Įkraunama...
Įkraunama...

Sagės - kuriam ir rodom

Giagute, JurgaS - man juodos sagės visad buvo labai labai wub.gif o dar kai taip dailai padarytos wub.gif
Atsakyti
taniuta, Dove*, JuodaKatyte - wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Giagute: 19 sausio 2010 - 09:23
O, radau dar vienus sagių namus bigsmile.gif
Ateinu tadam ir čia su keletu darbukų biggrin.gif

user posted image

user posted image

user posted image



Atsakyti
Capricorn - matosi, kad tobulėji 4u.gif

Beje, merginos, čia tokia dilema man iškilo - yra dvi sagių temos. Bet jose didžioji dauguma merginų tuos pačius darbus deda - koks tada tų dviejų temų tikslas?... g.gif Nes net nebeįdomu nueit daros į biserio temą (arba atvirkščiai) - viskas jau matyta... verysad.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Giagute: 19 sausio 2010 - 09:44
Ačiū Giagute...man irgi kažkaip atrodo kad nereikia dviejų temų mirksiukas.gif
Atsakyti
Zivivi, ne tu viena ta problema turi. Man pradzioje irgi labai lipdavo prie pavirsiaus . Tai dabar atradau kad kai jis suminksteja labai, reikia pasideti modelina ant kepimo popieriaus lapo ir kitu lapu ji uzkloti. Ir kocioju per virsu. Man labai gerai gaunasi ir popierius lengvai nusiplesia smile.gif jei biskuti uzsiriecia tai tik bruksteliu karteli su kocelu ir viskas gerai:)
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Vetute: 19 sausio 2010 - 10:09
QUOTE(Irunia @ 2010 01 18, 17:02)
Labai miela sagė. Šilta, jauki, mamiška  wub.gif

dekui 4u.gif
Atsakyti
Giagut, manau temos dvi, nes cia pagal ideja turetu buti visokios sages, tiek is veltinio (vien veltinio), tiek biserio, tiek dekupazines. O ten prie biserio temos turbut tik naudojancioms biseri reiktu det.. bet kai ta biseri dabar naudoja kiekviena (ta prasme tiek su veltiniu dirbanti, tiek dekupazu ir t.t.), tai ir kartojasi darbai. Is esmes man tai netrukdo dvi temos. Uzbaigsim sita, galima bus naujos nebekurt 4u.gif

Capricorn.. nu zinok uzkretei tu mane su tuo veltinio pagrindu. Jau narsau internete is kur vilnos parsisiusti lotuliukas.gif doh.gif Gal rekomenduotum ka nors? ax.gif

QUOTE(Vetute @ 2010 01 19, 10:59)
Zivivi, ne tu viena ta problema turi. Man pradzioje irgi labai lipdavo prie pavirsiaus . Tai dabar atradau kad kai  jis suminksteja labai,  reikia pasideti modelina  ant kepimo popieriaus lapo ir kitu lapu ji uzkloti. Ir kocioju per virsu. Man labai gerai gaunasi ir popierius lengvai nusiplesia smile.gif jei biskuti uzsiriecia tai tik bruksteliu karteli su kocelu ir viskas gerai:)


Velute, puiki mintis bigsmile.gif As apie kepimo popieriu net nebuciau pagalvojus bigsmile.gif Nu viskas, jau uzsisakiau ir formas modelina "kapoti" biggrin.gif biggrin.gif Griebsim fima uz ragu thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Zivivi @ 2010 01 19, 10:37)
Capricorn.. nu zinok uzkretei tu mane su tuo veltinio pagrindu. Jau narsau internete is kur vilnos parsisiusti  lotuliukas.gif  doh.gif  Gal rekomenduotum ka nors?  ax.gif

Aš pirkau parduotuvėj mirksiukas.gif 30 gr. - 4lt smile.gif Per akis tokio kiekio maždaug dešimčiai sagių mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Capricorn @ 2010 01 19, 11:49)
Aš pirkau parduotuvėj mirksiukas.gif 30 gr. - 4lt smile.gif Per akis tokio kiekio maždaug dešimčiai sagių mirksiukas.gif


O cia Vilniaus parduotuveje pirkai ar kitam mieste kazkur? blush2.gif
Atsakyti
dar viena
user posted image
Atsakyti
QUOTE(Mamukas Indriukas @ 2010 01 18, 14:20)
maniske mini sage dukrytei smile.gif



Labai labai miela sagytė lotuliukas.gif
Atsakyti