Įkraunama...
Įkraunama...

Žuvis ir Žuvis

4u.gif Na visokiu derinuku cia daug, bet va zuvis + zuvis neradau. Idomu butu paskaityti ar daug tokiu poreliu yra g.gif mirksiukas.gif tai va mes su mano MB esam abudu zuvis, visko pas mus buna. ir nuostabiu akimirku uz kurias atiduociau viska wub.gif ir santykiu kriziu doh.gif bet bendrai pliusu manua tikrai daugiau nei minusu.. gal todel kad pradedu isimyleti Jo minusus... bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Gilded Butterfly @ 2010 01 05, 01:43)
4u.gif  Na visokiu derinuku cia daug, bet va zuvis + zuvis neradau. Idomu butu paskaityti ar daug tokiu poreliu yra g.gif  mirksiukas.gif  tai va mes su mano MB esam abudu zuvis, visko pas mus buna. ir nuostabiu akimirku uz kurias atiduociau viska wub.gif  ir santykiu kriziu doh.gif  bet bendrai pliusu manua tikrai daugiau nei minusu.. gal todel kad pradedu isimyleti Jo minusus... bigsmile.gif

jusu gyvenymas bus panasus i nuolatine drama-komedija. tragiski issiskirymai, romantiski susiejimai... ir dievinsit jus visa tai... amzinai... ir statysite vienas kitam ragus - amzinai. o zavesites vienas kitu tuo - kad manysite, kad jis/tu vienas kitam nu tokie istikimi..... didesniu melagiu nei zuvys nera. o dvi zuvis viename... hihihi.gif
Atsakyti
[quote=Maidenana,2010 01 05, 23:11]
jusu gyvenymas bus panasus i nuolatine drama-komedija. tragiski issiskirymai, romantiski susiejimai... ir dievinsit jus visa tai... amzinai... ir statysite vienas kitam ragus - amzinai. o zavesites vienas kitu tuo - kad manysite, kad jis/tu vienas kitam nu tokie istikimi..... didesniu melagiu nei zuvys nera. o dvi zuvis viename... hihihi.gif
[/quna idomi jusu nuomone, g.gif musu santykiuose mes stengiames nemeluoti mirksiukas.gif ir tikrai nestatom viens kitam ragus biggrin.gif nes abudu puikiai zinom neistikimybe - tai dalykas kuri abudu negaletume atleisti. matyt kazkoks zuvis jus iskaudino , tai manote kad visi tokie g.gif na o sakyti , kad VISI zuvis melagiai cia jau smeiztas mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Gilded Butterfly @ 2010 01 06, 00:46)
quna idomi jusu nuomone,  g.gif  musu santykiuose mes stengiames nemeluoti mirksiukas.gif  ir tikrai nestatom viens kitam ragus biggrin.gif  nes abudu puikiai zinom neistikimybe - tai dalykas kuri abudu negaletume atleisti. matyt kazkoks zuvis jus iskaudino , tai manote kad visi tokie g.gif  na o sakyti , kad VISI zuvis melagiai cia jau smeiztas mirksiukas.gif

tas tiesa. del iskaudinimo. asmeniskai pazistu kazkur 4 zuvis. tik 1 istikimas. like 2 vyrai - po keleta vienu metu turi, o likusi moteris - 2, jeigu vdrug vienas negales su ja susitikti, tai ji eis su kitu.
Atsakyti
QUOTE(Maidenana @ 2010 01 06, 10:58)
tas tiesa. del iskaudinimo. asmeniskai pazistu kazkur 4 zuvis. tik 1 istikimas. like 2 vyrai - po keleta vienu metu turi, o likusi moteris - 2, jeigu vdrug vienas negales su ja susitikti, tai ji eis su kitu.

na labai gaila , del iskaudinimo verysad.gif bet tikiuosi laikui begant pazinsite daugiau istikimu zuvies zenklo zmoniu mirksiukas.gif pati nemazai pazistu, is tikruju keli yra bjauraus budo, bet yra ir nuostabiu zmoniu smile.gif cia matyt dar daug kas priklauso nuo auklejimo 4u.gif na vienu zodziu tikiuosi mes su MB liksime tokie kaip ir dabar ir nepapildisime neistikimu zuvu gretas 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Gilded Butterfly @ 2010 01 06, 11:53)
na labai gaila , del iskaudinimo verysad.gif  bet tikiuosi laikui begant pazinsite daugiau istikimu zuvies zenklo zmoniu mirksiukas.gif pati nemazai pazistu, is tikruju keli yra bjauraus budo, bet yra ir nuostabiu zmoniu smile.gif cia matyt dar daug kas priklauso nuo auklejimo 4u.gif na vienu zodziu tikiuosi mes su MB liksime tokie kaip ir dabar ir nepapildisime neistikimu zuvu gretas 4u.gif

