Įkraunama...
Įkraunama...

Sagės - kuriam ir rodom

Giagut, žinai kuo tavo sagės ypatingos, ogi modelino pagrindo kruopštumas neišpasakytas. Rimtai, seilė tysta bežiūrint. Apdailinima, tai dauguma čia gražiai kuria, bet va pagrindai tik pas Giagute tokie idealios formos thumbup.gif Pagarba 4u.gif Gal tu mokines netyčia priimi? biggrin.gif
Atsakyti
Dėkui, merginos 4u.gif

Zivivi
- radai priežastį mat lotuliukas.gif
Taigi čia paprasta kaip nežinau kas - iškočioji lygiai, išspaudi formele, nušlifuoji. Kur stebuklas? rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Giagute @ 2010 01 18, 16:51)
Dėkui, merginos  4u.gif

Zivivi
- radai priežastį mat  lotuliukas.gif
Taigi čia paprasta kaip nežinau kas - iškočioji lygiai, išspaudi formele, nušlifuoji. Kur stebuklas? rolleyes.gif

apziurejau jusu sagiu namus: fantastiska, neraliai grazios sages!!! noreciau ir as ismokti
Papildyta:
eina sau kiek cia groziu pas jus visas
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Jaunutia: 18 sausio 2010 - 17:32
QUOTE(Giagute @ 2010 01 18, 18:51)

Taigi čia paprasta kaip nežinau kas išspaudi formele.

man pienės pūkas segė wub.gif

o formelę spausti naudojat specialę blush2.gif
Atsakyti
Taip.
Atsakyti
Ir aš pasirodysiu su pirmu blynu blush2.gif
user posted image
Atsakyti
QUOTE(Giagute @ 2010 01 18, 17:51)
Dėkui, merginos  4u.gif

Zivivi
- radai priežastį mat  lotuliukas.gif
Taigi čia paprasta kaip nežinau kas - iškočioji lygiai, išspaudi formele, nušlifuoji. Kur stebuklas? rolleyes.gif


O kaip lygiai iskocioti gaunasi? Nesuprantu as, man prilimpa prie stiklinio pagrindo arba prie stiklainio su kuriuo kocioju ir viskas, suds gaunasi tada. Bandau nuimt graziai ir susikreivina pagrindas... Va cia ir yra stebuklas, kad tau pavyksta kazkokiu budu viska graziai atlikti g.gif
Atsakyti
Tai gal kočioji per didelį gabalą? g.gif nežinau, miltais gi nebarstysi lotuliukas.gif
pasiklausk pas fimo merginas temoj, nes aš tokių bėdų niekad neturėjau..
Atsakyti
QUOTE(Giagute @ 2010 01 18, 19:54)
Tai gal kočioji per didelį gabalą?  g.gif nežinau, miltais gi nebarstysi  lotuliukas.gif
pasiklausk pas fimo merginas temoj, nes aš tokių bėdų niekad neturėjau..


Na reiks dar karta aki uzmest, nes kiek anksciau skaiciau, tai jokiu stebuklu niekas neraso, rodos visoms gaunasi normaliai... Nieko nepadarysi, kokybe ateina per praktika, ne kitaip. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Giagute @ 2010 01 18, 15:59)
"Juodas pienės pūkas"

wub.gif wub.gif wub.gif Ši sagytė nuostabi!!!
Atsakyti
sveikos darbštuolės 4u.gif
aš ir dukra irgi užsikrėtėm sagėm thumbup.gif
štai keli darbeliai:
mano "Dama"user posted image
"spalvoti medeliai"
user posted image
dukros "linkėjimai iš Paryžiaus"
user posted image
Atsakyti
Giagute paskutines sages labai wub.gif
Atsakyti