Įkraunama...
Įkraunama...

Sagės - kuriam ir rodom

QUOTE(Zivivi @ 2010 01 25, 11:25)
lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  thumbup.gif  Apie ka svajojai? Rodos dar pavasariu nekvepia  mirksiukas.gif

hihihi.gif
Atsakyti
QUOTE(Zivivi @ 2010 01 25, 12:25)
lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  thumbup.gif  Apie ka svajojai? Rodos dar pavasariu nekvepia  mirksiukas.gif


lotuliukas.gif na jo matyt kazkur mano mintys buvo pasiklydusios ar nukreiptos kitur tongue.gif biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif o pavasaris galetu jau ir ateiti... ax.gif
Atsakyti
Pagaliau pasinaudojau fotiku blush2.gif Jūsų teismui pirmosios mano veltinio sagės blush2.gif Dalį savo klaidų pastebiu pati, bet jei turit kokių pastabėlių, tai norėčiau jog pasakytumet, mažu nepastebiu kažko dar 4u.gif

"Jūros kriauklė" wub.gif
user posted image

"Žydra aguonėlė" wub.gif
user posted image

"Rasa" wub.gif
user posted image

Atsakyti
Zivivi - trečioji sagė patiko wub.gif o pirmosios tokia graži kaspinėlio spalva thumbup.gif
Atsakyti
Siaip realiai visos trys graziau nei foto atrodo 4u.gif

Tik va kita kart tai jau reiks plonesnius tuos veltinio pagrindus daryti, nes dabar tokie bumbuliakai gavosi smile.gif doh.gif
Atsakyti
Grazios seges Zivivi, trecia man labiausiai patiko wub.gif antrojoj grazu tie pailgi karoliukai, o pirmojoj lyg biskiuka kazko truktu, vieno kito "karolaicio" bet super originalios tavo seges:)

beje perziuirejau fotoalbuka tavo.sege "saulegraza" pasakisko grozio... wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo dalitavit: 25 sausio 2010 - 13:24
Dailios ir subtilios Zivivi sagytes thumbup.gif ypac pirmoji ir paskutine
Atsakyti
Visoms labai aciu uz pagyras blush2.gif
Dailitavit, zinok specialiai nieko nedejau, nes bijojau perkraut, man nelabai patinka kai karoliukai uzgozia veltini blush2.gif O va antra sage tai tikrai labai idomi gavosi, tokia kaip ežiukas biggrin.gif Na, o trečioji tai su saga blush2.gif
Atsakyti
zivivi trečioji sagė labai labai wub.gif pirma irgi patiko, tik gal norėtųsi, kad veltinio pagrindas kitos spalvos būtų, bet šiaip gražu ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Zmonyte @ 2010 01 25, 14:34)
zivivi trečioji sagė labai labai wub.gif pirma irgi patiko, tik gal norėtųsi, kad veltinio pagrindas kitos spalvos būtų, bet šiaip gražu ax.gif


Ačiū 4u.gif
O man kaip tik rudas su elektriniu labai tinka biggrin.gif 4u.gif
Atsakyti
Zivivi...žiūriu ir grožiuosi 4u.gif Atlikta dailiai 4u.gif

Jei koreaguot būt galima:

Pirmoji būt be priekaišto jei bumbulas veltinio būt plokštesnis... g.gif
Antroji-jei kaspinas būt ne mėlynas, o juodas, bordo arba baklažaninis... g.gif
Trečioji-mano akiai per didelė saga ir spalva nelabai g.gif

Tik nesupyk...šiaip pasvarsčiau rolleyes.gif Kas būtų jeigu būtų smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Capricorn @ 2010 01 25, 14:49)
Zivivi...žiūriu ir grožiuosi 4u.gif Atlikta dailiai 4u.gif

Jei koreaguot būt galima:

Pirmoji būt be priekaišto jei bumbulas veltinio būt plokštesnis... g.gif
Antroji-jei kaspinas būt ne mėlynas, o juodas, bordo arba baklažaninis... g.gif
Trečioji-mano akiai per didelė saga ir spalva nelabai g.gif 

Tik nesupyk...šiaip pasvarsčiau rolleyes.gif Kas būtų jeigu būtų smile.gif


Viskas gerai, beveik su viskuo sutinku zinok wink.gif

Pirmajam bumbulas tai ryskiai per didelis, todel ir karoliuku maziau dejau, nes kai karoliuku daug, tai bumbulas dar labiau isryskeja.. Antrajai kaspina specialiai melyna padariau, nes bordo spalvos visiskai netinka bo tas pagrindas tarytum "paskesta" ir sage vientisa tokia neidomi pasidare. O va baklazaninio nebandziau... nors ir organzos tokiso turiu, nedasuto ismegint doh.gif Speju ziuretusi geriau..
O va treciajai sutinku, pagrindukas per mazas.. bet toki jau padariau, ir labai labai knietejo saga isbandyti lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif

Aciu, Capri, uz pastabeles 4u.gif Gyveni ir mokaisi, tobuleji wink.gif
Atsakyti