Įkraunama...
Įkraunama...

Sagės - kuriam ir rodom

JuodaKatytė, maža mazgė malonu kad patiko rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Zmonyte @ 2010 01 22, 15:10)
neturiu dar tokio smile.gif be šitų tik dar pora sagių esu padarius, kai bus daugiau tada reiks užsiimti ir albumu smile.gif


rekomenduoju photobucket.com
man patinka jis smile.gif thumbup.gif
Papildyta:
Nukritau
Juratata- paskutines judvieju seges grazios, abi kaip susitarusios juoda-balta smile.gif lyg is vienos kolekcijos smile.gif labai grazu wub.gif
Atsakyti
nukritau, juratata labai gražu bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(juratata @ 2010 01 22, 14:04)

na va po labai ilgo laiko pasirodau su tokiu kukliu darbeliu  blush2.gif

kuklu bet labai grazu wub.gif
Atsakyti
dalitavit,Zmonyte,Dovė* 4u.gif


niu nesitikejau tiek pagyru ax.gif
Atsakyti
sveikos darbštuolės 4u.gif
dar kartą bandau prisijungti prie jūsų būrelio ax.gif
šį kart su "Paslaptinga dama su vėduokle"

user posted image
Atsakyti
Rubinuole- grazi sege tik is karto neatpazinau kad ten damos siluetas, pasirode lyg veidas profiliu doh.gif biggrin.gif bet grazi sege.motyvas suderintas su dekoru paprastai ir skoningai.Neperkrauta drinks_cheers.gif
Atsakyti
dalitavit, ačiū jums už gražius žodžius 4u.gif
Jūs irgi matau mėgstat damų tema gaminti, visos jūsų sagytės labai labai wub.gif
Atsakyti
Laba vakara,
Taip, as esu ilga jusu stebetoja, tyliai sau groziuosiu darbeliais ir...
Karta jau bandziau ikelti savo sagyte, bet buvo nekokia kokybe nuotraukos, tad bandau pasitaisyti.
user posted image

O si.........tiesiog tokios kuklios reikejo mamai i kepure, sako patiko ax.gif user posted image
Atsakyti
1juraciukas, labai grazi ruzava sage wub.gif
Atsakyti
1juraciukas rožinė savo švelniomis spalvomis pakerėjo, o ir kita, manau, kepurėje gražiai turėtų atrodyti thumbup.gif sekmės toliau kuriant mirksiukas.gif
Atsakyti
Juračiuk, pūkutis "pavogtinas" toks...nu tikrai tikrai thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Papildyta:
Rubinuole, tavo segytė irgi graži, gal tik kažkodėl norisi ne raudono aplink kaspino...o tamsesnio...
Atsakyti