, 17:10)
Oho bigsmile.gif Kiek čia biserio sunaudota bigsmile.gif Kiek valandų užtrukai?


Sumoje gal apie 7 valandas bet realiai tai vos per tris dienas damusiau, ziauriai uzknisantis reikalas, siulai tie plonyciai kabinas ant spygliu, trukineja, velias, siula reikia nauja vertis kas 1cm doh.gif ir t.t. Cia jau antras mano ezys, todel zinojau ka pradedu biggrin.gif ale jauciu kad paskutinis bus biggrin.gif geriau ju "kepti blynus"
Atsakyti
QUOTE(Ingusia31 @ 2010 01 06, 15:09)
Rozinio kvarco "eziukas"

tobulas ežiukas thumbup.gif ,šaunuolė 4u.gif ,

bet aš, primesdama kiek tai painiojimosi pareikalaus, nepasirašyčiau tokiam darbeliui schmoll.gif , bijočiau kad paliksiu pusfabrikačio stadijoje blush2.gif
Atsakyti
Irunia labai grazi wub.gif
Atsakyti
Na ir cia pasirodysiu smile.gif

Lady Brown
user posted image

Lady black
user posted image

Lady pink
user posted image
Atsakyti
QUOTE(Ingusia31 @ 2010 01 06, 18:19)
Sumoje gal apie 7 valandas bet realiai tai vos per tris dienas damusiau, ziauriai uzknisantis reikalas, siulai tie plonyciai kabinas ant spygliu, trukineja, velias, siula reikia nauja vertis kas 1cm  doh.gif ir t.t. Cia jau antras mano ezys, todel zinojau ka pradedu  biggrin.gif ale jauciu kad paskutinis bus  biggrin.gif geriau ju "kepti blynus"

Oho, tai tada dvigubai bravo thumbup.gif
Atsakyti
Man tik įdomu koks ten siūlas kad tiek trūkinėja g.gif
esu darius tokį ežį, tik ant kaklo, tai jo, kantrybės marių jūrų reikia, ir mest pro langą darbą visą minimum kokius penkis kartus užsinori... hihihi.gif

QUOTE(Ingusia31 @ 2010 01 06, 17:19)
Sumoje gal apie 7 valandas bet realiai tai vos per tris dienas damusiau, ziauriai uzknisantis reikalas, siulai tie plonyciai kabinas ant spygliu, trukineja, velias, siula reikia nauja vertis kas 1cm  doh.gif ir t.t. Cia jau antras mano ezys, todel zinojau ka pradedu  biggrin.gif ale jauciu kad paskutinis bus  biggrin.gif geriau ju "kepti blynus"

Atsakyti