Įkraunama...
Įkraunama...

Sagės - kuriam ir rodom

QUOTE(Zivivi @ 2010 01 25, 14:16)

Aciu, Capri, uz pastabeles  4u.gif  Gyveni ir mokaisi, tobuleji wink.gif

drinks_cheers.gif

Man patinka ir sveikas padiskutavimas drinks_cheers.gif
ne tik oh, ah, jezzzz kaip gražuuuu lotuliukas.gif
Atsakyti
[quote=Capricorn,2010 01 24, 17:39]
Sagė pusseserei šimtadienio ( ne amžiaus prasme lotuliukas.gif ) proga 4u.gif
/quote]


Capricorn, labai grazi tavo sage wub.gif ar gali isduoti paslapti ant kokio pagrindo reikia tokius grozius gamint, labai domina kaspinuko siuvimas,o gal cia suklijuota, doh.gif neperkandu siu groziu blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(raganiuks26 @ 2010 01 25, 17:24)

Pagrindas paskutinei sagei iš veltinuko plonas nuveltas mirksiukas.gif kaspinukus susikarpau norimo ilgio, perlenkiu pusiau ir prisiuvu mirksiukas.gif Neklijuoju lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Capricorn: 25 sausio 2010 - 18:34
Zivivi, man trečioji thumbup.gif antros tas "ežiukas" gerai atrodo mirksiukas.gif
ką tik iškepta manoji:
user posted image

Beje, kuri čia apie pavasarį kalba po tokios žvarbios nakties?? bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(jurga...a @ 2010 01 25, 22:10)
ką tik iškepta manoji:


Aciu 4u.gif Taviske nauja irgi labai grazi, o ten gal pati taip graziai apneri sages?... bigsmile.gif
Atsakyti
Zivivi, nu ką aš tau galiu pasakyt - kiek žmonių tiek nuomonių.
Taip kad nieko nereiktų toms sagėms keisti mirksiukas.gif

Pirmoje - tas bumbuliškumas pvz. man kaip tik patinka. O spalva pagrindo išvis į temą - ruda su turkio visais atspalviais man gražiausias derinys - IMU lotuliukas.gif

Antroje - raudona su tuo žydru kaspinėliu - idealus sąskambis. Kaip pievoje aguonos su rugiagėlėm. Dangus žydras, kvepia vasara wub.gif

Trečioje - spalva ir dydis - viskas ten gerai. Man pjaunasi karoliukai su ta vario atspalvio saga. Nuimčiau arba karoliukus arba sagą. Gal net sagą g.gif


O vat jurga...a tos apnertos sagės ne mano skoniui. blush2.gif
Atsakyti
Aš kai nert nemoku, tai mane neriniai "priot" lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif O tą sagą tai aš ir vieną nešiočiau, nu tokia man ji graži, vos pamačiau jau žinojau, kad jamsiu biggrin.gif Irunia, dėkui 4u.gif
Per piet naują darbą įdėsiu, šį kart dekupažinį blush2.gif
Atsakyti
Jurga, pažiūrėjus tavo sagėn kilo noras kvadratinei idėjai ir man thumbup.gif
Atsakyti
Zivivi, dėkui, taip apneriu pati.. man tai labai patiko ir gražiai ziūrisi rolleyes.gif Irunia, kiek žmonių, tiek ir nuomonių, man asmeniškai nevisai patinka su tomis atlasinėmis juostelėmis, beabejo ne visos, kai skoningai ir saikingai jų įdėta ax.gif bet ačiū bent už dėmesį 4u.gif
Capricorn, tikrai liux atrodo, manau daugiau tokių darysiu mirksiukas.gif
Atsakyti
Naujausias mano darbas blush2.gif

"Spindulių paliesti II" wub.gif
user posted image
Atsakyti
O čia mano naujoji rolleyes.gif

Nr. 25
user posted image
Atsakyti
QUOTE(JuodaKatytė @ 2010 01 26, 13:23)
O čia mano naujoji  rolleyes.gif


Eina sau bigsmile.gif va čia tai grožis!!!!!!!!!!!!!!! O kaip Naujiems metams ji būtų tikusi... ax.gif
Atsakyti