Įkraunama...
Įkraunama...

Sagės - kuriam ir rodom

QUOTE(Capricorn @ 2010 01 26, 21:10)
suuuuuuuuuuper wub.gif

aciu 4u.gif
cia is arciau pati sage
user posted image
Atsakyti
aciukas kas brukstelejo ka apie mano sagiuka, senai buvau dariusi sagiuka koki, cindy niugis nesenai buvo pasakota kas ir kaip apie kailiuka mirksiukas.gif niu dar brukstelesiu i az mirksiukas.gif
karosimi aga dekupazas, spausinta foto mirksiukas.gif
giagute, mijos mama 4u.gif
mamuk indriuk niugis grazuuu, man teip grazu ant lankeliu ir i plaukus tokie grazumynai thumbup.gif
Atsakyti
simtas metu nesirodziau happy.gif stiklines sages - paukstukai, segtukas dar nepritvirtintas, nes sitaip patogiau fotografuot

user posted image
Atsakyti
QUOTE(Swan @ 2010 01 26, 22:20)
simtas metu nesirodziau happy.gif stiklines sages - paukstukai, segtukas dar nepritvirtintas, nes sitaip patogiau fotografuot


jei kas do meilumas wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Swan @ 2010 01 26, 23:20)
simtas metu nesirodziau happy.gif stiklines sages - paukstukai, segtukas dar nepritvirtintas, nes sitaip patogiau fotografuot



pagaliau atsiradai thumbup.gif nebedink taip ilgam, labai gražūs tavo darbai, ir originalūs, norisi juos dažniau matyti ax.gif
Papildyta:
QUOTE(Mamukas Indriukas @ 2010 01 26, 21:50)
mano sagine puosmena i plaukus ax.gif



thumbup.gif labai labai gražu wub.gif mačiau kažkada barteriuko temoje ieškojai kas tau padarytų lankelį, bet tau pačiai žymiai geriau gavosi thumbup.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(kusachius @ 2010 01 26, 22:32)
pagaliau atsiradai  thumbup.gif  nebedink taip ilgam, labai gražūs tavo darbai, ir originalūs, norisi juos dažniau matyti  ax.gif
Papildyta:
thumbup.gif  labai labai gražu  wub.gif  mačiau kažkada barteriuko temoje ieškojai kas tau padarytų lankelį, bet tau pačiai žymiai geriau gavosi  thumbup.gif  biggrin.gif

dekui,na pagalvojau,kad ko noriu nesugebu isaiskin doh.gif tai dirbaus dirbaus pati kol pasidariau kazka panasaus i mano vizija biggrin.gif dabar daraus popartini crazy lankeli,ziuresiu kaip reguos visuomene su tokiu isejus doh.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Mamukas Indriukas @ 2010 01 26, 21:37)
dekui,na pagalvojau,kad ko noriu nesugebu isaiskin doh.gif  tai dirbaus dirbaus pati kol pasidariau kazka panasaus i mano vizija biggrin.gif  dabar daraus popartini crazy lankeli,ziuresiu kaip reguos visuomene su tokiu isejus doh.gif  biggrin.gif

as visad buvau ir busiu tavo darbu gerbeja bigsmile.gif 4u.gif 4u.gif sis lankelis superinis, butinai paskui parodyk naujaji wink.gif
Atsakyti
QUOTE(efauto @ 2010 01 26, 22:41)
as visad buvau ir busiu tavo darbu gerbeja bigsmile.gif  4u.gif  4u.gif sis lankelis superinis, butinai paskui parodyk naujaji wink.gif

aciu uz toki big ivertinima wub.gif jei bus negeda pazadu butinai pasirodysiu ziuresim kas gausis mirksiukas.gif
Atsakyti
mamukas > aciu

kusachius > man daznokai buna nekurybingi periodai, ypac saltuoju metu laiku happy.gif pramiegociau visa ziema jei iseitu. dekui. o siaip dar klausimas, vistiek esate "prie meno" tai idomi jusu nuomone, ar verta tuos paukstelius dar truputi papaisyt ar palikt tokius, kokie yra?
Atsakyti
swan-mieli paukstukai wub.gif

heyy turim sveciu, chainietis segiu uzsuko apziuret biggrin.gif ir labai juokiasi-matyt patiko grozybes irgi biggrin.gif biggrin.gif thumbup.gif drinks_cheers.gif

nu va ir dingo schmoll.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo dalitavit: 26 sausio 2010 - 21:51
QUOTE(Swan @ 2010 01 26, 23:44)
mamukas > aciu

kusachius > man daznokai buna nekurybingi periodai, ypac saltuoju metu laiku happy.gif pramiegociau visa ziema jei iseitu. dekui. o siaip dar klausimas, vistiek esate "prie meno" tai idomi jusu nuomone, ar verta tuos paukstelius dar truputi papaisyt ar palikt tokius, kokie yra?


oi, kiek čia mūsų, tų Kusačių tėra biggrin.gif gali netgi vienaskaita kreiptis biggrin.gif
man jų toks linksmas ir stilingas minimalizmas prie širdies, tai man juose nieko ir netrūksta. Juo labiau, kad jie tokie labai lakoniški, vos ne abstraktūs, tai nežinau, kaip jiems detalizacija "prie veido" tiktų g.gif
Bet gali ant kokio vieno papaišyt ir įkelt, gal man tiesiog vaizduotės trūkumas, ir atrodys dar geriau ax.gif
Atsakyti
tai as ir pati dar tik pusiau isivaizduoju kaip turetu atrodyt, nebent pamegint ir kelis ispiest, o visus kitus palikt tokius paprastus smile.gif siaip jie tokie visiski miniatiuriniai ~5cm nuo snapo iki uodegos (palyginus su kitom mano stiklinem sagem)

cia sitas senas paukstukas (max 3cm), truputi papaisytas
user posted image
Atsakyti