Įkraunama...
Įkraunama...

Žuvis ir Žuvis

QUOTE(Maidenana @ 2010 02 09, 16:18)
A jo? vat tada paaiskink man sita - turi keleta vienu metu, just in case, bet nelaikai to neistikimybe. O kas tai, ***?  biggrin.gif Visos jus zuvys vienodai mastot - galite vienu metu metu po 87 partnerius tureti, bet juk jus istikimi visiems 87! fantastika.

g.gif doh.gif ir vel tas pats, vel vertinat visus doh.gif as neisivaizduoju , ka jums jau tokio blogo zuvys padare, kad dabar taip nusistaciusi esat, o as sakau , kad ne visi mes zuvys tokie patys mirksiukas.gif as pvz irgi pazystu neisikima avina, bet tai nereiskia, kad visi avinai tokie cool.gif SIAIP MES VISI LABAI SKIRTINGI ZMONES, IR DAUG KAS PRIKLAUSO NUO AUKLEJIMO IR APLINKOS mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Gilded Butterfly @ 2010 02 11, 23:57)
g.gif  doh.gif  ir vel tas pats, vel vertinat visus doh.gif  as neisivaizduoju , ka jums jau tokio blogo zuvys padare, kad dabar taip nusistaciusi esat, o as sakau , kad ne visi mes zuvys tokie patys mirksiukas.gif as pvz irgi pazystu neisikima avina, bet tai nereiskia, kad visi avinai tokie cool.gif SIAIP MES VISI LABAI SKIRTINGI ZMONES, IR DAUG KAS PRIKLAUSO NUO AUKLEJIMO IR APLINKOS mirksiukas.gif

bet i klausima atsakyk smile.gif
as nesu nusistaciusi pries zuvis, noreciau vaiko zuvyno.
Atsakyti
QUOTE(Maidenana @ 2010 02 12, 11:49)
bet i klausima atsakyk smile.gif
as nesu nusistaciusi pries zuvis, noreciau vaiko zuvyno.

manau ten klausimas ne man buvo adresuotas. Bet galiu ir as atsakyti . Visiskai su jumis sutinku, lakstimas su pora ar net daugiau vaikinu man yra neistikimybe doh.gif bet kaip mes matom kai kurie sito nelaiko neistikimybe bet tai tikrai ne nuo zodiako zenklo priklauso 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Gilded Butterfly @ 2010 02 13, 01:49)
manau ten klausimas ne man buvo adresuotas. Bet galiu ir as atsakyti . Visiskai su jumis sutinku, lakstimas su pora ar net daugiau vaikinu man yra neistikimybe doh.gif  bet kaip mes matom kai kurie sito nelaiko neistikimybe bet tai tikrai ne nuo zodiako zenklo priklauso 4u.gif

Man ištikimybė šventas dalykas po santuokos, o iki santuokos ar jūs visos įsitikinusios, kad tai jis vienintelis ir paskutinis?
Atsakyti
QUOTE(gintare109 @ 2010 02 17, 12:40)
Man ištikimybė šventas dalykas po santuokos, o iki santuokos ar jūs visos įsitikinusios, kad tai jis vienintelis ir paskutinis?

man ir iki santuokos istikimybe labai svarbus dalykas, kai myli zmogu, manau tai ir buni isitikies , kad jis vienintelis. wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Gilded Butterfly @ 2010 02 17, 16:22)
man ir iki santuokos istikimybe labai svarbus dalykas, kai myli zmogu, manau tai ir buni isitikies , kad jis vienintelis.  wub.gif

gal bet jei jis ne tas vienintelis galima ateityje gailėtis, kad kažko atsisakei ar pan.
Atsakyti
Aš ir mano vyras - abu esame gimę po žuvų ženklu, taip sakant biggrin.gif . Sutariame tikrai puikiai, bet jis tikrai nėra tipiškas žuvų ženklo atstovas, noriu pasakyti, kad nėra jis romantiškas, nemėgsta jis pasyvaus poilsio ir pan. Jis kaip tik labai stipri asmenybė, kuriai nesvetimos stiprios ambicijos, nuolatinis iššūkių noras. Jis toks labai praktiškas, o aš priešingai - svajotoja, nepraktiška esu. Tad kai jau nebejaučiu kojomis žemės, tai mane labai taktiškai pastato ant žemės lotuliukas.gif . Manau, kad mes vienas kitą labai papildom. Tiesa, abu esam cholerikai, tad kartais pasisvaidom žvilgsniais ar replikom, bet visada siekiu viską išsiaiškinti, kad neliktų nuosėdų.
Dėl melavimo (apie kurį čia skaičiau)...esu įsitikinusi, kad mano vyras tikrai nemeluotų, na, jis labai prastas melagis, geriau jau šaltu veidu išpyškins teisybė ar man nepritars nei meluos. Aš pati nepakenčiu melagių, tad ir melagysčių netoleruoju.
Ištikimybė...na, pati, sakyčiau, esu laaaabai ištikimas žmogus. Studijavau Vln., o mano vyras Kaune, tad niekad niekur nesu nuslydus. Kaip jis...na, tikiuosi, kad ne. Manau, kad ir jis ne, bet kažko garantuoti dėl kito žmogaus gi niekada negali. Tai vat biggrin.gif 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo kordi: 27 birželio 2011 - 15:29
QUOTE(Maidenana @ 2010 01 05, 22:11)
jusu gyvenymas bus panasus i nuolatine drama-komedija. tragiski issiskirymai, romantiski susiejimai... ir dievinsit jus visa tai... amzinai... ir statysite vienas kitam ragus - amzinai. o zavesites vienas kitu tuo - kad manysite, kad jis/tu vienas kitam nu tokie istikimi..... didesniu melagiu nei zuvys nera. o dvi zuvis viename...  hihihi.gif

kas čia per pranašystės? fantastika doh.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
Mudu taip pat esame žuviukai. smile.gif Sutariame gerai. Visko būna, bet esame laimingi kartu.smile.gif Nemanau,kad galima sakyti, kad va tas ar anas horoskopo ženklas yra blogas arba geras. Kiekvienas žmogus skirtingas. smile.gif
Atsakyti
Mes abu gime po Zuvu zenklu. Jis ramus ir rupestingas, as visiska egoiste ir ekspresyvi, galiu pasakyt ka galvoju be jokiu stabdziu ir tiesiai i akis, esu akiplesa tiesiog.
rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Maidenana @ 2010 01 05, 23:11)
jusu gyvenymas bus panasus i nuolatine drama-komedija. tragiski issiskirymai, romantiski susiejimai... ir dievinsit jus visa tai... amzinai... ir statysite vienas kitam ragus - amzinai. o zavesites vienas kitu tuo - kad manysite, kad jis/tu vienas kitam nu tokie istikimi..... didesniu melagiu nei zuvys nera. o dvi zuvis viename...  hihihi.gif



Dėl dramų TAIP, dėl neištikimybės TAIP... Dėl melagysčių... Man tai buvo labai seniai, labai jauni draugavom. Kartu iš mokyklos suolo į didmiestį studijuot išvažiavom, kur daug naujų dalykų ir t.t. Svaigulingai viskas ir nesąmoningai kažkaip klostėsi. Aš viską baigiau.
Nemanau, kad yra bent viena pora, kurie niekada viens kitam nemeluoja...
Atsakyti