zuvys labai idomus, su jais faina ir gerai.... jeigu nemeluotu...
Atsakyti
mes su vyru žuvys. dėl melavimo kaip kam pavyzdziui aš meluoti nemoku, bet mb tikras melagis. bet man nemeluoja nes vistiek žino jog atskiriu kada meluoja. Kalbant apie ištikimybe kol draugavom nusugdavau truputi į kairę 4u.gif o ką? iš kur man but tikrai kad jis mano vėnintelis buvo? ir ta kairė proto ribuose į lova su kitais nesiguldavau ir tikrai nebūdavo taip , kad jei manasis negali tuoj su kitu varau... na per draugystės 3m. 3 kartus į kairę buvau nuklydus... ax.gif bet santuoka mkan šventas dalykas ir apie kitus nė negalvoju, gal truputi pasvajoju kas būtų jei būtu tada taip ar anaip.... bigsmile.gif

na o db kokia ta mūsų santuoka? Įdomi ir su ūgnim ir su lietum. abu esam gan audringos asmenybes ir dar viena žuviuka auginamsu savo kapriziukais...tai visas akvariumas pas mus plaukioja tongue.gif o šerip mano vyras laabai geras ir supranta per sesijaqs ir valgyt padaro ir namus sutvarko (šito gabumo aš neturiu man tik jaukt patinka biggrin.gif ) ir romantiškas manau ideli tga musu santuoka nors ka čia vspręsi juk tik 4metai eina kai susituoke ax.gif
Atsakyti
[quote=gintare109,2010 01 07, 13:44]
mes su vyru žuvys. dėl melavimo kaip kam pavyzdziui aš meluoti nemoku, bet mb tikras melagis.

As irgi esu pati zuvyte, ir kaip rase Gintare, nemoku meluot lotuliukas.gif Todel nemanau, kad visos zuvytes melages g.gif

O del sajungos tarp dvieju zuvyciu, galiu pasakyti, kad tai labai idomus ir sudetingas variantas thumbup.gif Abu iesko idealu, abu jaucia, kada antra puse jauciasi blogai... Turiu tokios santuokos pavyzdi: abu zuvytes wub.gif jie labai gerbia ir globoja vienas kita. Man ju seima, kaip idealios seimos pavyzdis thumbup.gif wub.gif

Todel manau, kad viskas priklauso nuo paciu musu, kaip sukurti seimos idile... wub.gif
Kai myli ir gerbi zmogu, tada jau visai nesvarbu, kad jis "avinas" lotuliukas.gif Juk tarp visu zenklu pakanka agresiviu ir neistikimu, melagiu ir egoistu... Dar daug priklauso nuo tevu seimos, auklejimo ir aplinkos... mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Maidenana @ 2010 01 06, 07:58)
vdrug vienas negales su ja susitikti, tai ji eis su kitu.


Na as esu zuvys ir galiu pasakyt kad sitam pasakyme teisybes yra biggrin.gif taip ir buna faktiskai... bet del neistikimybes ka cia porinat tai nelabai sutikciau rolleyes.gif cia gal nuo situacijos priklauso..vienas draugas vadino mane isstikimybes isikunijimu,nes matydavo,kaip turedama antra puse elgiuosi tam tikrose situacijose,kaip atfutbolinu vaikinus nuo saves ir t.t bet ta zmogu as nuosirdziai mylejau.BET,kai dabar esu ale "isipareigojus",gerai to zmogaus dar nepazistu,bet jau tam tikri dalykai man nepatinka ir esu toli nuo jo ir nuo namu,tai man taip dzin.... blush2.gif net nesijauciu kalta ir neraudonuoju. unsure.gif
Atsakyti
Pati esu zuvis, turejau drauga zuvi, tai nerasdavom bendros kalbos isviso schmoll.gif Va mano tetis yra zuvys, tai gerai sutariame, linksmas ir geras jis zmogus, tik begalo uzsispyres kaip ir as smile.gif
Atsakyti
Ka manote apie siu zenklu pora -zuvis+zuvis?Kiek ieskojau internete,nelabai radau kazko panasaus,butu idomi zmoniu nuomone,ka manote apie tai smile.gif daug ka sako,kad zuvys meniskos sielos,jautrus,jausmingi ir t.t., ir jei poroje du zmones tokie,tai jau nlb tiketina,kad jie sujungs savo likimus..bet as nedrisciau taip teigti;)kaip manote jus?
Atsakyti
QUOTE(sauleleee_ @ 2010 01 07, 14:28)
Na as esu zuvys ir galiu pasakyt kad sitam pasakyme teisybes yra  biggrin.gif taip ir buna faktiskai... bet del neistikimybes ka cia porinat tai nelabai sutikciau  rolleyes.gif

A jo? vat tada paaiskink man sita - turi keleta vienu metu, just in case, bet nelaikai to neistikimybe. O kas tai, ***? biggrin.gif Visos jus zuvys vienodai mastot - galite vienu metu metu po 87 partnerius tureti, bet juk jus istikimi visiems 87! fantastika.
Atsakyti