Įkraunama...
Įkraunama...

Sagės - kuriam ir rodom

Bent jau susiprotėjau ir su skirtingom rodydavaus. Kitoms net neateidavo mintis teksto pasikeist - su visom citatom išpuldavo... doh.gif
ir taip, radau problemą - kurią pasirodo ir jūs visos turit tik tylit tongue.gif

QUOTE(cindy @ 2010 01 19, 19:59)
drinks_cheers.gif Ir dar pati Giagutė per abi rodydavosi, o dabar čia mat problemą rado tongue.gif Bet šiaip tai tiesa, kam jos dvi reikalingos mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Giagute: 20 sausio 2010 - 08:41
QUOTE(Capricorn @ 2010 01 20, 09:11)
Jurga daili segė, o kas viduriukas? saga? g.gif

Taip, viduryje saga mirksiukas.gif
Atsakyti
Na man asmeniskai dvi temos net ir su vienodais tekstais bei nuotraukom problemu nekelia smile.gif Yra ir svarbesniu dalyku del ko jaudintis reiketu mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Giagute @ 2010 01 20, 09:39)
Bent jau susiprotėjau ir su skirtingom rodydavaus. Kitoms net neateidavo mintis teksto pasikeist - su visom citatom išpuldavo... doh.gif
ir taip, radau problemą - kurią pasirodo ir jūs visos turit tik tylit  tongue.gif

Kalbu apie save asmeniškai: kai aš retai rodausi temose, tai man ir nekyla tongue.gif biggrin.gif Peržvelgiu, bet nelabai kreipiu dėmesį į vienodus žodžius ar dar kažką tongue.gif
Atsakyti
Labai grazios visos sages. thumbup.gif As jus jas tik sau darot ar galima ju kur nors isigyt?
Papildyta:
Jau radau atsakyma pati. smile.gif
Atsakyti
Sagės tokios gražios, kad ir pati užsimaniau pamėginti pasidaryti smile.gif Gal kokius kursus sagių gamybos parekomenduotumėte?
Atsakyti
Galejo buti itrukimai mazesni, manau kita padarysiu geriau ax.gif

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo irmulia: 22 sausio 2010 - 14:39
Saulyte super dailu, na o vienintelį trūkumą-pati pasakei biggrin.gif
Atsakyti
Saulyte apdaila tikrai labai grazi 4u.gif
Atsakyti
sveikos,

pasirodau ir vel as 4u.gif

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image




Papildyta:

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image
Atsakyti
Mijos mama, super, ir kiek daug! thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Zivivi @ 2010 01 20, 12:02)
Na man asmeniskai dvi temos net ir su vienodais tekstais bei nuotraukom problemu nekelia smile.gif Yra ir svarbesniu dalyku del ko jaudintis reiketu  mirksiukas.gif


thumbup.gif drinks_cheers.gif
Papildyta:
MIJOS MAMA- Nuostabios seges ir kiek daaaaaug 4u.gif wub.gif
Atsakyti