Įkraunama...
Įkraunama...

Sagės - kuriam ir rodom

Gitaja, antroji iš užtrauktuko? bigsmile.gif
Atsakyti
gitaja, labai gražūs tavo kūriniai thumbup.gif
Atsakyti
thumbup.gif kaip fainai, kad tokia temele yra, ir kiek ideju ir darbu wub.gif

gitaja labai miela pirmoji sagyte 4u.gif
Atsakyti
Sagė pusseserei šimtadienio ( ne amžiaus prasme lotuliukas.gif ) proga 4u.gif

user posted image
Atsakyti
Ačiū už pagyrimus. mirksiukas.gif

Capricorn- taip taip taip ji iš užtrauktuko biggrin.gif
Atsakyti
caprikorn, labai gražus darbelis thumbup.gif tokia klasikinė, tikrai nudžiuginsi puseserę 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(rubinuolė @ 2010 01 24, 19:39)
caprikorn, labai gražus darbelis  thumbup.gif tokia klasikinė, tikrai nudžiuginsi puseserę  4u.gif

ačiū...ji jau apsidžiaugė thumbup.gif labai patiko drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(Capricorn @ 2010 01 24, 20:57)
ačiū...ji jau apsidžiaugė thumbup.gif labai patiko drinks_cheers.gif


Kur neapsidziaugs 4u.gif Saunuole, Capri thumbup.gif

O as siandien veltinio pagrindus sagems isbandziau rolleyes.gif Na zinokit uzsikabliuosiu turbut.. tiek galimybiu visokiu ir spalviniu variantu wub.gif Tris sages vienu prisedimu padariau is tos laimes lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif Rytoj rodysiuos blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Zivivi @ 2010 01 24, 20:05)
Kur neapsidziaugs  4u.gif  Saunuole, Capri  thumbup.gif

O as siandien veltinio pagrindus sagems isbandziau  rolleyes.gif  Na zinokit uzsikabliuosiu turbut.. tiek galimybiu visokiu ir spalviniu variantu  wub.gif  Tris sages vienu prisedimu padariau is tos laimes  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  Rytoj rodysiuos  blush2.gif

Ačius smile.gif

nu pavareeeeeeeeeeei...lauksim foto clap.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Capricorn: 24 sausio 2010 - 20:09
QUOTE(Capricorn @ 2010 01 24, 21:09)
Ačius smile.gif

nu pavareeeeeeeeeeei...lauksim foto clap.gif


Na, jos dar tokios paprastutes... bet vis tiek, man grazios blush2.gif O beja, ir saga panaudojau, Capri, cia man rodos tavo ismislas sagas dekoruot? Ar klystu?...
Atsakyti
QUOTE(Zivivi @ 2010 01 24, 20:12)
Na, jos dar tokios paprastutes... bet vis tiek, man grazios  blush2.gif  O beja, ir saga panaudojau, Capri, cia man rodos tavo ismislas sagas dekoruot? Ar klystu?...

Nu ne...kažkaip su saga nesu nieko darius...aš viduriukus perku akmenukų pardoj mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Capricorn @ 2010 01 24, 21:25)
Nu ne...kažkaip su saga nesu nieko darius...aš viduriukus perku akmenukų pardoj mirksiukas.gif


Hm.. uzkrito tada merginos slapyvardis, bet ji vien sagas savo viduriukams naudoja, ir tokie groziai gaunasi. Tai va ir as isbandziau biggrin.gif

O as noreciau paklaust tu merginu, kurios aplink pagrinda organzos juostele apsiuva (tiek garbanota su gumele, tiek paprasta juostele) arba atlasines juosteles kai aplink pagrinda garbanoja. Kaip jums pavyksta graziai sujungti galus ir uzbaigti apsiuvima?.. Na man su ta garbanota ant gumos juostele tai problemu mazai buna, bet va jei bandau pati susilankstyti atlasine juostele, nu sudas gaunasi pabaigoj, kad ir ka daryciau, vis tiek matosi kur "uzbaigimas" padarytas... Gal jus kazkaip pradedant siuti paliekat nemaza juostos gala pradzoj, o paskui uzbaigiant ta gala jungiat su kitu? Ar kaip? g.gif
Atsakyti