Įkraunama...
Įkraunama...

Sagės - kuriam ir rodom

QUOTE(gitaja @ 2010 01 23, 21:40)
Na ir grožybių prikūrėt, aš taip pat savo noriu parodyti. biggrin.gif

pirmoji labai graži, o kita tokia niekur nematyta, netradicinė bigsmile.gif

QUOTE(Capricorn @ 2010 01 24, 16:39)
Sagė pusseserei šimtadienio ( ne amžiaus prasme lotuliukas.gif ) proga 4u.gif

super bigsmile.gif
Atsakyti
ziuriu ir galvoju, ar tik neperkroviau saviskes? vertinkit blush2.gif
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo jurga...a: 24 sausio 2010 - 22:05
QUOTE(Capricorn @ 2010 01 23, 18:31)

aš tai pati išmokau, Jolanna 4u.gif


Papildyta:
QUOTE(raganiuks26 @ 2010 01 23, 19:21)
4u.gif  Jolannamanau visos darbstuoles pritars, jog daugiausiai informacijos pirmose temose  mirksiukas.gif  paskaitinejus galvoje atsiranda minciu, kaip gaminti , onuo mergaiciu grozio uzsimanai sukurti kazka toookio  wub.gif

tai gi sekmes 4u.gif  mirksiukas.gif



Ačių labai už atsakymus 4u.gif . Reiks skatinėti pirmas temas ir mokytis. Kaip gerai, kad tokia tema yra... bigsmile.gif kai jau kažką padarysiu, būtinai pasirodysiu blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Zmonyte @ 2010 01 24, 21:48)
pirmoji labai graži, o kita tokia niekur nematyta, netradicinė bigsmile.gif
super bigsmile.gif

Ačiū 4u.gif


Zivivi, aš pirmą užlenkimą, nes taip siuvu (užlenkiu, gaunasi klostė ir siuvu)pradedu siūti ne nuo pat krašto, o nuo vidurio, tai paskutinė klostė kai daroma-ją pakišu po nedasiūta pirmąja-tada man niekas nesimato, kur pradžia, kur pabaiga mirksiukas.gif
Papildyta:
Jurga, labai teisingai pastebėjai-kažko reiktų atsisakyti....nes perdaug visko sudėjai:)
Atsakyti
gitaja - man taip pat patiko tavo pirmoji sagė wub.gif tokia gražutė wub.gif

P. S.: Zivivi - na kaip ir aš sagių viduriukams sagas naudoju... ax.gif blush2.gif

Atsakyti
Senai besirodziau su savo sagem...nebudavo laiko kada nufotkinti smile.gif
user posted image
user posted image
user posted image
Atsakyti
QUOTE(Capricorn @ 2010 01 25, 09:07)
Zivivi, aš pirmą užlenkimą, nes taip siuvu (užlenkiu, gaunasi klostė ir siuvu)pradedu siūti ne nuo pat krašto, o nuo vidurio, tai paskutinė klostė kai daroma-ją pakišu po nedasiūta pirmąja-tada man niekas nesimato, kur pradžia, kur pabaiga mirksiukas.gif


Tai va ir as taip siuvu, bet man vis tiek ne visada iseina graziai uzbaigti sage..

QUOTE(JuodaKatytė @ 2010 01 25, 12:00)
P. S.: Zivivi - na kaip ir aš sagių viduriukams sagas naudoju...  ax.gif  blush2.gif


Ahaaa, tai as truputi nuo taves minti nugvelbiau blush2.gif Laukiu pietu, kai galesiu savo eksperimentus nufotkinti doh.gif
Papildyta:
QUOTE(Ar. @ 2010 01 25, 12:12)
Senai besirodziau su savo sagem...nebudavo laiko kada nufotkinti  smile.gif


Jeeeetau kaip grazu wub.gif Dvi paskutines, tiesiog uzburiancios 4u.gif O va kameju tai as nemegstu.. g.gif
Atsakyti
Ar. O man pirmoji pati pačiausia thumbup.gif Pagal atlikimo dailumą drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(Zivivi @ 2010 01 25, 11:16)
Ahaaa, tai as truputi nuo taves minti nugvelbiau  blush2.gif  Laukiu pietu, kai galesiu savo eksperimentus nufotkinti  doh.gif


Kad tik į sagių gausumą ta idėja išeitų mirksiukas.gif lauksim pasirodant 4u.gif
Atsakyti
Bet truputuką pagal visą idėją karoliukų trūksta kairėj pusėj viršuj?ar ne?
Atsakyti
[quote=Zivivi,2010 01 25, 12:16]


Dekui 4u.gif man ir siaip kamejos nelabai nes jos visos savaip panasios bet pameginti galima... smile.gif
Papildyta:
[quote=Capricorn,2010 01 25, 12:19]Bet truputuką pagal visą idėją karoliukų trūksta kairėj pusėj viršuj?ar ne?
[/quote]

As pati nebesuprantu kaip ten dariau biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ar.: 25 sausio 2010 - 11:23
QUOTE(Ar. @ 2010 01 25, 12:22)
As pati nebesuprantu kaip ten dariau  biggrin.gif


lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif thumbup.gif Apie ka svajojai? Rodos dar pavasariu nekvepia mirksiukas.gif
Atsakyti